18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patola vs Klechy

Beka_XD • 2022-07-04, 22:56
W parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie doszło do skandalu? Przechodzeń nagrał księży, którzy w środku nocy wychodzili z plebanii z wieczorowo ubranymi kobietami.
:amused:
INFO


Ni...........ny

2022-07-05, 10:00
Parkometr napisał/a:

Cała twoja argumentacja jest gówno warta niedouczony buraku, bo nawiasem mówiąc nie chodzę do kościoła. I co teraz?

Sprzeciwiłem się bezprawnemu i rynsztokowe mu zachowaniu, ponieważ potrafię w takich sytuacjach kierować się logika, a nie emocjami. Zrozum biedaku umysłowy, że taka postawa nie czyni mnie katolem, a gwarantuję ci, że moja świadomość społeczna wynika z wielu lat nauki i wielu badań i żywej ciekawości.

Pluj dalej w monitor. Poziom społeczeństwa jest tak żenująco niski, że pewnie znajdziesz kilku zwolenników swoich bredni. Krzycz głośniej, pluj w monitor bardziej, żyj w rynztoku.

W debaty to ja mogę wchodzić z profesorami lub z ludźmi, którzy mają ochotę rozmawiać, a nie z burakami cierpiącymi na manię wielkości, popełniającymi błędy logiczne w myśleniu. Żyj tak dalej, bo tak łatwiej. Wiedza i świadomość to ciężkie brzemię... A twój sposób myślenia jasno pokazał, że nie masz IQ, aby to udźwignąć. Kierujesz się ślepą nienawiścią, a argumenty dobierasz sobie do z góry przyjętej tezy.

Gardzę tobą xd pośmiałem się z ciebie, a teraz zamknij mordę i idź tam buraki zbierać. Tylko sam przez przypadek się nie załaduj do kosza, czy gdzie ty te buraki ładujesz

Tak jak powiedziałem, z debilem nie ma sensu dyskutować. Podjąłem próbę, ale już żałuję. Wracam do gardzenia taką bieda umyslową





Yntelygent :amused:

dus

2022-07-05, 10:01
Parkometr napisał/a:

Burak już na dzień dobry musiał nazwać tych ludzi pedofilami, a kiedy ci chcieli go zatrzymać to "nie dotykaj mnie, nie masz prawa". Może się mylę, ale czy takiej sytuacji nie można nazwać obywatelskim zatrzymaniem?
Ksiądz z kobietą to co najwyżej hipokryta. Taki sam hipokryta jak jak większość ludzi. Mi osobiście nie przeszkadzają. A niech robią to na co pozwala im sumienie. Łamią może jakaś etykę kapłaństwa, ale mam to daleko gdzieś, bo nie łamią prawa. Jak Ci przeszkadza obłuda Kościoła to po prostu nie rób z siebie Polaka katolika, odetnij się od kościoła i daj ludziom normalnie żyć w zgodzie z prawem.
Z resztą życie w celibacie to ciężka sprawa... Tak samo jak ludzie przysięgają sobie wspólne życie aż po jego kres tak samo księża przysięgają celibat. 40% małżeństw się rozpada... Wszędzie są "hipokryci" i co z tego? Chodzisz za nimi z telefonem i nagrywasz ich nazywając pedofilami?
Jak obserwuję tę ślepą nienawiść do Kościoła to rzygać mi się chce. Oczywiście przypadki łamania prawa trzeba tępić, ale jak ksiądz łamie zasady swojej organizacji to kuźwa niech ta organizacja go ściga, a nie takie przygłupy co jak tylko zobaczą księdza to "ooo pedofil". k***a, co za bezmózg. Szacun dla księży, że byli na tyle opanowani, że nie stłukli buraka i nie wyj***li do śmietnika, bo tam miejsce takiego rynsztoku



Krótko i na temat:
1. Nie, nie może dokonać zatrzymania obywatelsdkiego bo nie ma przesłanek, że popełnił przestępstwo.

2. To nie hipokryzja. Hipokrytą możesz nazwać kumpla który miał Ci postawić piwo a tego nie zrobił bo wolał sam wypić. Nie nazwiesz hipokrytą księdza, który z ambony mówi ludziom jak mają żyć i stawia się na piedestale jako wzór cnót obywatelskich. CI ludzie mają realny wpływ na światopogląd przeciętnego kowalskiego w tym kraju. Kościół to druga władza w Państwie. Czy tak samo pobłażliwie traktowałbyś polityka?

Angevil

2022-07-05, 10:06
VeIture napisał/a:

No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.



Czy ja wiem, kiedyś to będzie czyjaś dziewczyna, żona... Bzykać to w poczuciu że r*chał ją klecha :roll:

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-05, 10:19
Ja pie**ole. U proboszcza byli znajomi z okazji imienin pewnie przy butelce taniej ślub ogarnąć a antykościelny plebs już wymyślił sobie że te kobiety z mężami to dzieci z sutenerami

Niezwyciężony napisał/a:

No tak imbecylu, jeden błąd przekreśla całą argumentację
To że jesteś katolkiem wynika z twojeko upośledzonego sposobu myślenia dałnie, który sprowadza się do lizania dobrodzieja po śmierdzących jajach. Relatywizowania i usprawiedliwiania takich zachowań.
Mogliby ci dziecko r*chać a ty byś jeszcze zapytał czy nie chce może młodszego puknąć.
Jesteś przedstawicielem najgorszego gówna w tym kraju, przez które ludzie coraz częściej kładą lachę na te wasze katolickie brednie. Bo pokazujesz jak ch*ja warte są te wasze wartości.
Jeżeli klechy roszczą sobie prawo do pouczania ludzi w sprawach moralności to nie mają prawa do niemoralnych zachowań.
Albo kapłaństwo i wyrzeczenia albo k***y i wóda. Nie da się tego pogodzić i jednocześnie przypie**alać się z ambony do tego kto się z kim r*cha.
Tylko takie tępe j***ne barany jak ty, nie widzą w tym problemu.


