18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plandemia

DzidaZawodnik • 2020-12-16, 12:35
Test na koronawirusa pochodzącego z laboratorium uniwersyteckiego w Karolinie Północnej



Niewolnicy i tak o tym zapomna jak zapomnieli o sierotach oddawanych do domów pedofilów w zgodzie z lewicową ideą.

Halman

2020-12-16, 12:36
dobrze ze dźwięk wycięto bo jeszcze by ktoś przetłumaczył..

nestii1227

2020-12-16, 12:42
Kto by pomyślał że test przeznaczony do badania człowieka nie pokaże miarodajnego wyniku przy testowaniu j***nej Coli xD Ziomek....Gadasz o manipulowaniu ludzi, a sam wierzysz w takie gówno xD

DzidaZawodnik

2020-12-16, 12:46
Halman napisał/a:

dobrze ze dźwięk wycięto bo jeszcze by ktoś przetłumaczył..



Przepraszam, już naprawiłem.

nestii1227 napisał/a:

Kto by pomyślał że test przeznaczony do badania człowieka nie pokaże miarodajnego wyniku przy testowaniu j***nej Coli xD Ziomek....Gadasz o manipulowaniu ludzi, a sam wierzysz w takie gówno xD



:trzesieee:

Rozumiem gdyby test na coli nie zadziałał, ale dlaczego dał wynik pozytywny? To powinno ci dać do zrozumienia, że ja nie wyłączyłem myślenia, a to ty ślepo wierzysz z góry odrzucając wszystko co jest sprzeczne z twoją wiarą.

Driver19cm

2020-12-16, 12:57
Cytat:

Rozumiem gdyby test na coli nie zadziałał, ale dlaczego dał wynik pozytywny? To powinno ci dać do zrozumienia, że ja nie wyłączyłem myślenia, a to ty ślepo wierzysz z góry odrzucając wszystko co jest sprzeczne z twoją wiarą.



Właśnie przez takich głupków, dyskutantów, niedowiarków, mamy taki obraz pandemii jaki mamy

Ogromna ilość zachorowań i zgonów

Cytat:

DzidaZawodnik



Przez takich właśnie dz**kAzawodników, którzy odrzucają twarde i oczywiste dane naukowe, którzy odrzucają naukę samą

w sobie. Spekulanci, spiskowcy, wierzący w płasko ziemię, szkodliwość 5G ,zachipowanie ludzi i potwora spaghetii

Szczepionki - próba zachipowania ludzi

Testy - spisek całego rządu

Maseczki - ograniczenie wolności i swobód obywatelskich

Proszę popatrzeć na przebieg pandemii w krajach taich jak Korea czy Japonia

Dzienna ilość zachorowań ? 300 osób ;-) ;-) ;-)

Ale tam nie dyskutuje się z zaleceniami specjalistów, tam wierzy się w naukę i to co mówią np lekarze

Społeczeństwo jest zdyscyplinowane i mądre. Bo tego uczą w szkole.

U nas najwięcej do powiedzenia mają Sebixy, Janusze i inne Grażyny po super szkołach

Seba ile skończyłes klas ? ? ? - pyta kolega

No 8 - odpowiada Seba

Pierszwa, druga i sześć trzecich

kr...........81

2020-12-16, 12:59
Z koroną jest jak z pedofilia w polsce zagraża tylko matolom i dzieciom r*chanym przez księży spajających wam religijne szambo gówno warte

konradkonradkonrad

2020-12-16, 13:06
taka pandemia a gdzie te trupy na ulicach o których była mowa w marcu no gdzie ?

Pralpunkt

2020-12-16, 13:06
Takich polityków potrzeba w Polsce a nie debili

Kepeszek

2020-12-16, 13:10
Driver19cm napisał/a:

Właśnie przez takich głupków, dyskutantów, niedowiarków, mamy taki obraz pandemii jaki mamy
Ogromna ilość zachorowań i zgonów


Przez takich właśnie dz**kAzawodników, którzy odrzucają twarde i oczywiste dane naukowe, którzy odrzucają naukę samą
w sobie. Spekulanci, spiskowcy, wierzący w płasko ziemię, szkodliwość 5G ,zachipowanie ludzi i potwora spaghetii
Szczepionki - próba zachipowania ludzi
Testy - spisek całego rządu
Maseczki - ograniczenie wolności i swobód obywatelskich
Proszę popatrzeć na przebieg pandemii w krajach taich jak Korea czy Japonia
Dzienna ilość zachorowań ? 300 osób
Ale tam nie dyskutuje się z zaleceniami specjalistów, tam wierzy się w naukę i to co mówią np lekarze
Społeczeństwo jest zdyscyplinowane i mądre. Bo tego uczą w szkole.
U nas najwięcej do powiedzenia mają Sebixy, Janusze i inne Grażyny po super szkołach
Seba ile skończyłes klas ? ? ? - pyta kolega
No 8 - odpowiada Seba
Pierszwa, druga i sześć trzecich



