18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka.

4done4 • 2022-07-24, 21:36
Pit Bull kocha najbardziej.


Ronoaro

2022-07-25, 17:19
Brind'amour napisał/a:

Miłem amstaffa, teraz mam staffika. Nigdy nie warknał na człowieka.



Weź idź może posprzątaj parapet, bo masz tam naj***ne badziewia pod sam kurek, jakbyś cygański tabor obrobił. A psem się nie podniecaj, bo brzmisz jak zoofil.

jaras0303-16

2022-07-25, 17:53
k***a jeśli jakaś rasa miewa takie przypadki to znaczy że jest ch*jowa i to że fajnie się szpanuje tym gównem to nie powód aby nie delegalizować hodowli. Masz bernardyna 70kg czy owczarka 60kg to chyba spokojnie da radę na włamywacza czy jakieś j***ne lisy, nie musisz mieć chorej mutacji pseudopsa

Wiewór

2022-07-25, 21:19
Generalnie na jej miejscu wyszedł bym ze szpitala tylko po to żeby położyć głowę na torach

parapsychol

2022-07-25, 21:57
jeje twarz przypomina goscia z Habala Lektora, chodzi o goscia z pocieta geba ;)

kocur

2022-07-25, 22:08
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



wstawaj, zesrałeś się dziecko.

Marcmich

2022-07-25, 23:00
Ja pie**ole, nie lubię psów i tylko mnie takie produkcje utwierdzają w moim przekonaniu! To, że przeżyła to jakiś j***ny cud...

Cudak

2022-07-26, 10:56
piterzaut napisał/a:

Raz już komentowałem podobne zdarzenie. Pupilem to może być jamnik, york, sznaucer miniaturka. Nawet jak chapnie to nie narobi dużych problemów bo kieląchy krótkie i pysk słaby. A trzymanie takiego czegoś w chacie to jak spanie na beczce prochu z żarzącym się petem w łapie. I w dupie mam opinie pieskowych onanistów.



Nie mieszkaj z ludźmi bo każdy to potencjalny morderca. To się nazywa P A R A N O J A. To ludzie popełniają błędy w wychowaniu psa, nie psy.

AdamBrown

2022-07-26, 14:09
teraz to już może się tylko psami zajmować.

Brind'amour

2022-07-27, 09:37
Ronoaro napisał/a:

Weź idź może posprzątaj parapet, bo masz tam naj***ne badziewia pod sam kurek, jakbyś cygański tabor obrobił. A psem się nie podniecaj, bo brzmisz jak zoofil.



o widze ze tez z Sosnowca, chodz sie ustawimy pokaze Ci mojego psa i potem wydasz opinie. Na osiedlu mam kilka owczarków które na wszystko sie rzucaja, takze na ludzi. Ale co to super rasa bo szarik :D ?

To co dasz rade wyjasnic mi jak mam naj***ne pod kurek ?

Szrek_masochista

2024-03-11, 11:55
psotna_c*pka napisał/a:

Przetopić na smalec kundla na małym ogniu. Pychota



Cipeczko to wina wlascicieli jak ma sie takiego psa to sie cwiczy i trenuje z nim intensywnie a oni tego najwyrazniej nie zrobili. Ugotoeac to se mozesz tych wlascicieli a nie psa, on nie ma takiego iq jak dorosly czlowiek i nie wie ze to co zrobił bylo zle, prawdopodobnie sie bal lub bronil kogos i nie zaluje bo psy nie maja takich emocji jak żal oraz nie odczuwaja loczucia winy ani nie wiedza co to znaczy dobre i zle jak ludzie