18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż palec rakowi

InnyName • 2020-02-15, 10:51
Hey, może temat sadystyczny tylko w delikatnym stopniu, ale jednak oficjalny, a i przy okazji ważny do nagłośnienia, nawet jeśli nie z powodu samych badań to ośmieszenia głupoty ludzkiej.

pokaż środkowy palec wszystkim :mrgreen:



gohan27-01

2020-02-15, 15:25
@hanney świetne słowa, ale na tym portalu to ciebie zjedzą, połowa to margines społeczny na tym portalu, więc zaraz będą pisać pierdoły a szkoda.

hanney

2020-02-15, 15:58
bloodwar napisał/a:

Jakoś patrząc na parkingi lekarzy pod kradiochirurgią czy neurochirurgią trudno dostrzec auto tańsze niż 200 000 (jak już to może M.ercedesy C klasy i Audi A6 tych mitycznych biedaków na dorobku z 5k brutto co to dopiero drugi rok specjalizacji robią)



Jakbyś pracował na 1,5-2 etaty to też mógłbyś sobie wziąć w kredyt/leasing. :) )))

Ale ogólnie to żeś dowalił, pracowałem w SCCS, czyli Śląskim Centrum Chorób Serca, jednym z najnowocześniejszych szpitali kardiologicznych w tej części europy i wiesz czym jeździ przeciętny lekarz tutaj w trakcie specjalizacji, który nie ma super majątku po rodzicach? Skodą Fabią/Octavią w leasingu - oczywiście dorabiają w POZ, ażeby mogli zapłacić te 700-1000 złoty raty.

Ordynatorzy z kolei jeżdżą od Skody Octavii/Superb (nowej) po BWM X5 (nowe) i Panamerę (kilkuletnią). Wszyscy są po 45 roku życia, mają tytuły przynajmniej dr. n. med., i są członkami międzynarodowych organizacji medycznych. Moja kierowniczka specjalizacji lata operować dzieciaczki do Szwajcarii, Austrii i Francji, jeździ 7 letnim BMW X3, gdyby chciała to mogłaby od tak wyjechać i pracować za 40-60 tysięcy złotych miesięcznych z palcem w dupie, bez zajeżdżania się tak jak to teraz ma miejsce, a jednak... została - czemu? Nie mam pojęcia, może przez rodzinę. Znany na śląsku profesor, który zajmuje się leczeniem za pomocą przeciwciał i kieruje katedrą i zakładem immunologii klinicznej jeździ Mercedesem E z 98'. Cóż za bogactwo i przepych.


luxpiotr

2020-02-15, 16:05
Ja pokazuję palec wyznawcom :rzyga: PO

ostry2000

2020-02-15, 16:14
wilkoala napisał/a:

Jak to powiedział wybitny człowiek, mąż stanu i humanista Zbigniew Stonoga:
"Będzie was PiS r*chał w dupę"



twoją matkę wszyscy r*chają

wilkoala

2020-02-15, 16:27
luxpiotr napisał/a:

Ja pokazuję palec wyznawcom PO



Pokazuj sobie bo też zasłużyli, ale w tym przypadku sądzę że powinieneś zareagować zupełnie inaczej.
To jest policzek w twarz dla służby zdrowia, kiedy najjaśniejszy przywódca i przyjaciele wolą przeznaczyć dwa mld na tubę propagandową zamiast na onkologie.
Swoją drogą niezłe zagranie KO i nie, nie glosowałem na nich.
Ludzie narzekają na polskich lekarzy, my mamy właśnie bardzo dobrych lekarzy, może nie wszystkich ale średnią mamy wysoką i naprawdę wielu specjalistów na światowym poziomie.
Proponuję wyjechać i zobaczyć jak sytuacja wygląda w UK, tam wam zaleczą złamanie otwarte paracetamolem

ostry2000 napisał/a:

twoją matkę wszyscy r*chają



Co obraziłem dostojność przywódcy?
Wracaj ssać zasiłek śmieciu.

ostry2000

2020-02-15, 16:35
Oczywiście pracuję i biorę 500+ . Ty ucz się do egzaminu na gimnazjum, czas zybko leci.

