18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczet flagowy

~Angel • 2020-05-11, 19:06
Kompania reprezentacyjna polskiej policji ;-)


Tr...........ty

2020-05-12, 18:12
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Poj***ło Cię??? Oni poniżej miliona nie podchodzą do tematu. To są drogie tematy...
10-20K to poziom radnego...



Pisałem o startupie, dlatego takie niskie stawki

Rozjebie

2020-05-12, 19:04
Mgmacius napisał/a:

Patriotyzm to choroba umysłowa. Zesrales się.



Dzięki temu, ze chorowali na to nasi dziadkowie możesz żyć w wolnym kraju, a nie jako podczłowiek pod butem obcokrajowca.

Coffey napisał/a:

Wielka szkoda, że tylko wycierpiała a nie została przetrzebiona. Zwłaszcza ta część odpiwiedzialna za wysranie takiej sp***oliny jak ty.



Zdanie pryszczatego karalucha zapie**alającego za miskę ryżu

Wiewór napisał/a:

Hahaha jakie wzniosłe teksty jak u 12 letniego nacjonalisty.



Nie stawiaj znaku równości pomiędzy patriotyzmem a nacjonalizmem. Nacjonalizm to megalomania, a ja wcale nie uważam, ze Polska to najważniejszy kraj na świecie.
Twój mózg wpadł na to, ze patriotyzm to wymysł dzieci, tak? I taki Jan Karol Chodkiewicz, Tadeusz Kościuszko albo Władysław Sikorski to faceci o umysłach szczylów? Weź się jebnij w czoło, bo wydaje mi się, ze jesteś inteligentny, ale czasem jak coś pie**olniesz to ręce opadają...

Sonal napisał/a:

Poświęcać się dla polityki hahahaha.



W którym miejscu wyczytałeś z moich wypowiedzi, ze poświęciłbym się dla polityki? Według ciebie patriotyzm = przynależność do partii politycznej? k***a, przecież nie można być aż tak tępym... Jaja se robisz?

Sonal napisał/a:

PS. A z tą korporacją jako szczytem osiągnięcia życiowego to tylko rozśmieszasz normalnych ludzi.



I znów - gdzie wyczytałeś, ze osiągnąłem szczyt kariery zawodowej? Przecież moja wypowiedzią chciałem tylko pokazać, ze patriotą nie musi być tylko sebiks na zasiłku. A bycie managerem w korporacji to zwykły punkt, w którym teraz się znajduję, bo niedługo startuje z własną firmą. Ale spoko - to nie pierwszy raz, gdy kiedy po prostu mowie czym się zajmuje, to szczury, których boli ze są szczurami, podnoszą lament, ze się chwalę

edmund

2020-05-12, 19:56
Wiewór napisał/a:

Rodzina mnie trzyma.



jasne, już to widzę że masz rodzinę
przegrywy są przegrywami bo są samotni, a ty jesteś schematem

Touch_Of_Madness

2020-05-12, 20:14
Markosz napisał/a:

Jeżeli nie potrafisz pojąć tego czym jest symbolika to powinieneś się po prostu nie wypowiadać. Dama z łasiczką to też tylko kawałek płótna a jednak ma wartość kulturową a jeżeli mówimy o symbolach narodowych to tym bardziej powinniśmy je szanować.


Ja nie mam żadnych problemów z wyjątkiem tego , że za zniszczenie kawałka materiału , który z jakiegokolwiek powodu ma dla Ciebie znaczenie mogę pójść do pierdla.

Rozjebie

2020-05-12, 20:36
Touch_Of_Madness napisał/a:

Ja nie mam żadnych problemów z wyjątkiem tego , że za zniszczenie kawałka materiału , który z jakiegokolwiek powodu ma dla Ciebie znaczenie mogę pójść do pierdla.



Ale ktoś Ci każe go niszczyć? Jeśli zrobisz to przypadkowo, to sędziowie Cie uniewinnią, to nie Paździochy ze wsi. W końcu trzeba coś sobą reprezentować, żeby zostać sędzią, prawda? Ale tak szczerze - jaki procentowo jest udział przypadkowych zniszczeń flagi w sprawach o zniszczenie tejże ogółem? Nie sądzisz, ze zdecydowana większość (jeśli nie wszystkie) tych spraw to działanie z premedytacją? Ty myślisz, ze życie to przedszkole i powiedzmy oplujesz i spalisz flagę, a potem cudownie się wybronisz w sądzie i powiesz, ze to przypadkiem?

Mgmacius

2020-05-12, 20:37
Coordinator napisał/a:

Dzięki temu, ze chorowali na to nasi dziadkowie możesz żyć w wolnym kraju, a nie jako podczłowiek pod butem obcokrajowca.



