18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia + pałka = nóż

C0C0JUMBO • 2020-07-22, 21:53
Wg tego co widziałem:
3 osobniki (+kamerzysta) atakują 1 osobnika.
Zakończenie krwawe. Pomimo wrzasku polecam z dźwiękiem.

Materiał ku przestrodze.
Źródło: Facebook Spotted: Mirosławiec i okolice


sa...........os

2020-07-24, 19:09
Jako ciekawostka - opinia policjanta na temat tego wydarzenia.

marcint3

2020-07-25, 12:10
Trudna kibicowska zagwozdka. Dwie p*zdy i emo rycerz z palką teleskopową atakujące jakiegoś gościa, co prawda nie wiadomo za co, a po drugiej stronie wspomniany gostek, który okazuje się niemałym pojebem, co nie tylko idzie do bójki z nożem, ale jeszcze wpie**ala go w brzuch lasce. Mój werdykt, jestem jednak za emo p*zdami. Może gostek sobie po paru latach siedzenia przemysli, że nawet w afekcie trzeba się choć trochę kontrolować.

Moghul

2020-07-26, 07:12
I te stuleje dziewczynę laska może kolesia napie**alać, a po chwilę zostaw dziewczynę dziewczynę bijesz, brał bym takich ludzi na narządy akurat mam kumpla co potrzebuje nerek XDDD taka patola jest do niczego

figgin napisał/a:

napie**ala gościa pałą, a potem "Dominik, bo Policja przyjedzie". Kosa, kurtyna. Jak wyżyje, będzie miała



szczerze mam nadzieję że zdechnie z tym antyfiarzem

~Jaczuro napisał/a:

skoro sprawa jest grubo w internetach to i policja weźmie zeznania świadków, między innymi te co wkleiłeś. Że agresorami była owa banda a nie gość z nożem. Pewnie mu przyklepią jakiś wyrok za te kose w brzuch, jednak może się skończyć w zawiasach biorąc pod uwagę właśnie zeznania świadków, ewidentną winę tych, którzy na niego napadli, działanie w afekcie, chorobę psychiczną itp itd. Może mu wlepią przekroczenie obrony koniecznej i oby tyle, za to pozostałym doj***ć centralnie napaść z użyciem broni białej, ergo, próbę zabójstwa.



I za to dla patoli kara śmierci a później cyk organy na NFZ

janlew

2020-07-27, 14:59
Dźgnięta patola to 16-latka w ciąży.
Dźgający to 37-letni chłop z historią chorób psychicznych. Po zdarzeniu groził wybuchem, gdy weszła antyterrorka okazało że sam poranił się nożem w mieszkaniu.