PieronJasnySzlag

2020-02-15, 16:35
hanney napisał/a:

- Bo polityka się wpie**ala w ochronę zdrowia (usuwanie dyrektorów, zmiany finansowania, nieadekwatne do potrzeb umowy NFZ, nepotyzm i kolesiostwo - szczególnie w niektórych specjalizacjach)


pie**olisz pan.
Polityka od zawsze wpie**ala się w służbe zdrowia, sztuke czy rozrywke. Polska nie ma klasy politycznej na wysokim poziomie i od dekad wygląda to jak wygląda. Generalnie czy pis czy po czy psl i inne biedronie to jednie wielkie gówno.
Natomiast lekarz jest od leczenia a nie buntowania ludzi przeciw władzy. Tak samo jak policjant jest od pilnowania porządku a strażak od gaszenia pożarów.
Gdyby idiotka Lichocka zamiast fucka rzuciła w Zandberga swoim gównem świerzo wyciągniętym z majtek to lekarze czy cwe* Shtur by śmieszkowali obrzucając się kałem? k***a co to za sk***iała logika "czemu ja nie moge skoro on tak zrobił"??
Jak w przedszkolu dla upośledzonych "jasiu we mnie rzucił kozą z nosa więc ja też w niego rzuce kozą z nosa".

Jeśli ktoś naśladuje idiote (nawet w śmieszkach) to zniża się do poziomu idioty. Koniec kropka.

edmund

2020-02-15, 16:53
kiedyś zwykla grypa była nieuleczalna, ale ktoś , kiedyś, też pokazał fuck you

a gest tej pani, jak najbardziej,
tylko spina pedałów, bo woleliby męski paluch w dupie

Budrys2000

2020-02-15, 17:14
Biedne polskie lekarze... piniendzy nie mają....
Mój znajomy, ortopeda, ma dziennie 20 osób prywatnie (od 16 do 22/23). Od osoby 150 zł. 25 dni w miesiącu. Rachunek prosty. Plus etat w klinice/szpitalu.
Lekarze leją na nas gęstym moczem.

PanPrezesWładca

2020-02-15, 18:24
Budrys2000 napisał/a:

Biedne polskie lekarze... piniendzy nie mają....
Mój znajomy, ortopeda, ma dziennie 20 osób prywatnie (od 16 do 22/23). Od osoby 150 zł. 25 dni w miesiącu. Rachunek prosty. Plus etat w klinice/szpitalu.
Lekarze leją na nas gęstym moczem.



Leją gęstym moczem? Bo co? Bo k***a zarabia więcej od Ciebie? Trzeba było zapie**alać od liceum, przez 6 lat studiów i kilka lat specjalizacji to też mógłbyś tyle zarabiać! Ile ten 'kolega ma lat? Bo na pewno nie 25, tylko musiał zapie**alać w szpitalach, żeby później móc zarabiać jak człowiek.
Bo najłatwiej to patrzeć na zarobki, ale tego że lekarze są pozywani za byle ch*j to już nikt nie widzi.


NataliaW

2020-02-15, 18:53
PO coś pie**oli o 2 mld na onkologię zamiast na tvp, ale za PiSu na ten rok zamknęli budżet BEZ DEFICYTU pierwszy w historii, a finansowanie w tym roku NFZ u jest większe niż za PO o ponad 30 mld zł... Tak ponad 30mld i to przy takich durnych programach jak 500plus 13emerytura i inne dodatkowe bzdety. To ja się pytam gdzie za PO były te pieniądze ?

Wiewór

2020-02-15, 18:55
Drodzy pisowcy jak wasze głowy tłumacza wam teraz kradzież 2mld złotych onkologi i przekazanie na TVP? Wina Tuska czy Żydów? Zdjęcie lichockiej pokazującej Polakom że sra im na ryje to fotomontaż?

Mózg pisowca to jest fenomen. Jarek wyciąga ch*ja szcza im po świńskich ryjach, oni z uśmiechem łykaja mocz spływający do ust, kładzie im jaja na głowach, wyciera ch*ja w firankę a pisowcy obcierają twarze z uryny i zaczynają a bo że lekarze...
Nie ma ratunku dla kraju gdzie żyją tacy idioci.
Polak zawsze będzie niewolnikiem we własnym kraju. Dostajecie tylko ile zasługujecie. Czyli nic bo jestescie bezmózgim robactwem.
Trzecia inflacja w Europie, zarobki trzecie od końca... Kraj podludzi. Nawet murzyni maja więcej godności i podnoszą rękę na patrona.

