18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz typowego chamstwa na drodze

MrYeni • 2014-03-14, 17:40
Zaj***ć w ryj to mało.


logan76

2014-03-14, 21:27
Puściłbyś gościa , a nie tworzył. k***a masakra! Co za kretyn.

doskok

2014-03-14, 22:26
Stosunek Polaka do Polaka...

moskalowy

2014-03-14, 23:36
kup sobie komarka

Choroba

2014-03-15, 01:00
Ja pie**ole ten filmik trwa i trwa i trwa. Gościu w toyocie mógł się już wbijać na lewy pas na przerywanej taki k***a odstęp był zachowany, że sprinter też by się zmieścił.

Toyota się popisała. Znaki są, pewnie kierowca tego auta ma tak obcykane gabaryty, że pół roku by zmieniał pas i nie potrafił się wcisnąć wcześniej. ch*j z nawigacją używanie jej nie zwalnia nikogo z posiadania z mózgu, są znaki to jeździ się przepisowo, ale są też takie sytuacja, że człowiek nie wie jak jechać a nagle np lewy pas się kończy i trzeba się wbijać licząc na empatię jakiegoś kierowcy co cię wpuści.
Co autora filmiku to po ch*ja taki odstęp? Mógł od razu gościa przyblokować przybliżając się do mazdy to pewnie by odstąpił, a tak toyotka pewnie była przekonana o tym, że koleś zachowa tak odstęp i próbował się wbić dopiero za ciągłą i na kierunku aby było niby przepisowo. k***a skoro wiedział, że kierowca będzie się wpychać już mógł go wpuścić, a nie nagle przyśpieszać i trąbić.
Skoro tak szanuje przepisy ruchu drogowego to mógł walić w auto wymuszające, a nie trąbić skoro walczy o swoje to niech ma swoje, a nie hamuje i rezygnuje ze swojego prawa. Sprawa by trafiła zapewne do sądu, a kierowcy na miesiące by byli wyłączeni z ruchu drogowego :)

Piwko tylko i wyłącznie za dostawczaka. W klasie cwaniaczków 10/10.

zj...........em

2014-03-15, 02:21
każdy z dębca to przestępca

xway

2014-03-15, 02:25
Pyrlandia j***na!

spiceman

2014-03-15, 04:04
I jeszcze kużwa blachy z p*zdą

mat88

2014-03-15, 06:51
Chyba Ci się kierunkowskaz przepalił, bo za często mryga. Proszę sprawdzić,
pozdrawiam, Adam Kornacki

.Piotrek

2014-03-15, 06:54
Przez takich debili którzy by wpuszczali każdego debila któremu się śpieszy czasem trzeba stać jedna-dwie dodatkowe zmiany świateł.

gambiterv

2014-03-15, 07:30
Koleś na POznańskich blachach w Poznaiu na nawigacji? Co wy k***a pie**olicie?! j***nym cebulactwem jest usprawiedliwianie takich zachowań! Jak sie k***a nie zdążyło to skręca się na następnym skrzyżowaniu albo grzecznie czeka aż ktoś wpuści.

msre

2014-03-15, 08:00
Coraz więcej pajaców z kamerkami nagrywających byle co się natrafi..

teken

2014-03-15, 08:17
O ja pie**ole, rzeczywiście, wykroczenie stojące na równi z pedofilią. Zamknąć go.

hpiotrekh

2014-03-15, 08:24
Mógł przycwaniaczyć i nie stać na lewoskręcie, mógł się pomylić i wjechać na nie ten pas. Tego się nie dowiemy, ale k***a takie gówna wrzucać do Internetu?
Do tego co z tego, że ma PO w Poznaniu? może auto służbowe? Może się przeprowadził niedawno?


Dla mnie większym chamstwem to są ci trąbiciele na wszystko co się k***a da. Gość wjeżdża powoli i z zachowaniem odległości to nie, trzeba ponapie**alać w 'pipczak', pokazać frajerowi kto rządzi. ch*j, że przez to cała sytuacja potrwa dłużej niż normalne wpuszczenie kolesia. Z pojedynku wychodzimy z tarczą i orderem dzielnego stróża.

:facepalm3:

a z carlsberga się z nimi nie bawił w gierki to popie**ol dalej. Prowizja sama się nie zrobi :amused: