18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Plandemia

DzidaZawodnik • 2020-12-16, 12:35
Test na koronawirusa pochodzącego z laboratorium uniwersyteckiego w Karolinie Północnej



Niewolnicy i tak o tym zapomna jak zapomnieli o sierotach oddawanych do domów pedofilów w zgodzie z lewicową ideą.

uka_chr

2020-12-17, 11:27
hanney napisał/a:

Ja pie**ole, ale debil xD
- Po pierwsze to nie test PCR a test wykrywający przeciwciała, których ewentualna obecność powoduje reakcje chemiczną, którą się objawia jako zmiana barwna
- Po drugie ten debil używa coli o niskim pH (ok. 2-3), a nie osocza o dużo bardziej zasadowym odczynie (pH ~7,4) - w efekcie czego następuje przesunięcie równowagi reakcji i form aminokwasów na stronę form kationowych, czego efektem mogą być fałszywie dodatnie wyniki (co wynika z blokady grup karboksylowych aminokwasów i innych anionowych przez protony) - wystarczyłoby zrobić elektroforezę takiego fałszywego testu i już byłoby wiadomo, że to nie reakcje estryfikacji odpowiadają za zmianę barwy, a blokada części grup polarnych
- Po trzecie testy serologiczne/paskowe i inne modyfikacje testów wykrywających IgG/IgM są mało swoiste i średnio czułe, dlatego np. w Polsce się ich nie wykonuje, bo wyniki dodatnie można mieć np. w czasie grypy, RZS, gorączki trzydniowej i wielu wielu innych chorób - szczególnie gorączkowych
No ale świetna propaganda dla niedouczonych kmiotów, którzy mają tyle wspólnego z medycyną co Vateusz z obniżaniem podatków a PiS z godnością człowieka lub Tusk z byciem prawdomównym człekiem
PS Do myślenia to daje wasza głupota i naiwność ćwoki, ja pie**ole, ale zwierzyniec
PS 2 Sok jabłkowy również ma dużo niższe pH - bo ok. 3-4,5, a gazowany 2-3
PS 3 A co do testów RT-PCR - to jak cymbały wyjaśnicie, że w niektórych grajach tylko co 10 jest dodatni a w Polsce co 2-5, skoro nawet cola powoduje wyniki dodatnie?



WSZYSTKIE laboratoria Diagnostyki w CAŁEJ Polsce wykonują masowo za drobną opłatą test igg/igm więc skończ wprowadzać ludzi w błąd.

BanujNasNieMichalka

2020-12-17, 16:51
satariel napisał/a:


Co do szczepionki, to ciekawostka taka, że główny dyrektor Pfizera jej nie weźmie, bo jak twierdzi, nie chce przecinać wstęgi. Ciekawe, prada?



Weź idź do szkoły, lub zamów korepetytora z języka angielskiego bo pie**olisz głupoty. " Nie chcę przecinać wstęgi" hahahahahah k***aaa kto Ci to tłumaczył? Babcia? HAHAHAHAHA nie wierzę jakie tu głąby przesiadują. Weź to wyślij komuś niech Ci to przetłaczy i usuń konto że wstydu hahahhahahahajajja nie chcę przecinać wstęgi hahahhahahah :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

MindBodyLightSound

2020-12-17, 18:03
Driver19cm napisał/a:

Właśnie przez takich głupków, dyskutantów, niedowiarków, mamy taki obraz pandemii jaki mamy
Ogromna ilość zachorowań i zgonów


Przez takich właśnie dz**kAzawodników, którzy odrzucają twarde i oczywiste dane naukowe, którzy odrzucają naukę samą
w sobie. Spekulanci, spiskowcy, wierzący w płasko ziemię, szkodliwość 5G ,zachipowanie ludzi i potwora spaghetii
Szczepionki - próba zachipowania ludzi
Testy - spisek całego rządu
Maseczki - ograniczenie wolności i swobód obywatelskich
Proszę popatrzeć na przebieg pandemii w krajach taich jak Korea czy Japonia
Dzienna ilość zachorowań ? 300 osób
Ale tam nie dyskutuje się z zaleceniami specjalistów, tam wierzy się w naukę i to co mówią np lekarze
Społeczeństwo jest zdyscyplinowane i mądre. Bo tego uczą w szkole.
U nas najwięcej do powiedzenia mają Sebixy, Janusze i inne Grażyny po super szkołach
Seba ile skończyłes klas ? ? ? - pyta kolega
No 8 - odpowiada Seba
Pierszwa, druga i sześć trzecich



Jebnij Ty sie w czaszkę. Od kiedy szmaty na pysku powstrzymują zarażanie się wirusem? To są właśnie pseudonaukowe informacje, których rząd nawet nie zamierza wyjaśniać. Do tego nielegalne ograniczenia swobód obywatelskich. Takie jesteś hop do przodu, a chodziłbyś pewnie z korkiem analnym w dupie jakby ci telewizja powiedziała, że to powstrzyma pandemie. Jakie statystyki? Rok minął i nawet 1/100 populacji planety nie zginęła - to są sezonowe zgony cymbale.

