18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patola vs Klechy

Beka_XD • 2022-07-04, 22:56
W parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie doszło do skandalu? Przechodzeń nagrał księży, którzy w środku nocy wychodzili z plebanii z wieczorowo ubranymi kobietami.
:amused:
INFO


Ni...........ny

2022-07-05, 14:37
Marik1234 napisał/a:

Możesz nawet ćwiczyć hudo ale nie zmienia to faktu że jesteś pedałem czyli defektem wśród ludzi. Dodatkowo zamiast chorobę leczyć to jeszcze pedalstwo promujesz



Dobra, morda tam, znam takie parówy ja ty, prawaczki mocne w gębie a jak przychodzi co do czego to p*zdę zwiesza i zawija się na pięcie ;-)
O ile macie w ogóle odwagę cwe*owski ryj otworzyć w prawdziwym świecie.
Bo 99% prawackich frajerków jest mocnych tylko zza klawiatury, p*zdy pie**olone internetowe :amused:

mazga50

2022-07-05, 15:39
A co się dziwicie? 80% katolickich purpuratów to przechrzty żydowskie, czyli piąta kolumna mająca rozwalić kościół od środka.
Tolerowanie, a wręcz ciche przyzwolenie na dupczenie chłopców w seminariach, na molestowanie czy gwałcenie waszych dzieci przez plebanów, przejmowanie majątków osób starych i niesamodzielnych, wyciąganie kasy z samorządów, z budżetu państwa, z "wiernych" za bezpłatne sakramenty, handlowanie "odzyskanymi" (a raczej wyłudzonymi) gruntami i nieruchomościami... Tak czy siak są do przodu: kasa i nieruchomości + odejście wiernych od kościoła. Wygrywają za każdym razem, bo kar nie ponoszą.

bobbob23

2022-07-05, 16:40
~VeIture napisał/a:

No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.



Ten co nagrywał t o ministrant!!!

pentlik

2022-07-05, 16:48
Łamią jeden z najbardziej głupich zakazów, gdyby ksiądz mógł mieć żonę byłoby zdrowiej. A taka p*zda z telefonem chodzi i mędrkuje, święta k***a.

Odilla

2022-07-05, 17:37
Nie bierz przedmałżeńskich nauk od typa który nie r*cha. Ten chyba r*cha

Bul_od_bytu

2022-07-05, 20:35
Wielkie mi halo. Kiedyś jak z chłopakami w technikum na k***y się wybraliśmy to na klatce schodowej w takim burdelowym bloku spotkaliśmy księdza co nas do bierzmowania wcześniej przygotowywał. Pamiętam do dziś jaką cegłę przypalił jak nas zobaczył. Parę lat temu widziałem go w TV jak z Dziwiszem na jakieś procesji coś tam niósł :D

Parkometr

2022-07-05, 21:21
Niezwyciężony napisał/a:

Ważę 90 kg, rzuciłem palenie 2 lata temu i od tego czasu dość intensywnie trenuję, ostatnio na redukcji trenuję co dzień po 1,5 godziny co widać, a do tego dziary i aparycja psychopaty gwałciciela.
Nie pamiętam kiedy na ulicy zaczepił mnie jakiś frajer, bo robię bardzo złe pierwsze wrażenie i jakoś nie mają śmiałości.
Więc trochę cię chyba fantazja poniosła z tym przekopaniem, prawaczku



Ale progress życiowy xd

Osiedlowy karczek. Niech zgadnę. Żadnej laski nie wyrwałeś na ten tekst? Napisałeś kilka linijek tekstu jaki to wielki samiec alfa z ciebie.

Złe pierwsze wrażenie robisz nawet wtedy gdy się odezwiesz xd

Pisząc takie słowa znów pokazałeś jakim burakiem jesteś xddd "jestem osiedlowy fajter, ura bura, żaden frajer mi nie podskoczy" haha od razu widać w jakim towarzystwie się obracasz skoro te elementy mają świadczyć o twoim statusie społecznym.

Też chodzę na siłownię i co? Mam spacerować z miną buraka z nadzieją, że będę odstraszał ludzi i w ten sposób zbuduję swoje ego? Debilu, tak się buduje swój zryty, zamknięty świat. Następnym krokiem jest paranoja xd wolę mieć fajną i zadbaną sylwetkę, ułożone włosy i uśmiech na twarzy niż żyć w jakimś rynsztoku, gdzie liczy się siła xd idź dalej forsować siłą swoje przekonania. Podłoże umysłu idealne, aby pójść w stronę faszyzmu, komunizmu, czy jakiejkolwiek innej skrajnej ideologii.

