18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż palec rakowi

InnyName • 2020-02-15, 10:51
Hey, może temat sadystyczny tylko w delikatnym stopniu, ale jednak oficjalny, a i przy okazji ważny do nagłośnienia, nawet jeśli nie z powodu samych badań to ośmieszenia głupoty ludzkiej.

pokaż środkowy palec wszystkim :mrgreen:



Skrawek28

2020-02-16, 18:50
badania prostaty są popularne widzę

jackalski

2020-02-16, 21:17
hanney napisał/a:

Nie oglądam telewizji od ponad 7 lat, nie oglądam TVNu ani TVP, mam Netflixa, pracuje w szpitalu, więc skąd te wnioski? Nie jestem nawet wyborcą KO czy PiSu lub Biedronia typie.



Nie szkoda Ci czasu na drapanie się z ******** w sieci?
Przecież mają wtłoczone w łepetyny: myślisz inaczej to znaczy że oglądasz TVN i czytasz Wyborczą. Bo nie ma innej opcji. Oni nie myślą samodzielnie więc nie spodziewają się że ktoś może jeszcze samodzielnie myśleć… Mieli wtłoczony hejt na lekarzy, co jeszcze się trzyma, został wtłoczony hejt na sądy. Nie licz na to że będzie lepiej bo w następnej kolejności będzie tłoczony hejt na wyższe uczelnie. Ciemnota dowie się z telewizora, że tym co powstrzymuje ich od podboju świata, kosmosu i okolic jest kasta naukowców, którzy niewiadomo jakim prawem roszczą sobie jakieś prawa. A przecież najbardziej sprawiedliwie i demokratycznie będzie jak to SUWEREN będzie decydował o tym kto jest profesorem a nie jakaśtam rada naukowa.

ZibirZibi

2020-02-16, 21:49
hanney dzięki, że próbujesz uświadamiać ludzi. Szkoda tylko, że tyle debili nie rozumie co do nich piszesz :cry:

hanney

2020-02-16, 22:10
Upup. Z tego samego powodu dla którego mówię nałogowym palaczom „proszę przestać palić” lub alkoholikom „proszę przestać pić” choć wiem, że znakomita większość z nich nic z tym nie zrobi.

Po prostu głupotę należy otwarcie tępić, inaczej ktoś inny czytając takie brednie może zacząć się w nich utwierdzać, bo w końcu inni nie oponowali.

Woidhehe

2020-02-17, 06:05
hanney napisał/a:

mygyry



Aż sie zalogowałem, żeby dać piwo a rzadko to robie, a tobie mygyry ch*j w dupe

kargoolek

2020-02-17, 08:16
leonsio15 napisał/a:

Kolejny dowód jak TVNy piorą co niektórym mózgi. Wiadomo że nie jest idealnie, ale nakłady na służbę zdrowia mocno co roku rosną. Samo głosowanie nie polegało na tym że dają na to albo na tamto.



Gdzie ten MOCNY wzrost widzisz? Nakłady wzrosły tylko dlatego, że wzrosły składki na NFZ, bo cwaniaki zapisali w budżecie wydatki procentowo na zdrowie bazując na PKB z 2017 roku. Kilka miliardów mniej w porównaniu z 2018 lub 2019 i szybko wydane m.in. na nagrodzenie propagandy w TVPis.