Nabs napisał/a:

Od siebie tylko dodam, że nawet jak testy nie mają 100% skuteczności, czy nawet jakby miałby 50% skuteczność, to wciąż pomimo ich fałszywego wyniku, ludzie którzy poszli na kwarantannę, to są ludzie którzy w czasie tej kwarantanny się nie zarazili, dzięki czemu nie roznosili tego wirusa dalej i nie powiększali grona zarażonych osób. Więc nawet takie 50/50 wciąż jest dobre, bo wciąż są z tego jakieś plusy, nawet jeżeli liczba zarażonych jest błędna, to liczba ludzi którzy mogą potencjalnie umrzeć, będzie dzięki temu mniejsza.
To samo każdemu niedowiarkowi mówię. Sam bardzo ciężko przeszedłem i byłem na takim oddziale i wiem że każdy niedowiarek który by trafił na taki oddział i posłuchał jak ludzie tam się meczą próbując złapać oddech, to dość szybko większości ludzi zmiękła był faja. Większość niestety wychodzi z założenia że "mnie to nie dotyczy", "mam na to wyj***ne"..



Na powikłania pogrypowe ludzie umierają każdego roku - pod respiratorami również. I nikt nie robił sraki z tego powodu. Ludziom odpierala i zachowująsię, jakby sars zabijał większość ludzi, którzy mieli z nim styczność. Poza tym nosicielstwo to nie choroba. Możesz mieć w sobie nawet żółtaczkę typu C, czy HIV i nigdy nie zachorujesz.

Mirek19850509

2020-12-17, 22:29
To skoro testy dają wynik pozytywny przeciwcialom ,a one są zbudowane z tych samych co każde przeciw ciało nawet w stanie zapalnym toć wiadomo o t jedna wielka ściema jest czyli człowiek z grypą t z będzie dodatni proste ściema gospodarczą !!!na grypę też można l leżeć pod respiratorem bo zmutowana też potrafi płuca niszczyć toć to jest paranoja i kłamstwo wypuścili zmutwanegonwirusa grypy który ma przetrzebić populację powyżej 45 lat życia i tyle chodzi o reset populacji

yippe_ki_yay

2020-12-18, 01:45
Typy wyjaśniły pewne pojęcie testów, zależności w ich prawdopodobieństwie poprawnej wykrywalności, a inne typy nadal otwierają beczkowóz i wylewają całe pokłady gówna.

@MindBodyLightSound
Szmata na twojej mordzie, ochroni mnie jeśli to ty będziesz roznosicielem. Jak ja będę roznosicielem to moja szmata ochroni ciebie. Na powikłania debilowe też umierają setki ludzi, to widzimy na materiałach na tym portalu. k***a nie myl obecnej sytuacji z tym co było w czasie dżumy albo innego gówna kiedy dla ludzi mycie rąk to był nieistniejący mit.

@Mirek123456789
Weź poczytaj na spokojnie wcześniejsze komentarze i zastanów się po co te testy są (a nie są do wykrycia jednoznacznego zarażenia się obecnym wirusem). Problem tu jest taki, że z powikłań są dużo gorsze skutki niż od grypy. Ma wyciąć +45 lat ludzi? To oni już nie są produktywni? To DumpTrump dostał odpowiednio zmodyfikowaną wersję albo po prostu to był ruch medialny, że miał koronę? A to że to ściema gospodarcza to już w ogóle żart, no k***a komu się opłaca taki ruch? Koncernom farmaceutycznym? Przecież te koncerny ciągnęli lepszą kabzę z innych leków. Zamykanie branż to też k***a mistrz ruch, wpadnie do państwa mniej z podatków to będzie lepiej.

