18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczet flagowy

~Angel • 2020-05-11, 19:06
Kompania reprezentacyjna polskiej policji ;-)


StefanRyba

2020-05-11, 22:28
Miles87 napisał/a:

Nie ma to jak robić filozofie z kawałka materiału. Chłopy mają robotę dla idiotów a debile im przyklaskują. Świat schodzi na psy z tym pseudopatriotyzmem tak ważnym dla tępych sebiksów którzy zapie**alają na 3 zmiany i obniżają jq kraju.



Tylko że Amerykanów w świecie szanują (choć wielu ich nienawidzi głównie zresztą z zazdrości) na na nas szczają. Bo to my jesteśmy obrazem naszego kraju.

Krotum

2020-05-11, 22:48
Dla mnie gorsze od tych skrzypków był ten nierówny krok. Jak można to tak sp***olić...

nono12

2020-05-11, 23:11
Coordinator napisał/a:

Świat schodzi na psy przez p*zdy, które nie szanują niczego i tylko patrzą, żeby się nażreć, wyspać i przeżyć życie jak owca na pastwisku. Za ten "kawałek płótna" ginęło w męczarniach miliony Polaków na przestrzeni dziejów, wiec morda, kundlu i patrz w swoja miskę, którą możesz napełnić dzięki twoim przodkom.
I nie jestem sebiksem, jestem managerem w korporacji, znam płynnie 3 języki i wychowywałem się w inteligenckiej rodzinie, która wiele wycierpiała 80 lat temu, cioto



O k***a :D Nikt nie ginął za kawałek płótna debilu, tylko za swoje rodziny, żeby je chronić. Na tym płótnie równie dobrze może być ku*as a i tak by szli walczyć za rodziny. j***ny dzbanie. Walka "za flagę" :D Ja pie**ole.
Też jestem wykształcony, niestety nie z takiej arystokratycznej rodziny jak ty(celowo z małej). Swoje osiągnąłem, raczej dobrze zarabiam, ale jakbym miał iść walczyć to w obronie rodziny a nie kawałka płótna dzbanie :D Nigdy za 'ojczyzne', 'flage'.

Goldi85

2020-05-11, 23:13
dzielny chłopaczyna podołał zadaniu

Wiewór

2020-05-11, 23:24
Myślałem że to jakaś beka z ck jak u Haska w Szwejku a to k***a tylko policja j***nego trzeciego świata. Haha

mam_racje

2020-05-11, 23:30
Ruskie trolowanie a karpie łykajo jak znente z EMULSYJNEJ

Rozjebie

2020-05-11, 23:54
nono12 napisał/a:

O k***a Nikt nie ginął za kawałek płótna debilu, tylko za swoje rodziny, żeby je chronić. Na tym płótnie równie dobrze może być ku*as a i tak by szli walczyć za rodziny. j***ny dzbanie. Walka "za flagę" Ja pie**ole.
Też jestem wykształcony, niestety nie z takiej arystokratycznej rodziny jak ty(celowo z małej). Swoje osiągnąłem, raczej dobrze zarabiam, ale jakbym miał iść walczyć to w obronie rodziny a nie kawałka płótna dzbanie Nigdy za 'ojczyzne', 'flage'.



Za ojczyznę, cioto, za ojczyznę. Ten kawałek płótna ją symbolizuje. I mówiąc "walczyć za flagę" czy "walczyć za ojczyznę" to chyba oczywiste, ze chodzi o rodziny mieszkające w kraju i STANOWIĄCE tą ojczyznę! Ty jesteś jakiś przyj***ny?
I ch*ja byś zawalczył "za rodzinę" w pojedynkę, baranie. Sam chciałbyś pokonać wrogą armię, tępaku? Przecież musiałbyś się zjednoczyć z resztą walczących Polaków - patriotów, żeby cokolwiek wskórać, tępa szloro

Dot

2020-05-11, 23:55
rozumiem że to podwórko Prezesa na które od jakiegoś czasu Szczurek próbuje się dostać, ale kolega poczetu sztandarowego pilnuje skrzynkę na listy?

Hefajstos78

2020-05-12, 00:58
impressa88 napisał/a:

Tak mi się skojarzyły fakty



Tak. Zgadzam się. Ale jednocześnie pozwalają robić majtki z flagą

Mgmacius

2020-05-12, 01:33
Coordinator napisał/a:

Za ojczyznę, cioto, za ojczyznę. Ten kawałek płótna ją symbolizuje. I mówiąc "walczyć za flagę" czy "walczyć za ojczyznę" to chyba oczywiste, ze chodzi o rodziny mieszkające w kraju i STANOWIĄCE tą ojczyznę! Ty jesteś jakiś przyj***ny?
I ch*ja byś zawalczył "za rodzinę" w pojedynkę, baranie. Sam chciałbyś pokonać wrogą armię, tępaku? Przecież musiałbyś się zjednoczyć z resztą walczących Polaków - patriotów, żeby cokolwiek wskórać, tępa szloro



Patriotyzm to choroba umysłowa. Zesrales się.

kulawiec

2020-05-12, 02:36
Zawsze mogli oo Brazylijski ganiać się z nożami, albo po Rosyjsku, nago i pijani. Po Indyjsku, wtedy maszt by im zleciał na głowę. Niema tragedii. Jest tak, jak można się spodziewać po narodzie w którym większość słucha DiscoPolo i głosuje na PiS lub PO.

Coffey

2020-05-12, 06:02
Coordinator napisał/a:

jestem managerem w korporacji, znam płynnie 3 języki i wychowywałem się w inteligenckiej rodzinie, która wiele wycierpiała 80 lat temu, cioto



Wielka szkoda, że tylko wycierpiała a nie została przetrzebiona. Zwłaszcza ta część odpiwiedzialna za wysranie takiej sp***oliny jak ty.

brylant1412

2020-05-12, 06:23
jakby wagony przetaczali taki dzwięk

skywalker75

2020-05-12, 07:28
Heh życie to nie bajka.Myślicie że gdzieś na amerykańskim zadupiu szeryf i jego dwaj wąsacii zastepcy też skladaja flagę jak na hollywoodzkich filmach? I jeszcze na kobzach im przygrywaja? Swoją drogą ilu z was takich oburzonych teraz , wywiesilo flagą na ostatnie święta majowe ? I jak sprawnie wam to poszło?