No dobra dobra nie zesraj sie, sam nie lubie szurów, ale czemu cola pokazała pozytywny. Oto jest pytanie xd I tłumaczenie ;łeee bo ty nie rozumieszz bo to jest takie zaawansowane ze ja nie rozumiem i ty nie rozumiesz jest na takim samym poziomie jak szurstwo i nawijanie o plandemii. lol

konradkonradkonrad

2020-12-16, 13:16
Kepeszek napisał/a:

No dobra dobra nie zesraj sie, sam nie lubie szurów, ale czemu cola pokazała pozytywny. Oto jest pytanie xd I tłumaczenie ;łeee bo ty nie rozumieszz bo to jest takie zaawansowane ze ja nie rozumiem i ty nie rozumiesz jest na takim samym poziomie jak szurstwo i nawijanie o plandemii. lol



nie tylko cola pokazuje pozytywny tymbark tez a raczej nie mają podobnego składu więc to daje do myślenia

hanney

2020-12-16, 13:19
Ja pie**ole, ale debil xD

- Po pierwsze to nie test PCR a test wykrywający przeciwciała, których ewentualna obecność powoduje reakcje chemiczną, którą się objawia jako zmiana barwna
- Po drugie ten debil używa coli o niskim pH (ok. 2-3), a nie osocza o dużo bardziej zasadowym odczynie (pH ~7,4) - w efekcie czego następuje przesunięcie równowagi reakcji i form aminokwasów na stronę form kationowych, czego efektem mogą być fałszywie dodatnie wyniki (co wynika z blokady grup karboksylowych aminokwasów i innych anionowych przez protony) - wystarczyłoby zrobić elektroforezę takiego fałszywego testu i już byłoby wiadomo, że to nie reakcje estryfikacji odpowiadają za zmianę barwy, a blokada części grup polarnych
- Po trzecie testy serologiczne/paskowe i inne modyfikacje testów wykrywających IgG/IgM są mało swoiste i średnio czułe, dlatego np. w Polsce się ich nie wykonuje, bo wyniki dodatnie można mieć np. w czasie grypy, RZS, gorączki trzydniowej i wielu wielu innych chorób - szczególnie gorączkowych

No ale świetna propaganda dla niedouczonych kmiotów, którzy mają tyle wspólnego z medycyną co Vateusz z obniżaniem podatków a PiS z godnością człowieka lub Tusk z byciem prawdomównym człekiem

PS Do myślenia to daje wasza głupota i naiwność ćwoki, ja pie**ole, ale zwierzyniec

PS 2 Sok jabłkowy również ma dużo niższe pH - bo ok. 3-4,5, a gazowany 2-3

PS 3 A co do testów RT-PCR - to jak cymbały wyjaśnicie, że w niektórych grajach tylko co 10 jest dodatni a w Polsce co 2-5, skoro nawet cola powoduje wyniki dodatnie?

maciup85

2020-12-16, 13:25
hanney napisał/a:

Ja pie**ole, ale debil xD
- Po pierwsze to nie test PCR a test wykrywający przeciwciała, których ewentualna obecność powoduje reakcje chemiczną, którą się objawia jako zmiana barwna
- Po drugie ten debil używa coli o niskim pH (ok. 2-3), a nie osocza o dużo bardziej zasadowym odczynie (pH ~7,4) - w efekcie czego następuje przesunięcie równowagi reakcji i form aminokwasów na stronę form kationowych, czego efektem mogą być fałszywie dodatnie wyniki (co wynika z blokady grup karboksylowych aminokwasów i innych anionowych przez protony) - wystarczyłoby zrobić elektroforezę takiego fałszywego testu i już byłoby wiadomo, że to nie reakcje estryfikacji odpowiadają za zmianę barwy, a blokada części grup polarnych
- Po trzecie testy serologiczne/paskowe i inne modyfikacje testów wykrywających IgG/IgM są mało swoiste i średnio czułe, dlatego np. w Polsce się ich nie wykonuje, bo wyniki dodatnie można mieć np. w czasie grypy, RZS, gorączki trzydniowej i wielu wielu innych chorób - szczególnie gorączkowych
No ale świetna propaganda dla niedouczonych kmiotów, którzy mają tyle wspólnego z medycyną co Vateusz z obniżaniem podatków a PiS z godnością człowieka lub Tusk z byciem prawdomównym człekiem
PS Do myślenia to daje wasza głupota i naiwność ćwoki, ja pie**ole, ale zwierzyniec
PS 2 Sok jabłkowy również ma dużo niższe pH - bo ok. 3-4,5, a gazowany 2-3
PS 3 A co do testów RT-PCR - to jak cymbały wyjaśnicie, że w niektórych grajach tylko co 10 jest dodatni a w Polsce co 2-5, skoro nawet cola powoduje wyniki dodatnie?



