18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani, która myśli że jest panem morduje 6 osób.

GeorgeHarvey1 • 2023-03-28, 07:10







Trójkę dzieci, trójkę dorosłych w chrześcijańskiej szkole.Nashville

to...........10

2023-03-28, 17:41
silwerbalk napisał/a:

Motyw jest znany ..... Była zj***na i tyle. Ale o tym już w wiadomościach nie powiedzą że transy to ludzie co mają naj***ne w czerpaku bo bo to nie poprawne i nie jest tolerant and prosperity .



Aha, a te pozostałe 127 strzelanin, które miały miejsce w USA od początku roku to w twoim ułomnym umyśle też wina "transów"?

Nowin

2023-03-28, 18:06
MysteryMan napisał/a:

Pewnie i masz rację, ale nadal nie zmienia to faktu że jest dostępna.



Czarnoprochowa od 18 roku życia, ktoś napisze że ma tylko 6 strzałów ale zapominasz że kupujesz np 6 bębenków i masz 36 strzałów mocniejszych od 9mm. Tu to kwestia poj***nia zamachowca, chciała zabić i zabiła gdyby nie było dostępu do broni zabrała by maczetę, noże czy nawet łyżkę byle by zabić.

JebacJP2

2023-03-28, 18:10
Amerykańska policja imponuje mi swoim wyszkoleniem i skutecznością. Ci na filmie to nie są jacyś antyterroryści tylko zwykle krawężniki a cała akcja przeprowadzona jak przez jakichś komandosów. Aż mi się śmiać chce jak przypominam sobie filmik, gdzie jakaś naćpana typiara siedziała na strychu i wyła jak opętana a nasza Polska policja bała się wejść do niej i zrobić porządek. Jeszcze jeden wtedy płakał, ze zarabia tylko 5 tysięcy i pie**oli się tam narażać.

hektorski

2023-03-28, 18:42
@JebacJP2

I tutaj się mylisz kolego akurat ci dwaj policjanci to weterani a to co strzelało to nie kobieta tylko transgender

betoon

2023-03-28, 18:50
zapytaj stara czy ja row przestal juz rwac i czy zgage ma po moim klocu, niech mlekiem zapije jutro wpadne

AbdulWisiMiLacha

2023-03-28, 18:54
Zj***ła sprawę stała w oknie i żadnego psa nie odj***ła z góry?

crookla

2023-03-28, 19:05
MysteryMan napisał/a:

haha Jest dostępna i ty nawet o tym nie wiesz



Weź skończ pie**olić. Porównujesz pójście do sklepu i kupienie broni do nielegalnej dystrybucji czy broni czarnoprochowej? Może do tej na którą trzeba wyrobić pozwolenie

Nowin napisał/a:

Czarnoprochowa od 18 roku życia, ktoś napisze że ma tylko 6 strzałów ale zapominasz że kupujesz np 6 bębenków i masz 36 strzałów mocniejszych od 9mm. Tu to kwestia poj***nia zamachowca, chciała zabić i zabiła gdyby nie było dostępu do broni zabrała by maczetę, noże czy nawet łyżkę byle by zabić.



Wiesz co jakoś w krajach bez dostępu do broni palnej nie słysze że jakaś randomowa osoba wpadła do szkoły i pocięła kilkanaście osób... raz na tydzień

GeorgeHarvey1

2023-03-28, 19:10
Flegamina napisał/a:

A możesz mieć karabin automatyczny i masz możliwość zakupu nielimitowanej Amunicji do niego? No raczej że nie.
Takim gówno rewolwerem kolekcjonerskim możesz oddać 6 strzałów i koniec, w gówno Ameryce każdy debil może mieć kilka automatów. Jeszcze nie widziałam zamachu z rewolwerem. Do dupy takie tłumaczenie. Broń nie powinna być w pełni legalna tak jak za oceanem. Nigdy.



