18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Petardy przed sylwestrem.

wolo1994 • 2013-12-30, 16:21
Witam, otóż dzisiaj miałem mały ból dupy (tak zażyłem już maść, nie trzeba wrzucać), jednak nie pomogła. Otóż sprawa polega na tym że denerwują mnie idioci którzy 3 tygodnie przed sylwestrem puszczają petardy etc. Jak wiadomo zwierzyna się boi, nie ważne czy to ta dzika czy domowa. Pewien pan na fb oczywiście wie lepiej. Po napisaniu przez niego że można strzelać petardami wcześniej bla bla "facet" wyskakuje z tekstem, że zwierzyna nie boi się huku
:homer: :facepalm2:

Na początku myślałem że to młody wykształcony, lecz później się okazało że "pan" nie zdał gimnazjum.


A teraz pytanie do was sadole, co myślicie o strzelaniu przed sylwestrem pod oknami i przy autach?

Venka

2013-12-30, 16:32
Jak dla mnie powinno się strzelać cały rok - zwłaszcza pod sejmem w polityków, tych zwierząt nie szkoda i na pewno powinny się bać

:samoboj:

Saute

2013-12-30, 16:43
Wytłumacz mi - jak się k***a ZAŻYWA maść? Czopki też żresz?

en...........an

2013-12-30, 16:46
wolo1994 napisał/a:

A teraz pytanie do was sadole, co myślicie o strzelaniu przed sylwestrem pod oknami i przy autach?



Nogi z dupy powyrywać tej dzieciarni pie**olonej. A rodzice płacić po 500zł mandatu za swoje ukochane pociechy. A nie wypie**alają dzieciaki na dwór żeby się pobawiły a oni mogli się por*chać w spokoju, na metrażu.

wo...........33

2013-12-30, 16:51
Ja jestem całkowicie przeciwny praktykom strzelania petardami przed sylwestrem. Wczoraj i w tamtym roku prawie biłem się z "ludźmi", którzy nie potrafią zrozumieć, że: po pierwsze zwierzęta panicznie się tego boją, a czasami nawet umierają na zawał serca, po drugie: że jest to wykroczenie. Co ciekawe nie były to małe dzieciaki, lecz ojcowie 30+ z dziećmi...

pumba

2013-12-30, 16:59
do petard nic nie mam, jak ktoś chce w powietrze wypie**olić kasę to jego problem, ja niestety taki bogaty nie jestem... :-(

Blezzer

2013-12-30, 17:15
Moim zdaniem policja powinna urządzić drugą akcję znicz, tylko z petardami, a nie z pijaczkami na drogach.

zonik

2013-12-30, 17:23
A mnie wk***ia jak jebią z achtungow w nowy rok jak człowiek skacowany dochodzi do siebie po imprezie;)

pozdro dla tych co będą lać vodke w morde

wolo1994

2013-12-30, 17:34
Saute napisał/a:

Wytłumacz mi - jak się k***a ZAŻYWA maść? Czopki też żresz?


Wszystko wpie**alam, nawet czopki, nie lubię sobie wsadzać albo się nacierać bo to dla mnie zbyt lewackie :roll:

Dudu

2013-12-30, 17:41
No patrzcie w Syrii mają cały rok sylwestra i jakoś brudasy się nie burzą, że im małżonkę spłoszyło.

Vados

2013-12-30, 18:01
Mam w to wyj***ne .....

wolo1994

2013-12-30, 18:13
Vados napisał/a:

Mam w to wyj***ne .....

Jak masz wyj***ne to po piszesz?

~Mieszek_Kiler

2013-12-30, 18:14
Rozgrzewka przed Nocą Sylwestrową, wielkie mi k***a halo. Jakbyście ludzie większych problemów nie mieli :roll:

Sam robiłem próby ogniowe przed jutrzejszą nocą :->

wo...........33

2013-12-30, 18:27
@Mieszek_Kiler
Akurat to jest bardzo duży problem. Pewnie nie masz zwierząt w domu, więc nie masz pojęcia jak zwierzęta przeżywają hałas wywołany wystrzałami petard. Nie mówiąc już o dzikich zwierzętach ( ptaki często umierają na zawał serca). Ogarnij się człowieku i może zastanów się nad tym co robisz...