Nie obsrany prawaczku, to twoje upośledzenie każe ci postrzegać wszystkich nie pasujących do światopoglądowego gówna we łbie, jako lewaków albo komunistów.
Bo jesteś za tępy żeby cokolwiek więcej ogarnąć
Jak taki z ciebie erudyta frajerze, to se doczytaj co to jest dychotomia myślenia, bo to twój podstawowy problem.



O ZNOWU TEN LEWACKI LGBT KMIOT PIWNICA EWOLUCJI CZŁOWIEKA. ZABRALI TWOIM Zj***nYM STARYM KOMUCHOM EMERYTURY UBECKIE I TERAZ DOWARTOSCIOWUJESZ SIĘ W INTERNECIE OBRAŻAJĄC NORMALNYCH LUDZI I ICH POGLĄDY BO NA ULICY TO CIE PRZEKOPIE PIERWSZY LEPSZY CIOTO

~Velture

2022-07-05, 10:28
Brakowało mi tych komentarzy :D

Swooniak

2022-07-05, 10:29
Recepta jest bardzo prosta na to - odpie**alamy kościółek od podatkowego koryta i wtedy kto chce, niech im na dz**ki daje na tacę. Wtedy racja, nie będziemy się przypie**alać.

Morty999

2022-07-05, 10:44
~VeIture napisał/a:

No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.



A jakby to była twoja córka

Ni...........ny

2022-07-05, 10:55
BarmanInternetu napisał/a:


O ZNOWU TEN LEWACKI LGBT KMIOT PIWNICA EWOLUCJI CZŁOWIEKA. ZABRALI TWOIM Zj***nYM STARYM KOMUCHOM EMERYTURY UBECKIE I TERAZ DOWARTOSCIOWUJESZ SIĘ W INTERNECIE OBRAŻAJĄC NORMALNYCH LUDZI I ICH POGLĄDY BO NA ULICY TO CIE PRZEKOPIE PIERWSZY LEPSZY CIOTO





Ważę 90 kg, rzuciłem palenie 2 lata temu i od tego czasu dość intensywnie trenuję, ostatnio na redukcji trenuję co dzień po 1,5 godziny co widać, a do tego dziary i aparycja psychopaty gwałciciela.
Nie pamiętam kiedy na ulicy zaczepił mnie jakiś frajer, bo robię bardzo złe pierwsze wrażenie i jakoś nie mają śmiałości.
Więc trochę cię chyba fantazja poniosła z tym przekopaniem, prawaczku ;-)

Matiboss

2022-07-05, 11:25
Nie chce tutaj nikogo bronić ale jebie mi tutaj fejkiem.

Kriski

2022-07-05, 12:19
Pawehan napisał/a:

Ja jestem sąsiadem księży , mieszkam z nimi po sąsiedzku i nigdy nic takiego nie widziaem



A próbowałeś się kiedyś do czarnego odwrócić, czy może tłumaczyłeś sobie owsikami?

TrzyDwaJeden

2022-07-05, 12:34
Swooniak napisał/a:

Recepta jest bardzo prosta na to - odpie**alamy kościółek od podatkowego koryta i wtedy kto chce, niech im na dz**ki daje na tacę. Wtedy racja, nie będziemy się przypie**alać.



Już łatwiej byłoby zawrócić rzekę żeby płynęła od morza do gór niż oderwać sukienkowych podofili od koryta

htp

2022-07-05, 12:38
p47 napisał/a:

Nie ucieli ci przypadkiem polowy mozgu wraz z noga? Czy od teraz tolerujemy ze ksiadz sobie r*cha?



A to jest karalne? W przeciwieństwie do pedofili chyba nie. Jak jesteś taki prawy katolik, to zgłoś to do kurii. To jest wewnętrzna sprawa koscioła.

stach_mysliwy

2022-07-05, 12:41
Obowiązkowa kastracja po tym jak przejdzie święcenia. Same korzyści przyniesie den zabieg.
- Ładniej będą śpiewać
- Staną się seksualnie obojętni
- Zajmą się robotą czyli powołaniem
- i wiele innych
:loldev:

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-05, 13:36
Niezwyciężony napisał/a:

Ważę 90 kg, rzuciłem palenie 2 lata temu i od tego czasu dość intensywnie trenuję, ostatnio na redukcji trenuję co dzień po 1,5 godziny co widać, a do tego dziary i aparycja psychopaty gwałciciela.
Nie pamiętam kiedy na ulicy zaczepił mnie jakiś frajer, bo robię bardzo złe pierwsze wrażenie i jakoś nie mają śmiałości.
Więc trochę cię chyba fantazja poniosła z tym przekopaniem, prawaczku



Możesz nawet ćwiczyć hudo ale nie zmienia to faktu że jesteś pedałem czyli defektem wśród ludzi. Dodatkowo zamiast chorobę leczyć to jeszcze pedalstwo promujesz

slaveyy

2022-07-05, 13:49
Czy zawsze musimy tak generalizować? Wrzucać wszystkich do jednego worka? Są księża hipokryci, pedofile, karierowicze, którzy minęli się z powołaniem, ale są i księża prawdziwi. Poza tym nie jesteśmy święci i większość ludzi ma coś na sumieniu, księża też. Człowiek widzi drzazgę w oku bliźniego, ale belki w swoim już nie dostrzega.