18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz typowego chamstwa na drodze

MrYeni • 2014-03-14, 17:40
Zaj***ć w ryj to mało.


zonk

2014-03-15, 11:15
Goofiasty napisał/a:

Zapewne nie ogarnął nawigacji i wjechał na zły pas. Zakomunikował Ci że chce zmienić pas, zrobił większy łuk, a Twoje cebulactwo oczywiście kazało Ci go trzymać do końca. Pod koniec wk***iony przyhamował żeby Ci pokazać, że czasami ważniejsza jest inteligencja i logiczne myślenie niż jechanie przepisowo po strzałeczkach jakbyś grał w Pacman'a.


Może byś z łaski swojej nie kopiował komentarza z youtuba.

A koleś z toyoty to i tak frajer i tępy ch*j.
@up, jak pomylisz pas to jedziesz dalej i zawracasz tam gdzie jest możliwe. Koleś pewnie chciał ominąć korek i na chama się wj***ć bo panisko w toyocie nie może czekać jak inni.

kapral

2014-03-15, 11:40
a nie mogłeś go ku*asiarzu po prostu wpuścić?

ellsworth

2014-03-15, 13:43
Goofiasty napisał/a:

Zapewne nie ogarnął nawigacji i wjechał na zły pas. Zakomunikował Ci że chce zmienić pas, zrobił większy łuk, a Twoje cebulactwo oczywiście kazało Ci go trzymać do końca. Pod koniec wk***iony przyhamował żeby Ci pokazać, że czasami ważniejsza jest inteligencja i logiczne myślenie niż jechanie przepisowo po strzałeczkach jakbyś grał w Pacman'a.


pie**olisz głupoty! On jest kierowcą, czy nawigacja? Nawigacja to tylko pomoc, a nie zwolnienie z myślenia. A jak się już popełniło błąd to należy pojechać tak by nie stwarzać zagrożenia. Powinien pojechać prosto i nawrócić tam gdzie będzie to możliwe, a nie wbijać się na inny pas. Niedawno widziałem durną p*zdę, która zaczęła cofać na łącznicy węzła, bo za wcześnie zjechała zamiast zjechać do końca i ponownie wjechać tak jak się należy!

ronalny

2014-03-15, 14:57
Jaa na bank pomylil droge w Poznaniu...Po znaniak w zamarznietym aucie którym ledwo ruszyl z domu do...pracy? na lewoskrecie pewnie byl sznur aut to cwaniak sie wjebie na krzywy ryj bo zaraz na stacje musi zjechac na hot doga i kawe.

hamakarol

2014-03-15, 15:08
Przecież to poznań i poznaniacy czego innego się od nich spodziewać, gdzie nie pojadę to jak ktoś siedzi na dupie i niebezpiecznie wyprzedza to bankowo rejestracja PO.

MihauIC

2014-03-15, 15:31
Sk***iel jechał w ch*j czasu miał jeszcze linie przerywaną i już jak wjeżdża na skrzyżowanie wrzuca kierunek i się wpie**ala, popieram autora filmiku na Twoim miejscu wj***ł bym się mu w bok kamera jest więc wina wiadomo czyja :)

malinqs

2014-03-15, 15:33
a ch*j tam szkoda na niektórych słów,,,

MudPie

2014-03-15, 17:30
Goofiasty napisał/a:

Zapewne nie ogarnął nawigacji i wjechał na zły pas. Zakomunikował Ci że chce zmienić pas, zrobił większy łuk, a Twoje cebulactwo oczywiście kazało Ci go trzymać do końca. Pod koniec wk***iony przyhamował żeby Ci pokazać, że czasami ważniejsza jest inteligencja i logiczne myślenie niż jechanie przepisowo po strzałeczkach jakbyś grał w Pacman'a.



Chyba sobie kpisz, jak można usprawiedliwiać głupotę i takiego ch*ja.. jak już chciał tak zrobić to powinien potulnie przeprosić awaryjnymi a nie próbować doprowadzić do kolizji. Gościowi z toyoty należy się porządny cios po ryju, a jeżeli go bronisz to tobie frajerze też.

Halcon

2014-03-17, 13:52
Goofiasty napisał/a:

Zapewne nie ogarnął nawigacji i wjechał na zły pas. Zakomunikował Ci że chce zmienić pas, zrobił większy łuk, a Twoje cebulactwo oczywiście kazało Ci go trzymać do końca. Pod koniec wk***iony przyhamował żeby Ci pokazać, że czasami ważniejsza jest inteligencja i logiczne myślenie niż jechanie przepisowo po strzałeczkach jakbyś grał w Pacman'a.



Żadne cebulactwo są przepisy, ziomal jechał swoim pasem. i to kierowca toyki zachował się jak burak. Staram się jeździć na zakładkę ale jak mi się ktoś tak wpie**ala to mnie nosi. I popieram w toyocie burak cebulak. Może Golfiasty.