18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Petardy przed sylwestrem.

wolo1994 • 2013-12-30, 16:21
Witam, otóż dzisiaj miałem mały ból dupy (tak zażyłem już maść, nie trzeba wrzucać), jednak nie pomogła. Otóż sprawa polega na tym że denerwują mnie idioci którzy 3 tygodnie przed sylwestrem puszczają petardy etc. Jak wiadomo zwierzyna się boi, nie ważne czy to ta dzika czy domowa. Pewien pan na fb oczywiście wie lepiej. Po napisaniu przez niego że można strzelać petardami wcześniej bla bla "facet" wyskakuje z tekstem, że zwierzyna nie boi się huku
:homer: :facepalm2:

Na początku myślałem że to młody wykształcony, lecz później się okazało że "pan" nie zdał gimnazjum.


A teraz pytanie do was sadole, co myślicie o strzelaniu przed sylwestrem pod oknami i przy autach?

KrisCFC

2013-12-30, 18:34
Śmiejecie się z dzieci ułomnych...z rozpie**olonych kończyn u ludzi...a płaczecie jak ktoś strzela petardami bo się zwierzaczki boją małe, biedne i umierają na zawał... :facepalm:

Tradyt

2013-12-30, 18:35
Ludzie to jest sadol.Nie raz widzicie flaki na wierzchu psa, konia,człowieka i piszecie o stary dobry sadol, a tu się o pieski martwicie ? Określcie się po której jesteście stronie ?Do wszystkich u których wywołałem ból dupy : jestem za strzelaniem w przed sylwestrem ale w szczerym polu bo takie strzelanie pod oknami mnie wk***ia.

wo...........33

2013-12-30, 18:42
Utwierdzacie mnie w przekonaniu, że napie**alanie paralizatorem albo gazrurką w buraków strzelających przed sylwestrem jest słuszne.

Ghostface

2013-12-30, 19:21
Jeden dzień w roku kiedy petardy rozświetlają ten w p*zdu smutny kraj, a Ty się prujesz, że miesiąc przed ktoś Ci petardę pod oknem odpali. Zamiast się bawić w miejski monitoring to się wyluzuj, daj psiakowi jakieś tabletki do opie**olenia i przestań się zachowywać, jak bałwan. Zapomniał wół, jak cielęciem był...

wo...........33

2013-12-30, 19:27
A czy ja bronię strzelać w sylwestra? Ależ proszę bardzo. Ale napie**alanie przez 4 dni przed sylwestrem jest nie do przyjęcia. Nie mam zamiaru szprycować swojej psinki jakimś gównem bo burak jeden z drugim nie potrafią uszanować zwierząt i dostosować się do przepisów. Właśnie bałwany nie potrafią zrozumieć, że strzelamy w sylwestra i nowy rok a nie tydzień przed.

szoszana

2013-12-30, 19:51
wolo1994 napisał/a:


Wszystko wpie**alam, nawet czopki, nie lubię sobie wsadzać albo się nacierać bo to dla mnie zbyt lewackie :roll:


I się rzecz jasna nie podcierasz

TytanowyAndrzej

2013-12-30, 20:22
pie**olicie, ze zwierzeta sie boja. Moim rybkom nic sie nie dzieje...

Ghostface

2013-12-30, 21:55
wotek933 napisał/a:

A czy ja bronię strzelać w sylwestra? Ależ proszę bardzo. Ale napie**alanie przez 4 dni przed sylwestrem jest nie do przyjęcia. Nie mam zamiaru szprycować swojej psinki jakimś gównem bo burak jeden z drugim nie potrafią uszanować zwierząt i dostosować się do przepisów. Właśnie bałwany nie potrafią zrozumieć, że strzelamy w sylwestra i nowy rok a nie tydzień przed.



Tradyt

2013-12-30, 23:20
Te fp3 miały dobre jebnięcie, ostatnio oszczędzają na ładunku i już nie ma efektu.

Sova30

2013-12-30, 23:49
Nie spinajcie się tak, bo faktycznie bólu dupy dostaniecie. Przecież to co jest teraz to jest h*j a nie strzelanie petardami!
Cofnijcie się 10 czy 15 lat wstecz, gdzie komputer to był luksus i miał go jeden na całą ekipę a internet to tylko w kawiarence internetowej, wtedy spędzało się cały wolny czas na dworze i wymyślało jakieś głupoty. Pamiętam jak już w październiku kombinowało się jakieś petardy, bo za chwilę przecież sylwek a od początku grudnia to już było jak u ciapatych, regularna k***a wojna a teraz?

Dzieciaki siedzą w chacie i mają wyj***ne na petardy, bo wolą napie**alać w nową grę, co dostali pod choinkę, albo sobie z pirata pobrali a nie latać po dworze i butelki w powietrze wysadzać - wysadzić to oni wolą czołg w BF4.

A tak swoją drogą @Ghostface rozwaliłeś mnie tym zdjęciem - pies terrorysta :) Dzisiaj testowałem te z fioletowym i taki sam torcik, nawet nie złe jak za tą cenę.

wolo1994

2013-12-31, 00:24
szoszana napisał/a:


I się rzecz jasna nie podcierasz



Podcieram ale zawsze lewą ręką.

Nie chodzi mi tu tylko o zwierzęta, Banda bachorów potrafi rzucać takimi petardami w szyby lub w auta i jest to dla nich przednia zabawa. Nie wiem jak wy, ale mam swoje auto i jakoś mnie to irytuję bo muszę pilnować czy jakiś gimb nie włoży mi petardy w szparę w lusterku.

meier

2013-12-31, 01:23
@Ghostface
oo te rozowe sa wyj***ne, fp3 chyba sie to nazywa. Niby takie malutkie ale robią taki rozpie**ol ze mała bania, achtungi sie kryją

dashadow

2013-12-31, 09:38
właściciele psów mają w dupie sprzątanie po swoich pociechach to ja mam ich w dupie. tyle w temacie.

krzysiu9802

2013-12-31, 09:58
Usiadłem wczoraj na ambonie, po godzienie schodzę wk***iony bo wszędzie jebią tymi j***nymi petardami k***a mać.
A zwierzyna boi się w ch*j, bo kojarzy im się to z polowaniem (i dobrze w ch*j), ale chodzi o to, że słyszą wystrzały i nagle rura gdzie popadnie (2 sarny koza z kożlęciem przyleciały mi pod dom).

VcBv

2013-12-31, 13:13
Za gówniarza też tak robiłem. Polecam każdemu, świetna zabawa!