Pozwól, że zrobię sobie screeny twoich wypowiedzi, bo obecnie pracuje nad czymś czego nie zrozumiesz. A twoje wypowiedzi idealnie pasują do ludzkiej głupoty, którą będę chciał przedstawić xd

Jak chcesz dostarczyć mi więcej materiału to ustosunkuj się do następujących tez:

1. Nie każdy ksiądz to pedofil
2. PiS popełnia błędy, ale podejmuje też dobre decyzje
3. Predykcja zachowania wykorzystująca terminy mentalne jest skuteczna w stopniu większym niż losowy (cyk, styki w twoim łbie przepalone xdddd ale wiem, żaden frajer do ciebie na ulicy nie podchodzi)

Btw... Zamknij już ten zakuty łeb, bo nie jesteś najostrzejszym narzędziem w szopie xd

Moja rada na przyszłość:
1. Nie wypowiadaj się jak się nie znasz
2. Przeczytaj przynajmniej jedną książkę z dziedziny popularnonaukowej w miesiącu
3. Nie obrażaj rozmówcy
4. Zajeb się, jeśli nie spełnisz powyższych

Kolo_taki

2022-07-05, 21:29
Parkometr napisał/a:

Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?
Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.
Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?
Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku







:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Nie mogę, czuje że coś wiesz w temacie

darkdarkman

2022-07-05, 22:06
Jeśli się kochają, to ch*j z nimi.

SadystycznyWielorybWacek

2022-07-05, 22:26
Niezwyciężony napisał/a:

Ważę 90 kg, rzuciłem palenie 2 lata temu i od tego czasu dość intensywnie trenuję, ostatnio na redukcji trenuję co dzień po 1,5 godziny co widać, a do tego dziary i aparycja psychopaty gwałciciela.
Nie pamiętam kiedy na ulicy zaczepił mnie jakiś frajer, bo robię bardzo złe pierwsze wrażenie i jakoś nie mają śmiałości.
Więc trochę cię chyba fantazja poniosła z tym przekopaniem, prawaczku




Ja pie**ole co za gar.... :lol:


LubelskiCebularz

2022-07-06, 10:46
Tylko czego k***a nie płacą podatku, zdrowotnego, zusu i mają tyle przywilejów. Za naszą kasę to wszystko i mam k***a klaskać, że się z dz**kami r*chają
Parkometr napisał/a:

Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?
Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.
Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?
Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku




lesku73

2022-07-07, 00:52
zakłamany kościół katolicki j***ny, pie**olą głupoty ciemnym ludziom o jakichś wymyślonych bogach i innych jezusach a sami bawią się, piją najlepsze alkohole, r*chają kurewki za kasę na tacę, cóż ciemniaków jeszcze sporo to to wykorzystują to na maxa

Wiewór

2022-07-07, 09:39
Ksiunze podupcyli, popili, pojedli a tacy niespokojni.
Tak właśnie wyglada zakłamana katolska religia. Obrońcy cudzej moralności a sami postępująca zgnilizna moralna.
To jest niesłychane ze mamy nagrany dowód jak ksieciunie naj***ni jak stonka po opryskach wyprowadzają z plebani k***y a kilo tego znajdzie się jakis idiota który potrafi ich bronić.
Nie chodzi o to ze jest coś złego w tym ze chcieli wypić i podpucyc. Chodzi tylko o to ze sa hipokrytami.

LouisdeFunes

2022-07-07, 20:12
oni po prostu wypuszczali c**y bo nie stanęły im bo nie było tam właśnie chłopców

miglanc86

2022-07-10, 01:46
Niezwyciężony napisał/a:


Jeżeli klechy roszczą sobie prawo do pouczania ludzi w sprawach moralności to nie mają prawa do niemoralnych zachowań.
Albo kapłaństwo i wyrzeczenia albo k***y i wóda. Nie da się tego pogodzić i jednocześnie przypie**alać się z ambony do tego kto się z kim r*cha.



Pięknie napisane. Lepiej bym tego nie wyjaśnił. Piona i pozdrawiam