18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patola vs Klechy

Beka_XD • 2022-07-04, 22:56
W parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie doszło do skandalu? Przechodzeń nagrał księży, którzy w środku nocy wychodzili z plebanii z wieczorowo ubranymi kobietami.
:amused:
INFO


~Velture

2022-07-04, 23:03
No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.

Rotberg

2022-07-04, 23:07
Nie no z kobietami to ja rozumiem. Elegancko ten tego. :-D

Beka_XD

2022-07-04, 23:08
VeIture napisał/a:

No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.



k***a byq, ty tak na poważnie? :homer: Nie będę się odnosił do twojego komentarza ze względu na twoją sytuację zdrowotną...

dżonyłojlker

2022-07-04, 23:29
A co k***a z powołaniem? Kobitki, to grzech najcięższy. Teraz jak to wyciekło, to będą siedzieć w tej szafie z otworem cały tydzień, aż im powrócą skłonności homoseksualno/pedofilskie (czyli powołanie właśnie).

Parkometr

2022-07-04, 23:34
Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?

Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.

Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?

Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku

Websterthe1

2022-07-04, 23:36
Idźcie i zanoście im kasę, a oni z dz**kami przy wódce będą z was rechotać.

Ciekawe jest to jak bardzo skompromitowaną instytucją jest już KK, ludzie się cieszą, że jednak dorosłe kobiety były na schadzce, a nie dzieci. Uff kamień z serca :lol:

TrzyDwaJeden

2022-07-04, 23:48
Pierwsza tajemnica wiary.... k***y, fury i dolary!!!!!!!!

pazuzu

2022-07-04, 23:51
A ludzie nadal chodzą do kościoła i się spowiadaja takim łajzą :roll: katole to jednak debile, ale znając ich i wyborców pisu i tak będą bronić tych k***iarzy :-)

Ni...........ny

2022-07-04, 23:56
Parkometr napisał/a:

A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa.



Jeżeli paniom k***om płacą z tacy to:
Art. 286
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Jeżeli ogłaszane było na mszy że jest zbiórka na k***y i wódę to nie ma problemu ;-)

Poza tym, jeżeli chcesz tym cwe*om sponsorować k***y i koks to jest twoja sprawa. Ale puki ciągną z naszych podatków 15 mld zł rocznie, mamy prawo się do tej czarnej zarazy przypie**alać, wszak ich utrzymujemy, więc zamknij katolku mordę :kawa:

boogiehash

2022-07-04, 23:57

[quote="Parkometr"]Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?
Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.
Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?
Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku


Gowno mnie obchodzi co robia, wk***ia mnie ich moralizowanie o seksie a jeszcze bardziej ze trzeba ten j***ny zaklamany kosciol utrzymywac z podatkow.
za to ch*j im w dupie i tobie tez. :)

Kriski

2022-07-05, 00:01
pazuzu napisał/a:

A ludzie nadal chodzą do kościoła i się spowiadają takim łajzom katole to jednak debile, ale znając ich i wyborców pisu i tak będą bronić tych k***iarzy



No akurat tu nie masz racji, do kościółka zapie**alają na ploty i pisiory i komuchy, psl także ma tam duże poparcie. No i nie należy zapominać że swego czasu po z rudym także się koścółkowym podlizywał.

ko...........o7

2022-07-05, 00:55
Parkometr napisał/a:

Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?
Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.
Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?
Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku



A z jakiej ku#wa racji chcieli go zatrzymać? Jak tak ich lubisz, to możesz im obciągać do woli. Normalni ludzie gnoją dwulicowców i hipokrytów.

Szary_Jeleń

2022-07-05, 01:01
e tam czepiacie się. Może Panie potrzebowały porady duchowej.