18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patola vs Klechy

Beka_XD • 2022-07-04, 22:56
W parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie doszło do skandalu? Przechodzeń nagrał księży, którzy w środku nocy wychodzili z plebanii z wieczorowo ubranymi kobietami.
:amused:
INFO


silver-surfer

2022-07-05, 01:27
Niezwyciężony napisał/a:

Jeżeli paniom k***om płacą z tacy to:
Art. 286
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Jeżeli ogłaszane było na mszy że jest zbiórka na k***y i wódę to nie ma problemu
Poza tym, jeżeli chcesz tym cwe*om sponsorować k***y i koks to jest twoja sprawa. Ale puki ciągną z naszych podatków 15 mld zł rocznie, mamy prawo się do tej czarnej zarazy przypie**alać, wszak ich utrzymujemy, więc zamknij katolku mordę



Otóż to, pięknie wyjaśniłeś.

ProVVe

2022-07-05, 03:05
Nie wiem, ale za łysego ch*ja i oblapianie nieważne kto dostałby w papę... Ehh niby wole katoli od muslimow, ale takich ulańców żerujących na ludziach tez nie trawie. Jeszcze się k***a sadzi, ze jest proboszczem pfff pajac w pysk nie dostał

marcintutbxl

2022-07-05, 03:16
Ich dwóch one trzy jedna dzwonkami dzwonić musiała

Kelmans

2022-07-05, 03:56
Szok i niedowierzanie, ksiądz, który pije, ksiądz, który interesuje się kobietami. No ale co tam, trzeba pokazać swój niski poziom inteligencji i nazwać go pedałem.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-05, 05:05
silver-surfer napisał/a:

Otóż to, pięknie wyjaśniłeś.



Gówno wyjaśnił wielki prawnik netowy. Ten artykuł nie ma tutaj zastosowania. Po2 niech pajac idzie na policję bo ma obowiązek zgłosić przestępstwo jeśli ma o nim wiedzę,a jak nie zgłosi to jego ukarają

Cipczan

2022-07-05, 06:48
No przyznać się, który stulejarz jest twórcą tego arcydzieła!

p47

2022-07-05, 06:51
VeIture napisał/a:

No i ch*j. Lepszy taki co babę po cywilnemu wyr*cha niż ten co ministranta służbowo na zakrystii maca.



Nie ucieli ci przypadkiem polowy mozgu wraz z noga? Czy od teraz tolerujemy ze ksiadz sobie r*cha?

:roll:

uFo125

2022-07-05, 07:03
Sadisticowe lewarki płaczą ze jednak to nie były dziewczynki a pełnoletnie kurewki na chińskim tiktoku już poruszenie ze dzieci r*chaja podobno na grubego jakieś filmy są ze głaszczę nieletnią ale to cos w rodzaju Stonogi zjeba ze ma filmy na Ziobrę a skończył jako klaun w klace. Lewarki wracać na na PH i polerować torpedę na gejowskiej sekcji

Parkometr

2022-07-05, 07:27
Niezwyciężony napisał/a:

Jeżeli paniom k***om płacą z tacy to:
Art. 286
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Jeżeli ogłaszane było na mszy że jest zbiórka na k***y i wódę to nie ma problemu
Poza tym, jeżeli chcesz tym cwe*om sponsorować k***y i koks to jest twoja sprawa. Ale puki ciągną z naszych podatków 15 mld zł rocznie, mamy prawo się do tej czarnej zarazy przypie**alać, wszak ich utrzymujemy, więc zamknij katolku mordę



Puki... Nie załamuj mnie. Widać, że edukację szybko odpuściłeś, a książki w ręku już dawno temu nie miałeś. Nie przeszkadza ci to jednak wypowiadać swoich durnowatych tez z tak wielką pewnością siebie, aby obrażać rozmówcę.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że te kobiety to k***y?
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem "katolkiem"?

Zapewniam cię buraczku, niedouczona ostojo mądrości, autorytecie moralności, że księża nie muszą płacić dz**kom. Mają dość często stałe partnerki.

Z resztą takiemu burakowi nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda świat... Skoro ja mogę czytać książki, przeglądać statystyki i interesować się społeczeństwem to ty też możesz.

Po sposobie myślenia widać, że jesteś burakiem z rynsztoku myślącym "kto nie ze mną, ten przeciwko mnie". Jesteś lewakiem, czy komunistą?

lolaxxdd

2022-07-05, 08:31
było jebnąć grubego kleche ,,,,,a wy wielcy obrońcy walcie więcej na ...tace,,, barany poj***ne ,,,,średniowiecze..

egotiz

2022-07-05, 08:35
Łysy ch*j najlepszy, dzwoni na policję tapetą :lol:

Pawehan

2022-07-05, 09:13
Ja jestem sąsiadem księży , mieszkam z nimi po sąsiedzku i nigdy nic takiego nie widziaem

Janko

2022-07-05, 09:21
Po kiego ch*ja zboczeńcy pedały pedofile Cioty wprowadziły celibat skoro i tak się k***ią na prawo i lewo j***ne lewactwo ch*j im między oczy

Ni...........ny

2022-07-05, 09:26
Parkometr napisał/a:

Puki... Nie załamuj mnie. Widać, że edukację szybko odpuściłeś, a książki w ręku już dawno temu nie miałeś. Nie przeszkadza ci to jednak wypowiadać swoich durnowatych tez z tak wielką pewnością siebie, aby obrażać rozmówcę.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że te kobiety to k***y?
Na jakiej podstawie twierdzisz, że jestem "katolkiem"?

