18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka.

4done4 • 2022-07-24, 21:36
Pit Bull kocha najbardziej.


JebacPis100procent

2022-07-25, 05:59
KapejloneK napisał/a:

Anoreksja, trzymanie burków w domu - totalne niedoj***nie umysłowe. Burek to na łańcuchu i kopa mu na łeb z gumiaka co drugi dzień, żeby ch*jowi za wesoło nie było.



O! I to rozumiem! Mój człowiek.

Kutasiarz

2022-07-25, 06:11
Ale ją pozszywali na odpie**ol

racing

2022-07-25, 07:51
Dlatego ja posiadam labradora biszkoptowego. ;-) Bardziej prorodzinnych psów nie ma. W dodatku jest dość spory i potrafi szczekać, więc funkcję odstraszania obcych osób spełnia doskonale. Dodatkowo na bramie uczepiłem tabliczkę "UWAGA GROŹNY PIES" :mrgreen: i już nikt mi na podwórko nie włazi...

PabloSkills

2022-07-25, 08:02
To jej buźkę wymodelował, teraz już każdy się będzie za nią oglądał. Nie to co do tej pory. A swoją drogą dobrze, że mam papugi. Mam nadzieję, że mnie nie ojebią.

ra0mir

2022-07-25, 08:08
racing napisał/a:

Dlatego ja posiadam labradora biszkoptowego. Bardziej prorodzinnych psów nie ma. W dodatku jest dość spory i potrafi szczekać, więc funkcję odstraszania obcych osób spełnia doskonale. Dodatkowo na bramie uczepiłem tabliczkę "UWAGA GROŹNY PIES" i już nikt mi na podwórko nie włazi...



Też miałem tylko czarnego, w nocy jak Rottwailer wyglądał :)

~Angel

2022-07-25, 08:09
Ukasz995 napisał/a:

Ale przed r*chał by. A teraz to tylko śmietnik!



Przecież c**y nie odgryzł :-P

Ca...........on

2022-07-25, 08:53
Szczyt marzeń każdego małego człowieka: posiadać psa, który może być groźny.

Nauczylibyście się sami się nie bać, bo nie ma czego... a nie, stop, przepraszam :D Zapomniałem, że jak się ma za kołnierzem, to się człowiek boi :D

Alonso

2022-07-25, 09:43
Mam nadzieję, że nikt nie wyskoczy z pomysłem kupna jej pieska na urodziny.

CzarnyAdolf

2022-07-25, 09:52
dominik267 napisał/a:

Nawet wrogom bym nie życzył czegoś takiego .



Bez przesady, na kacapów to bym poszczuł

bardak napisał/a:

To jest USA, czemu jeszcze w łeb sobie nie strzeliła. Współczuć chłopakowi.



To jest USA - kilka operacji plastycznych i będzie jak nowa

Kherdar

2022-07-25, 10:03
Wy to k***a widzę wszyscy bardzo anty do psów ale wystarczy wiedzieć, że pies to nie zabawka. Każdy pies ma inne potrzeby zarówno co do miejsca jakiego potrzebuje, czasu jaki trzeba mu poświęcić, czy odpowiedniego treningu. Jak jakaś ameba bierze psa typowo obronnego, który potrzebuje odpowiedniego treningu a później nie daje kompletnie j***nia o to co się z psem dzieje to ciężko się dziwić. Mój kumpel ma 2 dogi argentyńskie (suka starsza jest już u niego około 10 lat) i rottweilera i dzięki odpowiedniemu szkoleniu psy bawią się z dziećmi i nikt się o nic nie boi. Z drugiej strony moja ciotka ma rottweilera, którego szkolenie zaniedbał mój zj***ny brat cioteczny i teraz ciotka boi się go nawet karmić (psa nie brata) bo nie wiadomo co mu odjebie. Rada jest prosta jak ktoś nie ma czasu na psa niech go sobie nie kupuje, w sumie to trochę podobnie jak z dziećmi jak się ich nie wychowa tylko puści samopas to rosną zjeby, które tylko do utylizacji się nadają.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-25, 10:41
Jak c**a nie wygryziona to dobrze a co do tej poj***nej rasy powinni to odstrzeliwać obligatoryjnie

racing napisał/a:

Dlatego ja posiadam labradora biszkoptowego. Bardziej prorodzinnych psów nie ma. W dodatku jest dość spory i potrafi szczekać, więc funkcję odstraszania obcych osób spełnia doskonale. Dodatkowo na bramie uczepiłem tabliczkę "UWAGA GROŹNY PIES" i już nikt mi na podwórko nie włazi...



Ja tam mam owczarka niemieckiego.Groznie to tylko wygląda bo jest mocno wyrośnięty ok 47kg

AbsolutnyBrakKarku

2022-07-25, 11:13
Dziwne, że to w tv puścili ale nasze 500 plusy też lubią takie psy i mieszkają w kawalerce 7 osób i 3 psy gorzej jak cyganie albo murzyni. Raz miałem akcję jak pitbull w ośrodku wypoczynkowym kota zaatakował a ja tam na grillu byłem, no i strach był trochę ale złapałem k***ę jebnalem o ziemię i wrzuciłem do jeziora. Kot i pies przeżyli a właściciele sp***olili swoim passatem TDI.

skurwyvij

2022-07-25, 12:27
bardzo dobrze, to nagroda za glupote, kto normalny idzie komus pilnowac pittbula i owczarka biegajacego luzem po domu

0rion

2022-07-25, 12:41
pytanie tylko czemu byla naga jak ja wynosili? moze chciala wyr*chac kundla i sie wk***il bo jakos niechce mi sie wierzyc ze zdarl z niej cale ubranie lacznie z gacmi i skarpetuchami lol tak czy siak do odj***nia na miejscu kilofem zeby cierpialo bydle tfu.

Brind'amour

2022-07-25, 15:26
Miłem amstaffa, teraz mam staffika. Nigdy nie warknał na człowieka. Dla mnie to tak jak z ludźmi którzy wychowują się w ch*jowych warunkach.
Szansa ze będziesz zabójca z manaus jest większa niż zabójca z sosnowca ;p Jeśli ktoś wie jak wychowywać tą rasę pewnie tez zmniejsza szanse na ugryzienie człowieka.

Na osiedlu mam babę co jej maltanczyk 2 razy ugryzł mnie w kostkę. Wiec różnica jest tylko taka ze ty psy są silniejsze. Może się mylę ale mam na to wyj***ne. Nie pozwalam ludziom obcym dotykać moje psy.

Pies zabójca pozdrawia