18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies, najlepszy przyjaciel człowieka.

4done4 • 2022-07-24, 21:36
Pit Bull kocha najbardziej.


Heliar

2022-07-24, 23:15
Dobry pies, to martwy pies. :kawa:

szaman1991

2022-07-24, 23:34
~Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



=Nie była najgorsza, miała duże oczy :D


baronturbina

2022-07-25, 00:24
Następnym razem kupi jamnika.

CrookerS

2022-07-25, 00:26
Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



To samo chcialem napisac

8-)

Teraz co roku na hallowen zgarnie najwiecej cukierkow :krekzi:

Zpider

2022-07-25, 00:42
piterzaut napisał/a:

Raz już komentowałem podobne zdarzenie. Pupilem to może być jamnik, york, sznaucer miniaturka. Nawet jak chapnie to nie narobi dużych problemów bo kieląchy krótkie i pysk słaby. A trzymanie takiego czegoś w chacie to jak spanie na beczce prochu z żarzącym się petem w łapie. I w dupie mam opinie pieskowych onanistów.


A ja w sumie mam w dupie twoja opinie. Amen.

atomboy

2022-07-25, 00:48
mój kumpel ma szkołę w której szkoli psy a raczej ich właścicieli, generalnie mówi, że pewne rasy w tym ta w końcu coś i tak odwalają. To nie kwestia czy tylko kiedy, do tej pory ani razu się nie pomylił . On nawet odracza owczarki niemieckie wielu osobom, to pies do pracy , stałej pracy do końca jego życia a przy tym te miłe ONki są agresywne. A teraz jest jakaś dziwna moda na hartowate psy a potem przychodzą własnie na szkolenia zdruzgotani zachowaniem psa... w domu XD.

Xs...........33

2022-07-25, 00:51
Już kiedyś to pisałem, ale i tak napiszę, pitbulle i inne podobne agresywnie popie**olone rasy psów powinno się eksterminować

mkmkmk2

2022-07-25, 01:18
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



mój serwal takiego staffa pieknie otworzył pazurem jak mu zaczął fikać. bajoro krwi, konał w konwulsjach.

outline

2022-07-25, 01:30
chorym napisał/a:

pie**olisz glupoty mam staffika co uwielbia wszystkie dzieci moga go ciagnac za uszy i inne widzimisie a jedyna osoba ktora upie**olil to byl murzyn w kapturze co wyciagnal do niego lapy bez pytania i za to dostal 3kg k***a kosci i mogl spac na kanapie przez tydzien, koty tez by wpie**olil bo przychodzily mi do ogrodu sie walic na plocie to jak raz go wypuscilem to reszta to historia nie zapominajac ze po akcji dostal kolejne 3kg kosci essa



hehe no i standardowo znalazł się debil.


To ze jednemu w łapie granat nie się odpalił nie oznacza że granat nie jest niebezpieczny do ch*ja :D
Ta rasa jest niebezpieczna i właściwie to koło dupy tutaj ludziom lata że ty ze swoją p*zdzieliką czy tam andzeliką tak zajebiście wytresowaliście psa ze nikomu nic nie zrobi. Gówno wiesz czy nie zrobi, czy ktoś go nie wk***i w pewnym momencie, czy coś nie wystraszy -załączy się zabójca i będziesz odszczekiwać te komentarze.

Rasa powinna być zakazana, a jak już to właścicielowi też do szyi elektryczną obrożę i uśpić w razie czego dwa pchlarze za jednym przyciskiem




radek225

2022-07-25, 01:55
~Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



Eeeee tam, torba na łeb, i jak by się ładnie od tyłu wypięła to bym wylizał pieroga i wyr*chał. Potwór nie potwór byle miał otwór :) . A co do kundla, to właśnie dlatego trzymam kotkę która waży mniej więcej tyle, co kurczak z Lidla. Łapie myszy na strychu, a kiedy robi się chłodniej to trzymana jest w domu. Choć i takie maleństwo przypadkiem nieraz mnie udrapała, że poleciała krew, przypominając, że to dalej jest zwierzę mające zęby i pazury.

gixi

2022-07-25, 03:42
~Angel napisał/a:

W sumie i tak brzydka była



Całkiem ładna dziewczyna. Była za chuda, do wykarmienia....
Ale jak ktoś ogląda tylko Angeliki na ponrhub, to tak: usta za małe, cycki za małe, w dupę silikon też by się przydał i w ogóle jakieś mięso w diecie, a nie tylko trociny smażone na słońcu...

Po chwili przemyślenia - psy pewnie też próbowali przestawić na trociny, dlatego, rzuciły się na kości.\

Dziewczyny szkoda, nawet nie miała szansy spróbować nauczyć się krytycznego myślenia, albo czegokolwiek z życia poza wmuszonym "popularyzowanym stylem życia". Co z resztą widać na nagraniu...

jkllll485

2022-07-25, 05:16
Czy to przed jak i po zdarzeniu to zbyt piękna ona nie była.

Marcin360360

2022-07-25, 05:56
Na 100% kaczynski kazał zrobić to temu psu bo powiedziała że 500 plus jest tylko dla patologii.

Na 100% kaczynski kazał zrobić to temu psu bo powiedziała że 500 plus jest tylko dla patologii.

Quassar napisał/a:

Ofc zaraz sie zlecą sp***oleńcy i obrońcy tych głupich ras psów...


Te psy nie są głupie tylko ludzie ktorzy je kupują. Taki pies jest jak bron i powinno się starać o pozwolenie na posiadanie takiego psa tak samo jak na bron palną.

ZlyMike

2022-07-25, 05:57
atomboy napisał/a:

mój kumpel ma szkołę w której szkoli psy a raczej ich właścicieli, generalnie mówi, że pewne rasy w tym ta w końcu coś i tak odwalają. To nie kwestia czy tylko kiedy, do tej pory ani razu się nie pomylił . On nawet odracza owczarki niemieckie wielu osobom, to pies do pracy , stałej pracy do końca jego życia a przy tym te miłe ONki są agresywne. A teraz jest jakaś dziwna moda na hartowate psy a potem przychodzą własnie na szkolenia zdruzgotani zachowaniem psa... w domu XD.



Mam owczarki niemieckie w rodzinie od wielu lat...
Niech kumpel zmieni zawód.