18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia + pałka = nóż

C0C0JUMBO • 2020-07-22, 21:53
Wg tego co widziałem:
3 osobniki (+kamerzysta) atakują 1 osobnika.
Zakończenie krwawe. Pomimo wrzasku polecam z dźwiękiem.

Materiał ku przestrodze.
Źródło: Facebook Spotted: Mirosławiec i okolice


Lobo24

2020-07-22, 22:23
Nie mogli wziąć 2 kartek papieru, spisać co mają sobie za złe i się wymienić?

martils

2020-07-22, 22:27
Moim zdaniem bronił się przed agresywnymi śmieciami.

SirMajkel

2020-07-22, 22:33
a nie można by ich tak wszystkich... wysłać gdzieś daleko?

NataliaW

2020-07-22, 22:37
Nikczemny_Płód napisał/a:

Elegancko, że szmata dostała za swoje.
Jak rozumiem, 2 kretynki przyj***ły się do jakiegoś typa, dominik, biały rycerz patologii, chciał bronić honoru świń?
No i trafiłą kosa na kamień.



Tym razem pałka na kosę

Noside

2020-07-22, 22:58
We 3 na 1 ze sprzętem. A gościu się wk***ił i go nie puściło. Nie każdy by się skontrolował w takiej sytuacji, a on już najmniej. Mnie też wk***ia odpie**alanie z siebie małpy bez hamulców w poczuciu bezkarności.

Hefajstos78

2020-07-22, 23:01
To jest poj***ne. Koleś w bojówkach walczy, a jego znajomy/-a łapie go za ręce i odciąga.

cwaniak12

2020-07-22, 23:12
nowel napisał/a:

1:0 dla pana z nożem



a nawet 2:0

Cryo

2020-07-22, 23:17
Hefajstos78 napisał/a:

To jest poj***ne. Koleś w bojówkach walczy, a jego znajomy/-a łapie go za ręce i odciąga.



To akurat była jedyna inteligentna reakcja wśród tych ameb.

Ja...........ro

2020-07-22, 23:22
Tak właściwie to nożownik mógłby spokojnie twierdzić, że wyrwał nóż napastnikowi. Taką bym sam przyjął linię obrony - zaatakowali mnie, miali pałkę i nóż. Udało mi się odebrać broń napastnikowi i nim właśnie się broniłem. Niestety,m ale samo to, że wystartowali we 3 i to ze sprzętem na jednego typa powinno dla nich skończyć się piachem, j***ne ścierwa

fi...........in

2020-07-22, 23:31
.... i napie**ala gościa pałą, a potem "Dominik, bo Policja przyjedzie". Kosa, kurtyna. Jak wyżyje, będzie miała nauczkę życia. Typ od kosy raczej złamane życie. Ciężko wyczuć kto tu kogo napadł nawet. Zj***na sytuacja - o mnie za mnie wszyscy powinni co do sztuki siedzieć, choćby dopóki się nie ustali, kto winny> Najlepsze te browary ostrożnie odstawiane w celu udzielenia pierwszej pomocy XD

ja...........ka

2020-07-22, 23:35
Bardzo dobrze k***ie j***nej, pięknie zaparkował koske :)

bakus1233

2020-07-22, 23:41
Idiotka myśli, że jest "kobietą" to nietykalna. Sk***iała logika- sama chętnie stosuje przemoc, ale w jej stronę, to nie, bo ma cipe tak? Zabawne.

Mors_Nigra

2020-07-22, 23:50
Co wy k***a pie**olicie?! Wyj***ne mam kim oni byli i jak to się zaczęło. Typo mógł odejść, mógł próbować załagodzić sytuację, jeżeli jeszcze gdzieś został jakiś fant, ale postanowił zaatakować i zacząć się przepychać, więc pałka poszła w ruch. A po nóż poszedł, jak było już po wszystkim, wziął go z plecaka, wrócił i zaatakował po-no-wnie! Z tego co można wyczytać z sytuacji, to wszyscy oni siebie warci, to może nawet jacyś anarchiści są, nie było by mi ich szkoda, ale fakty są jakie są. Gość do utylizacji za próbę morderstwa, albo za morderstwo jak zeszła, a tych dwoje już swoją karę dostało. Proste.

bakus1233 napisał/a:

Idiotka myśli, że jest "kobietą" to nietykalna. Sk***iała logika- sama chętnie stosuje przemoc, ale w jej stronę, to nie, bo ma cipe tak? Zabawne.



Zgadzam się natomiast generalnie z ideą tego co napisał bakus, bo głupia p*zda parę razy powiedziała coś takiego. No, to ma nauczkę, jak wygląda równe traktowanie.