18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczet flagowy

~Angel • 2020-05-11, 19:06
Kompania reprezentacyjna polskiej policji ;-)


Touch_Of_Madness

2020-05-11, 20:15
Zwykły kawałek dwukolorowego materiału. Nic więcej

Miles87

2020-05-11, 20:23
Nie ma to jak robić filozofie z kawałka materiału. Chłopy mają robotę dla idiotów a debile im przyklaskują. Świat schodzi na psy z tym pseudopatriotyzmem tak ważnym dla tępych sebiksów którzy zapie**alają na 3 zmiany i obniżają jq kraju.

Markosz

2020-05-11, 20:57
Touch_Of_Madness napisał/a:

Zwykły kawałek dwukolorowego materiału. Nic więcej



Jeżeli nie potrafisz pojąć tego czym jest symbolika to powinieneś się po prostu nie wypowiadać. Dama z łasiczką to też tylko kawałek płótna a jednak ma wartość kulturową a jeżeli mówimy o symbolach narodowych to tym bardziej powinniśmy je szanować.

silwerbalk

2020-05-11, 20:57
Ja jebie jeden w za dużym mundurze tych trzech takie ma synchro jak mój taśmy VHS i jeszcze ta j***ny zardzewiały maszt..... :roll:

Bonzacz92

2020-05-11, 21:01
Przynajmniej jak przyjdzie wyjść na ulice w proteście przeciw władzy to nie będzie wpie**olu od mundurowych

EdmundKemper

2020-05-11, 21:02
Koło kompanii reprezentacyjnej to oni nie stali.

impressa88

2020-05-11, 21:18
Markosz napisał/a:

Jeżeli nie potrafisz pojąć tego czym jest symbolika to powinieneś się po prostu nie wypowiadać. Dama z łasiczką to też tylko kawałek płótna a jednak ma wartość kulturową a jeżeli mówimy o symbolach narodowych to tym bardziej powinniśmy je szanować.


Widocznie jego przodkowie to dezerterzy albo dignitarze wojenni. Mój dziadek walczyl o Polskę żeby nie zniknęła z mapy świata. Co tu dużo pisać o jego mości.

niemamskarpet.

2020-05-11, 21:22
Polska w pełnym wydaniu, dobrze że mamy już internet to się nauczyli z filmików, że trzeba składać flagę z szacunkiem

Tr...........ty

2020-05-11, 21:22
Zaraz się znajdą dwie firmy należące do ludzi związanych ze spółką Srebrna. Pierwsza za 10k PLN nasmaruje bloczek linowy, druga za 20k PLN przeprowadzi dwudniowy kurs maszerowania.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-11, 21:31
TranzystorWyklęty napisał/a:

Zaraz się znajdą dwie firmy należące do ludzi związanych ze spółką Srebrna. Pierwsza za 10k PLN nasmaruje bloczek linowy, druga za 20k PLN przeprowadzi dwudniowy kurs maszerowania.



Poj***ło Cię??? Oni poniżej miliona nie podchodzą do tematu. To są drogie tematy...
10-20K to poziom radnego...

Rozjebie

2020-05-11, 22:20
Miles87 napisał/a:

Nie ma to jak robić filozofie z kawałka materiału. Chłopy mają robotę dla idiotów a debile im przyklaskują. Świat schodzi na psy z tym pseudopatriotyzmem tak ważnym dla tępych sebiksów którzy zapie**alają na 3 zmiany i obniżają jq kraju.



Świat schodzi na psy przez p*zdy, które nie szanują niczego i tylko patrzą, żeby się nażreć, wyspać i przeżyć życie jak owca na pastwisku. Za ten "kawałek płótna" ginęło w męczarniach miliony Polaków na przestrzeni dziejów, wiec morda, kundlu i patrz w swoja miskę, którą możesz napełnić dzięki twoim przodkom.
I nie jestem sebiksem, jestem managerem w korporacji, znam płynnie 3 języki i wychowywałem się w inteligenckiej rodzinie, która wiele wycierpiała 80 lat temu, cioto

focusek

2020-05-11, 22:21
macie swoj pisland zasrany, brod smrod i pisory. Dobrze ze wyjechalem z tego kraju bo tylko sie wk***ial czlowiek

Mgmacius

2020-05-11, 22:21
przedwczoraj napisał/a:

Niemozliwe, to musi byc fejk.



O kochany, mało jeszcze w Polsce widziałeś. Oj mało... ja to chociaż w latach 80-tych miałem rodzinne święta z sowieckim GIENERALEM jako gościem „honorowym” co opowiadał, jak to socjalizm musi „riezać”. A potem było z górki...

Profx5015

2020-05-11, 22:27
Zajechało dyktą