18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani, która myśli że jest panem morduje 6 osób.

GeorgeHarvey1 • 2023-03-28, 07:10







Trójkę dzieci, trójkę dorosłych w chrześcijańskiej szkole.Nashville

tomnbb

2023-03-29, 00:35
To jakaś babka była co jej się wydawało, że jest chłopem. Jak widać na dekiel biło od dawna tylko nikt nie reagował.

R-D-K

2023-03-29, 01:01
Przez transfobów doszło do tragedii, było uważać na jego/ich zaimki.

Fl...........na

2023-03-29, 02:24
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Pełnego automatu nie mozesz mieć. Ani w Polsce, ani w USA. A na pozwolenie kolekcjonerskie mozesz kupic co chcesz ile chcesz, z amunicją tak samo. Jedynymi limitami sa rodzaj szafy jaka posiadasz i pieniadze oczywiście. Od 22 po karabinek czy pompke. No i do ARki czy kalasza to jednak wiecej niz 6 wchodzi. Cos ci się z lekka popierd....
No nie. Większość to murzyny.




Możesz kupić w USA pełny automat, zależy od stanu. A co do rejestracji broni to ktoś kto planuje zamach raczej ma w w dupie rejestrację i tego nie robi, a broń możesz nabyć najpierw a dopiero później ją rejestrować, dlatego nie jestem za legalną bronią u nas w kraju. Zbyt duża odpowiedzialność żeby od tak móc sobie kupić od tak niebezpieczną rzecz. Ktoś mi tu powie zaraz pewnie że młotkiem można zabić albo nożem. Oczywiście że tak, ale używając pistoletu lub karabinu nie ma się tego bezpośredniego kontaktu z ofiarą, żeby komuś zaj***ć kosę w serce to już trzeba mieć trochę odwagi lmao, dlaczego te murzyny bez honoru tak chętnie się wystrzeliwały podczas wojny gangów zamiast walczyć na gołe pięści, bo do broni nie trzeba być kozakiem, wystarczy nabyć broń. To moje przekonanie i nigdy go nie zmienię. Jeszcze ktoś oskarżył mnie o hoplofobie, gówno mnie znasz a takie teksty o mnie piszesz, wszystkie te sadisticowe kozaczki pewnie nigdy karabinu w ręce Nie trzymali, a pierwsi do legalnej broni. Ale co się spodziewać po masturbujących się osiemnastolatkach.

mit2

2023-03-29, 15:19
Flegamina napisał/a:

Jeszcze ktoś oskarżył mnie o hoplofobie, gówno mnie znasz a takie teksty o mnie piszesz, wszystkie te sadisticowe kozaczki pewnie nigdy karabinu w ręce Nie trzymali, a pierwsi do legalnej broni. Ale co się spodziewać po masturbujących się osiemnastolatkach.


Jesteś hoplofobem, bo boisz się broni w rękach innych ludzi. Pewnie jesteś z tych co myślą, że każdy dookoła ciebie jest skrajnie nieodpowiedzialny, albo czyha na twoje życie, ale w swoim mniemaniu sam jak najbardziej nadajesz się na posiadacza broni :lol:

Steve2706

2023-03-30, 10:04
Zaimki: Was/were

Dawid0101

2023-03-31, 09:37
PsikutaBezS napisał/a:

Powszechny dostęp do broni:
Statystyka:
USA - Liczba ludności: 328 200 000 / Liczba zabójstw: 40 000 - co daje 0,012 %
Polska - Liczba ludności: 38 000 000 / Liczba zabójstw: 520 (z użyciem broni 30)- co daje 0,00136 %
Ale USA to inna kultura jest.
W USA bezpieczniej jest być żołnierzem na misji niż np. chodzić do szkoły.



Fajnie, ze przedstawiasz statystykę tylko szkoda, że wybiórczo. Np l zabojstw w 2020 roku w USA 21570 dane FBI PL 641 dane KGP. Średnia zabojst w PL za lata 99-21 to 769 rocznie dane KGP.

Każdy patrzy na każdy temat inaczej, ważne żeby dać ludziom żyć wolno. Gdyby nie było aut (które może sobie kupić Każdy wszędzie i nim jeździć) to sporo żyć by nadal na świecie pozostało - prawda?

Pawehan

2023-04-01, 05:56
Nowin napisał/a:

Czarnoprochowa od 18 roku życia, ktoś napisze że ma tylko 6 strzałów ale zapominasz że kupujesz np 6 bębenków i masz 36 strzałów mocniejszych od 9mm. Tu to kwestia poj***nia zamachowca, chciała zabić i zabiła gdyby nie było dostępu do broni zabrała by maczetę, noże czy nawet łyżkę byle by zabić.



Gówno prawda, może myślałby o zabijani, ale nie zrobił by tego , co innego kogoś pochlastać jak jakiś rzeźnik, a co innego pociągnąć za spust z odległości i mieć czyściutkie ręce .