18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia + pałka = nóż

C0C0JUMBO • 2020-07-22, 21:53
Wg tego co widziałem:
3 osobniki (+kamerzysta) atakują 1 osobnika.
Zakończenie krwawe. Pomimo wrzasku polecam z dźwiękiem.

Materiał ku przestrodze.
Źródło: Facebook Spotted: Mirosławiec i okolice


evuzopl

2020-07-23, 08:55
Na pojedynek na noże przyszli z pałką... Dziwne. :D

robsonx79

2020-07-23, 09:10
A mi się wydaje, że to on się do nich dopie**olił. Tamta ekipa wygląda na głośną i wk***iającą, ale to raczej nie fajterzy patrząc po tym nieporadnym machaniu pałą. A za użycie kosy to będzie miał teraz problemy jak sk***ysyn. I dobrze, bo jak wyciągasz takie gówno na ulicy to powinieneś siedzieć w izolacji.

mtbikerrr

2020-07-23, 10:00
Podobno laska co zaliczyła kose jest w ciąży.

To się nazywa cesarskie cięcie

azmaryl

2020-07-23, 10:40
az musialem sie zalogować, i dać piwo jako lokalny patriota z tamtych stron pochadzących dawno tak dobrego materiału nie widziałem.
tego skina tez bym doj***l. a ten co z kosa wyj***l to zwykla pi*da jest. :lol: :lol:

kupus

2020-07-23, 10:43
NataliaW napisał/a:

Tym razem pałka na kosę



Prędzej kosa na Natalię :mrgreen:

passch

2020-07-23, 10:56
czy ja dobrze zrozumiałam, że najpierw tępa dzida atakuje a jak dostała nożem to nagle jest w ciąży?

Darkstep

2020-07-23, 11:13
Ponoć to jest wersja wydarzeń


Adrian649

2020-07-23, 11:37
Z całego ścierwa świata nienawidzę tych którzy atakują pierwsi kogoś kto nie zawinił a nagle gdy atakowany zaczyna się bronić i agresorzy obrywają to są wielkim ofiarami a obrońca to świr. Dla takich ludzi jest zarezerwowane miejsce kaźni w najgłębszym kręgu piekła.

gargamelna102

2020-07-23, 11:45
poj***ło cię chcesz sie bronić to sp***alaj ...!!!!

sa...........os

2020-07-23, 12:14
W sumie nie zdziwiłbym się jeśli to jacyś sympatycy antify. Wygląd i zachowanie pasuje. Ponadto:
-niski zasób słownictwa
-wysokie stężenie agresji
-chlanie i szlajanie się w czasie ciąży świadczy o srogim ubóstwie intelektualnym i moralnym typowym dla tych środowisk
-przypie**alanie się do przypadkowych osób w kilku i ze sprzętem
-ACAB, HWDP, j***ć policje, anarchia... do czasu aż się nie dostanie wciry, wtedy "olaboga, gdzie io-io!"

Italiano

2020-07-23, 12:20
Szkoda,że pewnie z chłopaka zrobią nożownika... Zamiast wyjazd wstarczyło proszę odejść i już by na niego inaczej patrzyli... Samoobrony nie będzie bo za poźno wyjął nóż i w sumie sam zaatakował pod koniec ... Co by nie było i tak piwko dla pana z nożem . Czasami nie można inaczej... Wydawało się kobitką,że mogą wszystko jak biły.. Posłuchajcie co się dzieje jak którąś lekko szarpnął " dziewczyne k***a? dziewczyne" ... Ot patologia . no ale co piwko za krwawy sport i PDW mordzie bo tyle nam zostało..

sa...........os

2020-07-23, 12:33
Italiano napisał/a:

Samoobrony nie będzie bo za poźno wyjął nóż i w sumie sam zaatakował pod koniec ...



Ale było to działanie w afekcie, ponadto skoro chłopak podobno miał problemy natury psychicznej, może to być solidna okoliczność łagodząca.

Pshepyoor

2020-07-23, 13:23
.
> Kari atakuje kolesia z pałką z blunt damage, mając dwójkę supportu
> Dzielny bard z tyłu z kulą wizji nagrywa całe zajście, buffując swoje party okrzykami bojowymi
> Mocno ranny rzezimieszek wycofuje się do tyłu, aby uleczyć się potkami
> Rzuca czar summon shadow dagger i przystępuje do ataku sam vs całe party
> Kari otrzymuje 2k6 obrażeń kłutych, a jej familiar fetus dostaje krytyka za 2k10. Overkill.
> Irokez z krainy Metalo otrzymuje cios, który narzuca na niego status stun, przez co postanawia wykonać kilka kroków w pochyle, zanim traci przytomność na jedną turę.

*muzyczka z zakończonej walki z Final Fantasy VII*

~Angel

2020-07-23, 13:31
Pshepyoor napisał/a:

.
> Kari atakuje kolesia z pałką z blunt damage, mając dwójkę supportu
> Dzielny bard z tyłu z kulą wizji nagrywa całe zajście, buffując swoje party okrzykami bojowymi
> Mocno ranny rzezimieszek wycofuje się do tyłu, aby uleczyć się potkami
> Rzuca czar summon shadow dagger i przystępuje do ataku sam vs całe party
> Kari otrzymuje 2k6 obrażeń kłutych, a jej familiar fetus dostaje krytyka za 2k10. Overkill.
> Irokez z krainy Metalo otrzymuje cios, który narzuca na niego status stun, przez co postanawia wykonać kilka kroków w pochyle, zanim traci przytomność na jedną turę.
*muzyczka z zakończonej walki z Final Fantasy VII*



Co ty ćpasz :shock: