18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz typowego chamstwa na drodze

MrYeni • 2014-03-14, 17:40
Zaj***ć w ryj to mało.


Goofiasty

2014-03-14, 17:52
Zapewne nie ogarnął nawigacji i wjechał na zły pas. Zakomunikował Ci że chce zmienić pas, zrobił większy łuk, a Twoje cebulactwo oczywiście kazało Ci go trzymać do końca. Pod koniec wk***iony przyhamował żeby Ci pokazać, że czasami ważniejsza jest inteligencja i logiczne myślenie niż jechanie przepisowo po strzałeczkach jakbyś grał w Pacman'a.

MortiCRX

2014-03-14, 18:11
A może należało wpuścić, skoro tyle wcześniej wrzucił kierunek, zamiast prezentować postawę "to mój pas, pomyliłeś się to ch*j ci w dupę", pan by pewnie mrugnął awaryjkami i wszyscy byliby zadowoleni.

hgh

2014-03-14, 18:11
Goofiasty: otrąbił go, a równie dobrze mógł mu zrobić z dupy garaż.

Trochę k***a wdzięczności, że nie wyszedł i z buta przyj***ł w tylną klapę tego dzieciowozu.. a ten jeszcze bezczelnie hamuje kutafon, zamiast awaryjkami pomachać, że "sorry jestem tępym ch*jem, nie ogarniam nawigacji, nie jestem stąd, no debil ze mnie. Przepraszam, postaram się bardziej myśleć w przyszłości".

Takie samo buractwo i cwaniactwo spotkałem gdy wracałem z Czech do Polski ostatnio. Ledwo przejechałem granicę, w mieście idioci jeżdżą 150 km/h, trąbiąc na tych którzy wolniej śmigają, na trasie wyprzedzają na podwójnej ciągłej, wysepkach, po poboczu na czwarteo i piątego.

k***a nie rozumiem tego - dlaczego ludzie w Polsce mają takie ciśnienie, żeby być burakiem na drodze? Gdziekolwiek nie wyjedziesz, jest normalnie - Niemcy zero ciśnienia, jeszcze Cię puszczą, gdy zobaczą że nie tubylec.

We Francji kulturka, to samo Szwajcaria, Czechy czy Słowacja lub Węgry, a ciśnieniują tylko Polacy i Rosjanie, pewnie w ramach tego, że w życiu ch*jowo się wiedzie, albo żona nie daje.

Takim cwaniakom powinny łyżworolki wystarczyć, a nie cztery kółka.

femi666

2014-03-14, 18:15
Ten carlsberg to swój chłop, na ciągłej od razu za skrzyżowaniem :krejzi:
A co do "buraka" z toyoty, pokazał ci grzecznie kierunek, że się poj***ł i chce wjechać a ty cebulaku nie mogłeś odpuścić i przyznać, że każdy może popełnić błąd. Musiałeś go cepie trzymać do końca to się wk***ił i ci zahamował. A teksty "jadę z córką do przedszkola" podziałają tylko na gimbusów z sadistica którzy nie mając prawka zwyzywają toyote a ciebie wychwalą pod niebiosa.

MlodyPoliglota

2014-03-14, 18:27
To miejsce jest przeklęte, jeżdżę tam codziennie. Zwykle to jadąc prawym pasem jesteśmy narażeni na buractwo tych z lewego, wciskających się przed samymi światłami, a często nawet za sygnalizatorami.

Bierze mnie k***ica, jak przede mną jakiś "superuprzejmy" wpuszcza połowę wymuszających..

makabrax

2014-03-14, 18:28
wszystkie auta rejestracja poznańska więc ch*j, a nie pomylił pasy, widocznie nie chciało mu się w korku stać
toyota nie mogła jechać w lewo i ch*j, przepis jest przepis, a nie jakieś pie**olenie, nie mówiąc już o tym hamowaniu przed kimś, nie dość że wymusza to jeszcze pokazuje jaki to niby jest zajebisty, koleś ma kamerkę więc mógł mu wpie**olić w zad i byłaby ewidentna wina toyoty

bercik05

2014-03-14, 19:12
Trzeba było na ch*ja najechać i wezwać psy. j***ne cwaniaki!

krzysiekc60

2014-03-14, 19:27
myślałem że ktoś w dupe Ci wjechał przez tego smolucha w toyocie...

RockyWood

2014-03-14, 19:28
za takie hamowanko komuś przed maską bez przyczyny nie jest jakoś karalne?

fyrku

2014-03-14, 19:56
Ja pie**olę, jak tu taka spina o takie gówno, to ja godzinne filmiki z każdego dnia mógłbym wrzucać.

ch...........ox

2014-03-14, 20:26
pie**olicie tam, że się zaj***ł na nawi. Takich sk***ieli mijam dziesiątki i już się przyzwyczaiłem. Widzą k***y, że duża kolejka na skręt w lewo, to cisną na wprost i próbują się wj***ć na krzywego. Ilu takich ku*asów można puścić? Jednego, drugiego, dziesiątego? Widzę ból dupy, że cebulactwo, że cham bo nie puścił. Ja rozumiem - chce się dołączyć do ruchu z podporządkowanej i zaj***ne tak, że czekałby godzinami. To ok hamuje spokojnie, zero zagrożenia i wpuszczam kolesia przed siebie.
Ale nie k***a takie szopki! Przed skrzyżowaniem jest znak, który pokazuje jaki pas do jakiego skrętu, później są strzałki na drodze, a sam gps podaje info zawsze wcześniej! Jeżeli sam się zajebie to jadę już w p*zdu prosto, a nie odpie**alam kocopoły narażając innych uczestników ruchu. Jak już tak każdy spina poślady o tego GPSa to chciałbym zaznaczyć, że jak zajebiesz się przy skręcie to przecież oblicza on nową trasę - to nie autostrada, że gość będzie musiał popie**alać min. 10km do następnego zjazdu.
Właśnie - idąc tą logiką to k***a może puszczajmy gości na czerwonym - a co niech przejedzie! Albo ktoś zaj***ł się i ominął zjazd na autostradzie, ch*j! nie będę cebulakiem zatrzymam się i pozwolę mu zawrócić! Jest do ch*ja kodeks drogowy i starajmy się go trzymać, bo za tą pseudo kulturę sprawimy sobie taką anarchię na drogach jaka panuje w Rosji...
Widziałem posty ludzi, gdzie im żyłka w dupie pęka jak ktoś popie**ala 10-20km/h więcej i już oh! ach! jaki to ch*j niedobry, ale jak gość wpie**ala się z nieswojego pasa, a później hamuje jak cwe* ci przed maską to wielka obrona i niewinnego klienta od cebulaków zwyzywają...
:idzwch*j: