18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poczet flagowy

~Angel • 2020-05-11, 19:06
Kompania reprezentacyjna polskiej policji ;-)


Nikt_nie

2020-05-12, 08:22
nono12 napisał/a:

O k***a Nikt nie ginął za kawałek płótna debilu, tylko za swoje rodziny, żeby je chronić. Na tym płótnie równie dobrze może być ku*as a i tak by szli walczyć za rodziny. j***ny dzbanie. Walka "za flagę" Ja pie**ole.
Też jestem wykształcony, niestety nie z takiej arystokratycznej rodziny jak ty(celowo z małej). Swoje osiągnąłem, raczej dobrze zarabiam, ale jakbym miał iść walczyć to w obronie rodziny a nie kawałka płótna dzbanie Nigdy za 'ojczyzne', 'flage'.



Dlaczego zostałem w to zamieszany ??

Wiewór

2020-05-12, 09:00
Coordinator napisał/a:

Kocham mój kraj i jak widzę coś takiego to pęka mi serce... Przez chwile myślałem, ze to jakiś skecz, ale oni tak na serio...



Hahaha jakie wzniosłe teksty jak u 12 letniego nacjonalisty.
Niestety to jest miłość platoniczna bo ten kraj od 400 lat to karykatura państwa. Masz płacić podatki, umrzeć przed emeryturą i nie głosić sprzeciwu.

Mieliśmy szansę na normalność pod zaborem Pruskim i Austriackim.

Sonal

2020-05-12, 09:02
Coordinator napisał/a:

Za ojczyznę, cioto, za ojczyznę. Ten kawałek płótna ją symbolizuje. I mówiąc "walczyć za flagę" czy "walczyć za ojczyznę" to chyba oczywiste, ze chodzi o rodziny mieszkające w kraju i STANOWIĄCE tą ojczyznę! Ty jesteś jakiś przyj***ny?
I ch*ja byś zawalczył "za rodzinę" w pojedynkę, baranie. Sam chciałbyś pokonać wrogą armię, tępaku? Przecież musiałbyś się zjednoczyć z resztą walczących Polaków - patriotów, żeby cokolwiek wskórać, tępa szloro



Korporacyjny chomik - sebix się uniósł hohohoho
Tylko idiota tobie podobny poświęciłby się dla kraju - jakieś administracyjnie wyznaczonej przestrzeni na ziemi. Ale masz nasrane w łbie. Patriotyzm jest dla idiotów. Poświęcać się dla polityki hahahaha - chcesz to się poświęcaj: ja chroniłbym tylko rodzinę - a ty sobie zdychać z tego patriotyzmu Sebastianie Rycerzu Ortalionu.

S.

PS. A z tą korporacją jako szczytem osiągnięcia życiowego to tylko rozśmieszasz normalnych ludzi.

Takafura

2020-05-12, 09:47
Sonal napisał/a:

Korporacyjny chomik - sebix się uniósł hohohoho
Tylko idiota tobie podobny poświęciłby się dla kraju - jakieś administracyjnie wyznaczonej przestrzeni na ziemi. Ale masz nasrane w łbie. Patriotyzm jest dla idiotów...



Tak się zastanawiałem ile osób poświeciło kiedyś życie, pracę, zdrowie, rodzinę aby taki luzak jak Ty mógł tu żyć i takie głupoty pisać ?
Od gówniarza masz wszystko a największa trauma jaka Cie spotkała to brak internetu przez dobę...

Wiewór napisał/a:

Mieliśmy szansę na normalność pod zaborem Pruskim i Austriackim.



Spróbuj, co Cię tu jeszcze trzyma ? Wszędzie czekają na Ciebie z otwartymi ramionami, kasa leży tam na ulicach itp.

Roman270297

2020-05-12, 09:55
Rozumiem, że w takich sytuacjach trzeba tam twardo stac ale tam to bym jebnal brechtem.. Nie dość ich śmieszny marsz to jeszcze ten pisk :lol:

edmund

2020-05-12, 10:17
Touch_Of_Madness napisał/a:

Zwykły kawałek dwukolorowego materiału. Nic więcej



może dla ciebie ułomku

MindBodyLightSound

2020-05-12, 10:31
Coordinator napisał/a:

Kocham mój kraj i jak widzę coś takiego to pęka mi serce... Przez chwile myślałem, ze to jakiś skecz, ale oni tak na serio...



To chyba masz syndrom sztokholmski

Wiewór

2020-05-12, 11:11
Takafura napisał/a:

Wiewór napisał/a:
Mieliśmy szansę na normalność pod zaborem Pruskim i Austriackim.


Spróbuj, co Cię tu jeszcze trzyma ? Wszędzie czekają na Ciebie z otwartymi ramionami, kasa leży tam na ulicach itp.



Rodzina mnie trzyma.

wilkoala

2020-05-12, 11:11
r061071 napisał/a:

czas nauczyć sie kochać ludzi tak szybko odchodzą



Właśnie że trzeba ich jawnie nienawidzić, gardzić nimi i traktować podle, bo jak już kopyrtną to potem nie wypada.

tytansadzik

2020-05-12, 11:41
Jak już to poczet flagowy

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-05-12, 12:21 ]
Racja - poprawione

Sevisule

2020-05-12, 12:44
Trochę powinni potrenować do tego pocztu flagowego, to jest forma wyróżnienia a wzięli do tego totalnie gości nie przygotowanych

Nyrewesa

2020-05-12, 13:43
Sevisule napisał/a:

Trochę powinni potrenować do tego pocztu flagowego, to jest forma wyróżnienia a wzięli do tego totalnie gości nie przygotowanych



Właśnie trenują. Trening czyni mistrpza. Myślisz że hamburgery od razu są tacy wyczwiczeni?

Sevisule

2020-05-12, 13:50
Nyrewesa napisał/a:

Właśnie trenują. Trening czyni mistrpza. Myślisz że hamburgery od razu są tacy wyczwiczeni?


Nigdzie tego nie napisałem

quang-dat

2020-05-12, 15:47
Wiewór napisał/a:

Rodzina mnie trzyma.



Ja pie**olę, co to w ogóle za tłumaczenie? Śmieszni są ludzie, którzy ciągle biadolą i psioczą na własny kraj i naród.. jaki by nie był.., a nie wyjeżdżają. Zawsze znajdzie się wymówka żeby nie wyjechać. Rodzina, praca.. srututu. Jak jest tak źle komuś to zmiana kraju, w którym się mieszka, w 21 wieku, nie jest żadnym problemem. Ciekawe czy przy obiedzie z rodziną, na której tak Ci zależy też takie smuty gadasz o własnym kraju i naszym polskim "rozkwicie pod zaborami..". Jakaś dziwna, niezrozumiała tendencja..

gohan27-01

2020-05-12, 15:50
Policja ma swoją robotę, to nie wojsk, że siedzą i pierdzą w stołek to z braku roboty nawet są fikcyjne role czyli kompania reprezentacyjna. Policja ma być od poprawienia bezpieczeństwa, trudno wymagać od osób nie wiadomo jakiej musztry, jeśli nie mają wystarczających ćwiczeń. W wojsku nic nie robią to mają czas i codzienne po 8h nic innego nie robią jak ćwiczą musztrę.