NataliaW

2020-02-15, 19:06
Wiewór napisał/a:

Drodzy pisowcy jak wasze głowy tłumacza wam teraz kradzież 2mld złotych onkologi i przekazanie na TVP? Wina Tuska czy Żydów? Zdjęcie lichockiej pokazującej Polakom że sra im na ryje to fotomontaż?
Mózg pisowca to jest fenomen. Jarek wyciąga ch*ja szcza im po świńskich ryjach, oni z uśmiechem łyka mocz spływający do ust, kładzie im jaja na głowach, wyciera ch*ja w firankę a pisowcy obcierają twarze z uryny i zaczynają a bo że lekarze...



A mogli na onkologię dać 20 mld na na wojsko nie dawać(bo jak mówi się o biednych chorych dzieciach to każdego łapie za serduszko), ty to masz leb, chyba jakaś politologię skończyłeś
Drogi PO wcu jak za PO ani na to ani na tamto nie było, a tusk szczał ci na ryj mówiąc że jak ktoś w jego ekipie zaproponuje podwyższenie podatków to wyleci, po czym on sam podwyższał podatki to jak się czułeś? tak samo z fotoradarami. Otwierałeś szerzej usta?

Wiewór

2020-02-15, 19:18
NataliaW napisał/a:

A mogli na onkologię dać 20 mld na na wojsko nie dawać(bo jak mówi się o biednych chorych dzieciach to każdego łapie za serduszko), ty to masz leb, chyba jakaś politologię skończyłeś
Drogi PO wcu jak za PO ani na to ani na tamto nie było, a tusk szczał ci na ryj mówiąc że jak ktoś w jego ekipie zaproponuje podwyższenie podatków to wyleci, po czym on sam podwyższał podatki to jak się czułeś? tak samo z fotoradarami. Otwierałeś szerzej usta?



Nie jestem za po tępa dzido. Gardze nimi jak PiS. Już sam fakt że dla was każdy kto przeciwko PiS jest za po jest dowodem na to że jesteście intelektualnym dnem. Zwyklymi małpami bez futra.
Zamiast tych j***nych samolotow można było wybudować 50000 mieszkań. Już pewnie nie pamiętasz że PiS obiecał tanie mieszkania.
Powiedz mi co zrobi 35 mysliwcow przeciwko całej armii radzieckiej? Nie wykorzystamy ich potencjału bo reszta naszego uzbrojenia to gówno. Będą stać w garażach jak f16 bo nie będzie do nich części. Wiesz ze są tak drogie że USA się z nich wycofało? Znaleźli matołów w PiS którym sprzedali samolociki.
Za mld z samolotów można było zrobić k***a wszystko.
Polska nie ma szans w konflikcie z Rosją. Powinniśmy planować obronę na zasadzie obrony terytorialnej i partyzantki jak Finlandia i Szwajcaria. No ale wtedy PiS by nie zrobił wałów przy zakupach sprzętu i musiał by dać pozwolenie na broń cywilom a przecież bwana nigdy nie uzbroi swoich niewolników.

kargoolek

2020-02-15, 19:51
NataliaW napisał/a:

PO coś pie**oli o 2 mld na onkologię zamiast na tvp, ale za PiSu na ten rok zamknęli budżet BEZ DEFICYTU pierwszy w historii, a finansowanie w tym roku NFZ u jest większe niż za PO o ponad 30 mld zł... Tak ponad 30mld i to przy takich durnych programach jak 500plus 13emerytura i inne dodatkowe bzdety. To ja się pytam gdzie za PO były te pieniądze ?



BY ZY DUUUUURA!

Deficyt poupychali po kątach, w miejscach, których oficjalnie nie zalicza się do deficytu budżetowego. Przykład pierwszy: pożyczka 9mld z Funduszu Rezerwy Demograficznej na trzynastki dla emerytów. A to tylko wierzchołek góry przekrętu (tzw. kreatywna księgowość, a nie zrównoważony budżet). Szacuje się, że przy normalnym liczeniu mamy deficyt 50mld!!! Weź obejrzyj czasem coś innego niż media rządowe lub przeczytaj coś innego niż prawicowe pieski, które napiszą wszystko byleby dostać kasę (niby na reklamę) z państwowych spółek. OMG!