Świetny komentarz! Szkoda, że Sebixy i tak z tekstu może zrozumieją jedynie "debil"...

konradkonradkonrad

2020-12-16, 13:48
hanney napisał/a:

Ja pie**ole, ale debil xD
- Po pierwsze to nie test PCR a test wykrywający przeciwciała, których ewentualna obecność powoduje reakcje chemiczną, którą się objawia jako zmiana barwna
- Po drugie ten debil używa coli o niskim pH (ok. 2-3), a nie osocza o dużo bardziej zasadowym odczynie (pH ~7,4) - w efekcie czego następuje przesunięcie równowagi reakcji i form aminokwasów na stronę form kationowych, czego efektem mogą być fałszywie dodatnie wyniki (co wynika z blokady grup karboksylowych aminokwasów i innych anionowych przez protony) - wystarczyłoby zrobić elektroforezę takiego fałszywego testu i już byłoby wiadomo, że to nie reakcje estryfikacji odpowiadają za zmianę barwy, a blokada części grup polarnych
- Po trzecie testy serologiczne/paskowe i inne modyfikacje testów wykrywających IgG/IgM są mało swoiste i średnio czułe, dlatego np. w Polsce się ich nie wykonuje, bo wyniki dodatnie można mieć np. w czasie grypy, RZS, gorączki trzydniowej i wielu wielu innych chorób - szczególnie gorączkowych
No ale świetna propaganda dla niedouczonych kmiotów, którzy mają tyle wspólnego z medycyną co Vateusz z obniżaniem podatków a PiS z godnością człowieka lub Tusk z byciem prawdomównym człekiem
PS Do myślenia to daje wasza głupota i naiwność ćwoki, ja pie**ole, ale zwierzyniec
PS 2 Sok jabłkowy również ma dużo niższe pH - bo ok. 3-4,5, a gazowany 2-3
PS 3 A co do testów RT-PCR - to jak cymbały wyjaśnicie, że w niektórych grajach tylko co 10 jest dodatni a w Polsce co 2-5, skoro nawet cola powoduje wyniki dodatnie?



wykrył czy nie wykrył covida w coli ? prosta odpowiedz tak czy nie

swampman

2020-12-16, 14:03
maciup85 napisał/a:

Świetny komentarz! Szkoda, że Sebixy i tak z tekstu może zrozumieją jedynie "debil"...



mylisz sie. zrozumieja tylko "xD" :lol:

hanney

2020-12-16, 14:03
konradkonradkonrad napisał/a:

wykrył czy nie wykrył covida w coli ? prosta odpowiedz tak czy nie



Dobra, słuchaj ćwoku niedouczony:

Po pierwsze: testy serologiczne nie wykrywają COVID, ale wykrywają przeciwciała
Po drugie : COVID to nazwa choroby, a nie wirusa, COVID diagnozuje się na podstawie objawów klinicznych i potwierdzenia obecności zakażenia SARS-CoV-2 - sam fakt zakażenia tym wirusem nie jest tożsamy z chorowaniem na COVID -19, a testy serologiczne nie wykrywają ani objawów klinicznych ani wirusa, dlatego nie można przez nie zdiagnozować ani COVID ani zakażenia SARS-CoV-2
Po trzecie: szybkie testy serologiczne polegają na tym, że pod wpływem przeciwciał zachodzi reakcja, której efektem jest powstanie produktów o zmienionej absorpcji danych fal światła - więc cymbale niedouczony, ta reakcja może zajść pod wpływem różnych czynników - np. temperatury, pH, katalizatorów, przeciwciał o innej swoistości i wielu innych, z tego też względu ŻADEN NAUKOWIEC NIGDY NIE POWIE - DODATNI TEST SEROLOGICZNY OZNACZA ZAKAŻENIE WIRUSEM SARS-COV-2, ani TEN TEST WYKRYŁ SARS-COV-2 - więc odpowiedź brzmi NIE. szybkie testy serologiczne nadają się wyłącznie do celów naukowych i NIE MAJĄ WARTOŚCI DIAGNOSTYCZNEJ W PRZEBIEGU COVID-19