18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Państwo policyjne

sadolfan • 2013-05-31, 15:53
Wokół meczów Jagielloni

krzysiek0909

2013-06-01, 00:12
Jak ja k***a nie lubię dręczenia zwykłych ludzi przez policje. Sprawdzają, mandaty za byle co wlepiają, a jak trzeba złapać bandytę i złodzieja to nic nie mogą zrobić chyba że człowiek sam da im dowody przestępstwa, bo j***nym cwe*om nie chce się dupy ruszyć. Przy okazji pozdrawiam prawdziwych policjantów.

fashX

2013-06-01, 00:16
Pierwsza prawda: Policja nadgorliwie legitymowała kibiców. Druga prawda: Jak widzę tych łysych skó*wysynów co tylko dra ryja na prawo i lewo i nie oglądają nawet meczu to mnie ch*j strzela że takich pajaców wpuszcza się na stadion. Wniosek: Policjanci chcieli pokazać kto tu rządzi na samym wejściu a łyse tępe p*zdy i kamerzystka szukała afery, kumulacja popieprzonego z popier*olonym. Moja propozycja wypi*rdalać każdego gnoja lub grupę gnojów a rozpoznać można po mordach po ch*j dowody itp Idę na mecz kibicować a nie rzucać k***ami, gwizdać i zachowywać się jak bydło.

wik19740

2013-06-01, 00:17
Zemsta Donalda :-(

Ba...........co

2013-06-01, 00:58
Po ch*j obstawiają taką brygadą mecz klubów które mają sztame i jedyne gdzie się napie**olą to w barze po meczu...

AppleX

2013-06-01, 01:29
Kupcie sobie wreszcie telewizory !! w TV jak jest Policja to można kanał zmienić !!

pit@

2013-06-01, 03:06
To nie przychodźcie. Proste.

kenzol

2013-06-01, 11:35
Brakuje tego żeby na mecze zaczęli masowo chodzić muslimy i cyganie. Szczególnie ci pierwsi szliby na mecz i wykrzykiwali "polska policja idź do diabła" (jak to swego czasu wykrzykiwali w UK robiąc demonstrację). A polscy zakompleksieni policjaci ch*ja mogliby im wtedy zrobić, bo wszelkie użycie siły byłoby traktowane jako nietolerancyjne i niepoprawne politycznie:D

facet85

2013-06-01, 12:39
Wrocław się wstydzi

mateuszowy

2013-06-01, 12:54
Dobrze k***a j***ć jagielońskie ścierwa.

LikeThis

2013-06-01, 14:11
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Po ch*j wstawiasz, aż tak debilnie tendencyjne materiały? Twój brak obiektywizmu, to wstyd i tylko objawia głupotę autora. Ciemnota i klapki na oczach gratuluję...


Masz kisiel zamiast mózgu ? O to chodzi że każdy kibic wchodząc na stadion ma sprawdzaną kartę kibica , dowód osobisty (aby potwierdzić tożsamość ) i bilet. A mimo to niebiescy się nudzą i kontrolują i utrudniają wszystko . Na mecze Jagiellonii niektórzy kibice zostali wręcz wpuszczeni na połowę meczu .Mimo że nie jestem kibicem "Jagi" to i tak nie chciałbym żeby coś takiego było na stadionie mojego ulubionego klubu (bądź też przed stadionem).

@Płyta Gnojowa
Mam nadzieję że jesteś kibicem i ch*j ci w dupę jak policja by Cię nie wpuściła na połowę meczu. Obyś jeszcze powiedzmy śpiewał hymn swojego klubu i dostałbyś mandat za zakłócanie porządku.

RELAX

2013-06-01, 15:16

porcekm

2013-06-01, 17:59
Jestem jak najbardziej za takimi akcjami... wszystkie k***y kibolskie wygwizduja, dra mordy i tak probuja sie dowartosciowac.. w obliczu policjanta zaczynaja uzywac slow takich jak prosze pana przepraszam i zwracaja sie z niebywalym szacunkiem dla funkjonariusza podczas gdy 5 minut wczesniej wykrzykuja jp i inne debilne hasla w strone policji... Cale to penerstwo powinno zostac zniszczone jestem i zawsze bede za gnebieniem takich debili nakladaniu na nich kar i zamykaniu ich nawet za niewinnosc powinni zostac odizolowani od spoleczenstwa. Kibice ktorzy ida z dziecmi lub poprostu ida zobaczyc mecz nie sa i nigdy nie beda zaczepiani jak to sie mowi przez policje... Jebac kiboli !!!

kossa69

2013-06-01, 18:27
Niedorozwinięty taboret ma większy poziom inteligencji niż ta cała ekipa policjantów

ma...........11

2013-06-02, 19:39
Robią burdel na stadionach (co nie którzy) to nie ma co się dziwić że potem POLICJA tak trzaska każdego

EdmundKemper

2013-06-03, 10:20
Ja się tylko dziwię tym, którzy komentują jak to źle jest na stadionach, jak niebezpiecznie, że nie można się tam w ogóle pojawić, a sami otwarcie przyznają, że na mecze nie chodzą. Więc skąd bierzecie takie osądy?
Równie dobrze policjanci mogliby chodzić po ulicy i spisywać każdego przechodnia na danym chodniku, bo przecież co trzeci z nich może być kryminalistą. Na mecze chodzą ludzie z różnych warstw społecznych. Jakby byli to sami dresiarze i patologia jak większość twierdzi to aż się boję myśleć jak wyglądałoby nasze społeczeństwo.
Gdyby nie było policji na stadionach to nie byłoby również burd. Policjanci budzą agresję i nienawiść, a nierzadko też prowokują głupim zachowaniem bądź słowami. Ochroniarze lub, jak w Anglii, stewardzi by się o wiele lepiej spisywali.