18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Państwo policyjne

sadolfan • 2013-05-31, 15:53
Wokół meczów Jagielloni

kkubam

2013-05-31, 21:51
Na naszą JAGĘ słowa złego nie chcę słyszeć ani widzieć!

A'propos filmu:

Policja jest potrzebna (bo jak ci jebną chatę, albo wózek pod marketem to i tak polecisz do nich jeden z drugim :-P ) ale te k***y przesadzają. Nie chodzę na mecze (wolę w TV, bo są powtórki :mrgreen: ), ale k***a, ciapatych niech tak sprawdzają, a nie Polaków (tym bardziej, że kolo z filmu raczej nie stwarzał problemów, tylko pały coś miały wąty... (j***ł ich pies, j***ła cała wieś...)

ellsworth

2013-05-31, 22:00
Ciekawe, że takie rzeczy jakoś DZIWNYM trafem dzieją się kibolom piłki. Jakoś nie słyszałem, by policja spałowała ludzi oglądających mecz siatkówki, nie słyszałem żeby zamykała masowo ludzi będących na meczu koszykówki, nie słyszałem żeby pod eskortą dowoziła kibiców na rozgrywki golfowe. To ZAWSZE dotyczy piłki nożnej. I co policja winna? Czy raczej te małpy (nie obrażając tych znacznie mądrzejszych od nich ssaków) nie umieją się nigdy zachować i nie rozumieją NAJPROSTSZYCH nakazów. Jak np. mówi się żeby nie odpalać rac na stadionach, a potem zamyka się trybunę po takim incydencie (patrz Kraków), to nagle robi się straszny płacz, że władza ich prześladuje. Taaa, akurat!

da...........li

2013-05-31, 22:02
i bardzo dobrze, bydło trzeba pilnować

an...........81

2013-05-31, 22:04
powinni im wpie**olić pałami już przed meczem tak na wszelki wypadek ........ kibice jak z dupy zwykła banda patoli przez których normalne rodziny boją się przyjść na mecz kij wam w sranie

prajs

2013-05-31, 22:22
Pater patriae napisał/a:

Obie strony nie są bez winy, w policji jest dużo buców, którzy mają kompleksy, albo jakieś problemy i sobie odbijają na ludziach, ale kibice, a raczej kibole też nie są niewinnymi barankami, wyrywanie ławek i rzucanie nimi w policje (nawet sprowokowani) raczej nie jest szczytem inteligencji...



Akurat na stadionie w Białymstoku zadymy nie było dobre 2-3 lata, a jak była to nawet krzesełka nie były wyrwane...

Ad...........ec

2013-05-31, 22:40
"pan widział że on gwiżdze, ale pan ma zmysły" :D

SharpSe

2013-05-31, 22:53
jp co wypieralaj

tranzystor

2013-05-31, 22:59
Za policyjną ochronę powinnien płacić organizator meczu. Dlaczego pieniądze podatników są marnowane, żeby pilnować tą hołotę? Jak dla mnie mogliby ich Sarinem rozpędzać. Nie wiem, po jaki ch*j w Polsce wogóle organizuje się te mecze. Poziom gry denny, korupcja na każdym kroku, a kiboli trzeba pilnować.

snacu18

2013-05-31, 23:01
To są normalni ludzie , chcą zobaczyć mecz jak ludzie nie ligę Ang ale polska normalnie żyć ale się nie da. k***a lepiej niech pijanych roweżystow zatrzymuja.

PyskatySkurwiel

2013-05-31, 23:03
Takie nękanie ze strony mundurowych jest żałosne i godne potępienia. Jednocześnie ich obecność moim zdaniem nie jest tam zbędna. Można ufać, ale być gotowym na każdą ewentualność. Jedni wożą zapasowe koło; inni kupują gaz, lub broń; w tym przypadku najlepszą opcją jest prewencyjna obstawa, ale bez przesadnej sumienności, oczywiście. Gwizdnięcie, to nawet nie jest wykroczenie,a ten się bulwersuje. Strażnik teksasu, k***a jego mać.

da...........ek

2013-05-31, 23:33
http://www.weszlo.com/news/15102-Kielecka_policja_traci_grunt_pod_nogami_%E2%80%93_kibice_Korony_ida_na_wojne

Polecam dobry artykuł na wyszło, okraszony nagraniami, spowiedzią rzecznika kieleckiej policji który okazuje się imbecylem. Włosy się jeżą na głowie gdy się słyszy jak chce zakłamywać rzeczywistość.

Cytat z artykułu:
"Kieleccy znajomi streścili rozmowę w ten sposób:

"Rzecznik policji: Wydaliśmy oświadczenie
Dziennikarz: W którym kłamiecie, co jest podparte dowodami...
Rp: Ale wydaliśmy oświadczenie...
Dz: Tak, w którym mijacie się z prawdą.
Rp: Ale oświadczenie..."

fifif

2013-05-31, 23:33
Nie mówię, że policjanci zawsze mają rację, ale tutaj akurat kibice też przesadzają. Może gwizdanie nie jest powodem do mandatu, ale czy ukazanie dowodu, czy to że mundurowi stoją na trybunach to taki problem? Ukazanie dowodu bez dyskusji to moment, ale jak sobie przedłużacie i się kłócicie jakbyście mieli coś do ukrycia, to wasz problem.

pi...........ka

2013-05-31, 23:50
haha xD najbardizej mam beke z gosciu co sie osłuchaja na osiedlu jakis historii , ktos cos szepnie ze polcicja nie ma jakiegos tam prawa i potem sie taki gość mądrzy xD uwielbiam to :d dobry material beka z dałnów :D zarówno policjantów jak i kibiców :D

eirelim

2013-06-01, 00:03
zal poprostu zal