18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Państwo policyjne

sadolfan • 2013-05-31, 15:53
Wokół meczów Jagielloni

lu...........5z

2013-05-31, 15:54
jakby sie zachowywali jak na ludzi przystało, to by nie trzeba było policji

sadolfan

2013-05-31, 15:56
luka5z napisał/a:

jakby sie zachowywali jak na ludzi przystało, to by nie trzeba było policji



Najpierw obejżyj typie, wstawilem 2 minuty temu material a ty po minucie piszesz taki post

zypon

2013-05-31, 16:06
ja pie**ole, mecze to nie koncert w filharmonii - niektórzy kibice zadymiają, mecz to impreza masowa i policja musi jakoś ich kontrolować. Gdyby wszyscy kibice byliby tacy krystaliczni jak wynika z wilu postów na S. to nie byłoby żadnych zadym i policja nie miałaby nic do roboty. Niejednokrotnie przed\po\ w trakcie meczu zdażały się bójki i niszczenie mienia publicznego więc nie pie**olcie, że kibice to biedna, nierozumiana grupa społeczna męczona przez złych i zawistnych policjantów

Xiem

2013-05-31, 16:09
Mnie tam wk***iają jedni i drudzy. Kibice idą miastem i drą mordy, leją gdzie popadnie, a i nie raz się do bitki szykują, przejść k***a nie idzie.
Policja to też takie debile, zamiast zrobić porządek jak JEST problem, to się dopie**ala do gwizdania.
Poj***ny ten kraj, rząd, służby i ludzie. Wszystko od A do Z.

andrewerty

2013-05-31, 16:11
skoro u nas w kraju jest od ch*ja niepotrzebnych służb to k***a coś muszą robić żeby od siedzenia na dupie hemoroidów nie dostać.
Cytat:

Mnie tam wk***iają jedni i drudzy. Idą miastem i drą mordy, leją gdzie popadnie, a i nie raz się do bitki szykują, przejść k***a nie idzie.
Kibice jeszcze gorsi.


mały edit :ok:

Płyta_Gnojowa

2013-05-31, 16:11
Po ch*j wstawiasz, aż tak debilnie tendencyjne materiały? Twój brak obiektywizmu, to wstyd i tylko objawia głupotę autora. Ciemnota i klapki na oczach gratuluję...

zlomiarz666

2013-05-31, 16:18
Ogłaszam, co nastepuje! Wina kibicow.

Dziekuje, dobranoc.

Moby_Dick

2013-05-31, 16:19
A jak tyle psów jest podczas meczów, to oni za bilety płacą? mają karty kibiców? I przedkim oni się legitymują będąc w tak dużej i do tego uzbrojonej grupie? Oni spisują itp sami będąc anonimowi. :D

Pater patriae

2013-05-31, 16:21
Obie strony nie są bez winy, w policji jest dużo buców, którzy mają kompleksy, albo jakieś problemy i sobie odbijają na ludziach, ale kibice, a raczej kibole też nie są niewinnymi barankami, wyrywanie ławek i rzucanie nimi w policje (nawet sprowokowani) raczej nie jest szczytem inteligencji...

I właśnie po tych wszystkich akcjach powstała wzajemna nienawiść, którą ciężko będzie przezwyciężyć.
Jednak na szczęście kibice mają coraz lepszą organizację i świadomość tego co się dzieje i nie odpie**alają już tak jak np. w latach 90.

PS Śmieszne jest też to, że tu np. policji jest od ch*ja, a gdy ich wezwiesz do burdy, którą jakiś pijak wszczyna to k***a 2 godziny trzeba czekać.

lufnik1946

2013-05-31, 16:37
To że stoją i kontrolują to przecież ich prawo i obowiązek. Jak się jest na meczu spokojnym i idzie się pokibicować a nie po to by bydło robić, to policja nie przeszkadza!

bustafan

2013-05-31, 16:39
"Wie pani ile osób wchodzi na stadion bez potwierdzenia tożsamośći?"
k***aaa, ludzie chodzą po ulicach bez potwierdzenia tożsamości. Może trzeba wprowadzić takie prawo, żeby po wyjściu z domu do pracy, najpierw udać się na komendę policji, żeby potwierdzić tożsamość i dowiedzieć się jak się ma na nazwisko itp. :facepalm:
Przed wejściem do hipermarketu też spisują dane?

Nie, nie jestem kibolem, czy jak tam się to nazywa.
Edit: @lufnik1946
przecież byli spokojni i szli właśnie na mecz, żeby pokibicować

Loaloa

2013-05-31, 16:52
Lać te puste łby i patrzeć czy równo puchną. Bydło traktuje się jak bydło - pałą, gazem i elektrycznym pastuchem. Z syfem się nie negocjuje, tylko zasypuje antybiotykiem, że się tak wyrażę.

Pater patriae

2013-05-31, 16:58
Loaloa, w takim razie ciebie się powinno młotkiem potraktować, bo takiego drugiego debila ciężko znaleźć...

kapral

2013-05-31, 18:43
luka5z napisał/a:

jakby sie zachowywali jak na ludzi przystało, to by nie trzeba było policji



Loaloa napisał/a:

Lać te puste łby i patrzeć czy równo puchną. Bydło traktuje się jak bydło - pałą, gazem i elektrycznym pastuchem. Z syfem się nie negocjuje, tylko zasypuje antybiotykiem, że się tak wyrażę.