Zapewniam cię buraczku, niedouczona ostojo mądrości, autorytecie moralności, że księża nie muszą płacić dz**kom. Mają dość często stałe partnerki.

Z resztą takiemu burakowi nie chce mi się tłumaczyć jak wygląda świat... Skoro ja mogę czytać książki, przeglądać statystyki i interesować się społeczeństwem to ty też możesz.

Po sposobie myślenia widać, że jesteś burakiem z rynsztoku myślącym "kto nie ze mną, ten przeciwko mnie". Jesteś lewakiem, czy komunistą?






No tak imbecylu, jeden błąd przekreśla całą argumentację ;-)
To że jesteś katolkiem wynika z twojeko upośledzonego sposobu myślenia dałnie, który sprowadza się do lizania dobrodzieja po śmierdzących jajach. Relatywizowania i usprawiedliwiania takich zachowań.
Mogliby ci dziecko r*chać a ty byś jeszcze zapytał czy nie chce może młodszego puknąć.
Jesteś przedstawicielem najgorszego gówna w tym kraju, przez które ludzie coraz częściej kładą lachę na te wasze katolickie brednie. Bo pokazujesz jak ch*ja warte są te wasze wartości.

Jeżeli klechy roszczą sobie prawo do pouczania ludzi w sprawach moralności to nie mają prawa do niemoralnych zachowań.
Albo kapłaństwo i wyrzeczenia albo k***y i wóda. Nie da się tego pogodzić i jednocześnie przypie**alać się z ambony do tego kto się z kim r*cha.
Tylko takie tępe j***ne barany jak ty, nie widzą w tym problemu.




Cytat:

Jesteś lewakiem, czy komunistą?



Nie obsrany prawaczku, to twoje upośledzenie każe ci postrzegać wszystkich nie pasujących do światopoglądowego gówna we łbie, jako lewaków albo komunistów.
Bo jesteś za tępy żeby cokolwiek więcej ogarnąć :kawa:
Jak taki z ciebie erudyta frajerze, to se doczytaj co to jest dychotomia myślenia, bo to twój podstawowy problem.

Parkometr

2022-07-05, 09:38
Niezwyciężony napisał/a:

No tak imbecylu , jeden błąd przekreśla całą argumentację
To że jesteś katolkiem wynika z twojeko upośledzonego sposobu myślenia dałnie, który sprowadza się do lizania dobrodzieja po śmierdzących jajach. Relatywizowania i usprawiedliwiania takich zachowań.
Mogliby ci dziecko r*chać a ty byś jeszcze zapytał czy nie chce może młodszego puknąć.
Jesteś przedstawicielem najgorszego gówna w tym kraju, przez które ludzie coraz częściej kładą lachę na te wasze katolickie brednie. Bo pokazujesz jak ch*ja warte są te wasze wartości.
Jeżeli klechy roszczą sobie prawo do pouczania ludzi w sprawach moralności to nie mają prawa do niemoralnych zachowań.
Albo kapłaństwo i wyrzeczenia albo k***y i wóda. Nie da się tego pogodzić i jednocześnie przypie**alać się z ambony do tego kto się z kim r*cha.
Tylko takie tępe j***ne barany jak ty, nie widzą w tym problemu.



Cała twoja argumentacja jest gówno warta niedouczony buraku, bo nawiasem mówiąc nie chodzę do kościoła. I co teraz?

Sprzeciwiłem się bezprawnemu i rynsztokowe mu zachowaniu, ponieważ potrafię w takich sytuacjach kierować się logika, a nie emocjami. Zrozum biedaku umysłowy, że taka postawa nie czyni mnie katolem, a gwarantuję ci, że moja świadomość społeczna wynika z wielu lat nauki i wielu badań i żywej ciekawości.

Pluj dalej w monitor. Poziom społeczeństwa jest tak żenująco niski, że pewnie znajdziesz kilku zwolenników swoich bredni. Krzycz głośniej, pluj w monitor bardziej, żyj w rynztoku.

W debaty to ja mogę wchodzić z profesorami lub z ludźmi, którzy mają ochotę rozmawiać, a nie z burakami cierpiącymi na manię wielkości, popełniającymi błędy logiczne w myśleniu. Żyj tak dalej, bo tak łatwiej. Wiedza i świadomość to ciężkie brzemię... A twój sposób myślenia jasno pokazał, że nie masz IQ, aby to udźwignąć. Kierujesz się ślepą nienawiścią, a argumenty dobierasz sobie do z góry przyjętej tezy.

Gardzę tobą xd pośmiałem się z ciebie, a teraz zamknij mordę i idź tam buraki zbierać. Tylko sam przez przypadek się nie załaduj do kosza, czy gdzie ty te buraki ładujesz

Tak jak powiedziałem, z debilem nie ma sensu dyskutować. Podjąłem próbę, ale już żałuję. Wracam do gardzenia taką bieda umyslową