18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka.

4done4 • 2022-07-24, 21:36
Pit Bull kocha najbardziej.


Halman2

2022-07-24, 22:19
Uważam, że fakt, że te psy jeszcze chodzą po ziemi jest ostatecznym dowodem na to że tzw. system ma w dupie jednostki. Te psy są właśnie po to żeby się ich bać i żebyśmy mieli czego się bać. One są jak tygrysy z pakistańskiej dźungli. Gdyby system chciał żebyśmy się nie bali, to te psy należałoby zaj***ć podobnie jak ich właścicieli. Po prostu zaj***ć. Co do jednego. Koniec rasy. Rasobójstwo.

PiotrusCinek88

2022-07-24, 22:21
Do murzynów strzleją bez ostrzeżenia, ale do psa nie bo k***a psy są w domu xD

chorym

2022-07-24, 22:25
piterzaut napisał/a:

Raz już komentowałem podobne zdarzenie. Pupilem to może być jamnik, york, sznaucer miniaturka. Nawet jak chapnie to nie narobi dużych problemów bo kieląchy krótkie i pysk słaby. A trzymanie takiego czegoś w chacie to jak spanie na beczce prochu z żarzącym się petem w łapie. I w dupie mam opinie pieskowych onanistów.



pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa

psotna_cipka

2022-07-24, 22:27
Przetopić na smalec kundla na małym ogniu. Pychota

RYHOO

2022-07-24, 22:36
~Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



może dobrze opie**alała
teraz raczej już nie da rady

TrzyDwaJeden

2022-07-24, 22:36
~Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



NIe , brzydka tylko nieumalowana ;-)

ktototakianunaki

2022-07-24, 22:43
dominik267 napisał/a:

Nawet wrogom bym nie życzył czegoś takiego .



a ja tam zycze swoim wrogom zeby ich pogryzly pitbulle. zycze rowniez zeby takie psy pogryzly swoich wlascicieli.

Kriski

2022-07-24, 22:44
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



Rozumiem że razem macie tyle IQ co u sierścia w pysku zębów?

ktototakianunaki

2022-07-24, 22:46
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



obudz sie mlody

bardak

2022-07-24, 22:49
To jest USA, czemu jeszcze w łeb sobie nie strzeliła. Współczuć chłopakowi.

kapelan_szturmowy

2022-07-24, 22:49
chorym napisał/a:

mam staffika



pobrałeś już bilet na utylizację tego ścierwa?



Kriski napisał/a:

Rozumiem że razem macie tyle IQ co u sierścia w pysku zębów?



ale są dysproporcje w szczegółowym podziale tej sumy na poszczególne osobniki.

Andrzejas

2022-07-24, 23:08
A ja wszystkim Wam życzę, żeby Was psy gryzły, moi mili! :D

dżonyłojlker

2022-07-24, 23:09
Anoreksja, trzymanie burków w domu - totalne niedoj***nie umysłowe. Burek to na łańcuchu i kopa mu na łeb z gumiaka co drugi dzień, żeby ch*jowi za wesoło nie było.

pankruk

2022-07-24, 23:10
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



Dobrze, że dodałeś to "essa" na końcu to przynajmniej wszyscy wiemy, którą grupę społeczną reprezentujesz :)

Zbysław

2022-07-24, 23:15
Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



Odezwał się Pan pie**olec
jak jakaś kobieta nie jest w twoim guście to zamknij ryja chamie,
napewno wpadnie nie jednemu w oko