Ludzie, póki nimi jeszcze jesteście, ruszcie głową. Dawno by się "plandemia" skończyła jakby każdy do tego odpowiedzialnie podszedł. Ale tu musiałoby być z 99% kiedy w marcu mieliśmy my pierwszy lockdown. Świrus nie wytrzyma tych 2 miesięcy żeby się przenieść na kolejnego i przeżyć. Wtedy wkroczył brak odpowiedzialności, później luzowanie obostrzeń i następnie przejedzenie się tym tematem i znowu luzowanie obostrzeń.
Jak to ktoś planował to był pie**olnięty w łeb. Zysk odnotowało jedynie kilka branż, właśnie z tego względu, że większość ludzi siedziała w domach. Ale te kilka branż przyniosło dużo mniej hajsu do budżetu niż gdyby wszystkie działały.

yesan

2020-12-19, 11:21
satariel napisał/a:

U Elona Muska 2 pozytywne, 2 negatywne:
Testy antygenowe zależą od firmy i czułości, nie ukrywajmy, że na rynku jest wiele ch*jowych i o to chodzi przeciwnikom antygenowych głównie, bo przypadków takich jest więcej, ale ty oczywiście masz przykład z roboty, więc pewnie myślisz, że wszystkie testy są zajebiste. Taką anegdotką nie wytłumaczysz faktów.



O ch*j, ja mam przykład z pracy, więc jest nic nie warty - Ty masz przykład od pojeba Muska (normalny to on nie jest), więc to już musi być prawda objawiona.

Testy antygenowe mają niższą skuteczność niż testy PCR ale pie**olenie o 50/50 to zwykłe foliarstwo posiłkowane właśnie "a bo Musk napisał że miał 2 pozytywne i 2 negatywne!" - niedługo po tym jak oznajmiał ile to zioła nie wypalił.

sa...........el

2020-12-23, 15:02
Rannhide napisał/a:

Weź idź do szkoły, lub zamów korepetytora z języka angielskiego bo pie**olisz głupoty. " Nie chcę przecinać wstęgi" hahahahahah k***aaa kto Ci to tłumaczył? Babcia? HAHAHAHAHA nie wierzę jakie tu głąby przesiadują. Weź to wyślij komuś niech Ci to przetłaczy i usuń konto że wstydu hahahhahahahajajja nie chcę przecinać wstęgi hahahhahahah



Ale merytorycznie dogadałeś, w ch*j.

https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/?fbclid=IwAR04OBVnREEKiwUwiJQ1r7mxA6RrBEzQm6cvIo5BxJHazR6l3o6vzaV43lQ

Cały wywiad z genetykiem na temat tej szczepionki też nic nie zmieni, bo wolisz nagłówki na wp, albo onecie, a z medycyną masz gówno wspólnego. Jesteś niewarty niczego i umrzesz jako nikt.

Ni...........ny

2020-12-23, 15:19
satariel napisał/a:

Ale merytorycznie dogadałeś, w ch*j.
Cały wywiad z genetykiem na temat tej szczepionki też nic nie zmieni, bo wolisz nagłówki na wp, albo onecie, a z medycyną masz gówno wspólnego. Jesteś niewarty niczego i umrzesz jako nikt.



Powołujesz się na profesora z Uniwersytetu Wiejsko Miejskiego w Olsztynie.
Człowieku, znam tę "uczelnie" to jest wyższy poziom zawodówki, najgorsze barachło w kraju, a dyplomy to powinni mailem wysyłać bo szkoda papieru na to gówno :amused:

GranDzisław

2021-09-16, 16:43
hanney napisał/a:

Dobra, słuchaj ćwoku niedouczony:
Po pierwsze: testy serologiczne nie wykrywają COVID, ale wykrywają przeciwciała
Po drugie : COVID to nazwa choroby, a nie wirusa, COVID diagnozuje się na podstawie objawów klinicznych i potwierdzenia obecności zakażenia SARS-CoV-2 - sam fakt zakażenia tym wirusem nie jest tożsamy z chorowaniem na COVID -19, a testy serologiczne nie wykrywają ani objawów klinicznych ani wirusa, dlatego nie można przez nie zdiagnozować ani COVID ani zakażenia SARS-CoV-2
Po trzecie: szybkie testy serologiczne polegają na tym, że pod wpływem przeciwciał zachodzi reakcja, której efektem jest powstanie produktów o zmienionej absorpcji danych fal światła - więc cymbale niedouczony, ta reakcja może zajść pod wpływem różnych czynników - np. temperatury, pH, katalizatorów, przeciwciał o innej swoistości i wielu innych, z tego też względu ŻADEN NAUKOWIEC NIGDY NIE POWIE - DODATNI TEST SEROLOGICZNY OZNACZA ZAKAŻENIE WIRUSEM SARS-COV-2, ani TEN TEST WYKRYŁ SARS-COV-2 - więc odpowiedź brzmi NIE. szybkie testy serologiczne nadają się wyłącznie do celów naukowych i NIE MAJĄ WARTOŚCI DIAGNOSTYCZNEJ W PRZEBIEGU COVID-19



Wirus nie został wyizolowany więc nawet jak masz grypę to będzie pozytywny. Walczysz z czymś i czyj ch*ja p*zdo wiesz