Gdyby mój dziadek nie wierzył w te całe patriotyczne pie**olenie to czerwone k***y by nie ograbiły nas z 212 hektarów ziemi, dworu i masy majątku plus koni, powozów itd. Dzieł sztuki. Złota. Nie! Za wszystko by musieli zapłacić po cenie rynkowej, a mój ojciec i dziadek by mieszkali w Szwajcarii. Ale nie k***a, musiał zostać bo ojczyzna potrzebuje! A chwile potem komuchy nic mu nie pomogły gdy on projektował FSO I inne takie propagandowe dzieła, a gruźlica zrelala mu płuca. ch*j ich obchodziło ile stracił, jak cierpiał. Do dziś nie odzyskaliśmy złamanego grosza za nic. ZA NIC. Bezprawnie zrabowane, odebrane rękami armi czerwonej. Mój drugi dziadek był pilotem, w 1939 próbował co mógł by bronić tego śmiesznego kraju, ale jak sprzęt z dupy to i efekty. P11 coś ci mówi? Takim to wynalazkiem latał. Zestrzelony, potem cudem uniknął sowieckiej niewoli i rozstrzelania w Katyniu. Cudem. Zwieli z dowódca w ostatniej chwili. Po wojnie miał UB i SB na głowie. Aż zmarł na raka płuc w latach 60-tych... najlepsze ze najbardziej gnębił go pewien ubecki sk***iel, niejaki Kaczyński. Tylko Rajmund...
Wiec proszę nie pie**ol mi takich głodnych kawałków. Moje dzieci nawet po polsku nie będą mówić. pie**ole.

EdmundKemper

2020-05-12, 20:52
Wiewór napisał/a:

Rodzina mnie trzyma.



Rodzina Cię trzyma? To bierz ją i wyjeżdżaj za granicę. To nie jest trudne, wielu ludzi tak zrobiło. Trzeba tylko się odważyć, a nie pie**olić głupoty.

Rozjebie

2020-05-12, 20:53
Mgmacius napisał/a:

Gdyby mój dziadek nie wierzył w te całe patriotyczne pie**olenie to czerwone k***y by nie ograbiły nas z 212 hektarów ziemi, dworu i masy majątku plus koni, powozów itd. Dzieł sztuki. Złota. Nie! Za wszystko by musieli zapłacić po cenie rynkowej, a mój ojciec i dziadek by mieszkali w Szwajcarii. Ale nie k***a, musiał zostać bo ojczyzna potrzebuje! A chwile potem komuchy nic mu nie pomogły gdy on projektował FSO I inne takie propagandowe dzieła, a gruźlica zrelala mu płuca. ch*j ich obchodziło ile stracił, jak cierpiał. Do dziś nie odzyskaliśmy złamanego grosza za nic. ZA NIC. Bezprawnie zrabowane, odebrane rękami armi czerwonej. Mój drugi dziadek był pilotem, w 1939 próbował co mógł by bronić tego śmiesznego kraju, ale jak sprzęt z dupy to i efekty. P11 coś ci mówi? Takim to wynalazkiem latał. Zestrzelony, potem cudem uniknął sowieckiej niewoli i rozstrzelania w Katyniu. Cudem. Zwieli z dowódca w ostatniej chwili. Po wojnie miał UB i SB na głowie. Aż zmarł na raka płuc w latach 60-tych... najlepsze ze najbardziej gnębił go pewien ubecki sk***iel, niejaki Kaczyński. Tylko Rajmund...
Wiec proszę nie pie**ol mi takich głodnych kawałków. Moje dzieci nawet po polsku nie będą mówić. pie**ole.



Oczywiście ubolewam nad niesprawiedliwością, jaka dotknęła Twoja rodzinę, ale nikt nie powiedział, że bycie patriotą i czasy wojenne to sielanka. Podczas wojny wszelkie tragedie spotykają zarówno patriotów, jak i nie-patriotów mówiących, ze pie**olą walkę i chowają się po kanałach czy lasach z rodzinami jedząc śmieci i ważąc 45 kg.
Myślę, ze lepiej jest żyć w swoim suwerennym kraju nawet biedniej, niż u Niemca jako podczłowiek, ale zarabiając trochę więcej

PeWuEn

2020-05-13, 01:00
Mimo wszystko chodzi lepiej od naszego Państwa :)

Takafura

2020-05-13, 02:47
Wiewór napisał/a:

Rodzina mnie trzyma.


Trzyma.... czy utrzymuje :mrgreen:

komar400

2020-05-16, 11:36
Konin kocham moje miasto <3