Pełnego automatu nie mozesz mieć. Ani w Polsce, ani w USA. A na pozwolenie kolekcjonerskie mozesz kupic co chcesz ile chcesz, z amunicją tak samo. Jedynymi limitami sa rodzaj szafy jaka posiadasz i pieniadze oczywiście. Od 22 po karabinek czy pompke. No i do ARki czy kalasza to jednak wiecej niz 6 wchodzi. Cos ci się z lekka popierd....

mwaski napisał/a:

Aha, a te pozostałe 127 strzelanin, które miały miejsce w USA od początku roku to w twoim ułomnym umyśle też wina "transów"?



No nie. Większość to murzyny.

Insaner

2023-03-28, 19:09
MysteryMan napisał/a:

haha Jest dostępna i ty nawet o tym nie wiesz



Porównaj sobie poziom dostępności broni u nas, a w większości stanów USA... jakoś nie słyszy się u nas prawie o strzelaninach na ulicach, w szkołach na szczęście też nic takiego nie ma miejsca. W stanach za to co raz to jakaś masakra w szkole, żłobku, a w większych miastach prawie codziennie kilka zastrzelonych osób.

Nowin napisał/a:

Czarnoprochowa od 18 roku życia, ktoś napisze że ma tylko 6 strzałów ale zapominasz że kupujesz np 6 bębenków i masz 36 strzałów mocniejszych od 9mm. Tu to kwestia poj***nia zamachowca, chciała zabić i zabiła gdyby nie było dostępu do broni zabrała by maczetę, noże czy nawet łyżkę byle by zabić.



Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało to bronią palną zdecydowanie łatwiej jest kogoś zabić. Wbrew pozorom większość ofiar nożowników przeżywa, żeby kogoś uziemić to napastnik musi wdać się w bezpośredni kontakt, ktoś może mu ten nóż wytrącić, może go upuścić, w szamotaninie sam może zostać ranny. Wystarczą dwie osoby i często tyle wystarczy aby go obezwładnić. Poza tym jest jeszcze aspekt psychologiczny, Pistolet - podchodzisz, wymierzasz, pociągasz za spust i jak dobrze trafisz to ofiara ma pecha. Nawet jeśli naprzeciwko napastnika z bronią staną 3 osoby to nie podbiegną ani nawet się nie ruszą, bo mogą być zastrzelone.

skurwielec12

2023-03-28, 19:48
Co to za gówno, nic tu nie widać. Na necie są filmiki z policyjnych kamer pokazujące jak ją/go/ono rozpie**alają.

Juzwa

2023-03-28, 19:49
MysteryMan napisał/a:

haha Jest dostępna i ty nawet o tym nie wiesz



Jest dostępna tak jak w USA? Coś mi umknęło? Niedawno byłem w hiper czy tam supermarkecie i nie widziałem stoiska z bronią.

TylerPL

2023-03-28, 19:50
Funkcjonariusz, który pierwszy oddał strzały najpierw krzyknął "reloading" - czyli dorwali ją akurat jak przeładowywała.

robsonx79

2023-03-28, 19:51
JebacJP2 napisał/a:

Amerykańska policja imponuje mi swoim wyszkoleniem i skutecznością. Ci na filmie to nie są jacyś antyterroryści tylko zwykle krawężniki a cała akcja przeprowadzona jak przez jakichś komandosów.



Też zwróciłem uwagę na ten profesjonalizm. Jak porównam do naszych 19-latków w mundurach nie mogących obezwładnić krzyczącej karyny - niebo a ziemia, nie ma nawet jak tego porównać.

pajonk

2023-03-28, 19:57
Kiedyś czytałem w jakiejś książce o wojnie w Iraku, bohater wspominał kolegę z usa. Gość pojechał na wojnę, bo chciał zostać policjantem u siebie w miasteczku. Szeryf mu powiedział, że jak chce u niego pracować, to ma iść do woja i ma co najmniej jedną zmianę w Iraku spędzić.
Niestety, gościa ubili szmatoglowi, więc plan tak średnio wyszedł.
Ale widać inne podejście całkiem do pracy w policji. Musisz już coś umieć.

Siriuz

2023-03-28, 20:04
Insaner napisał/a:

W stanach za to co raz to jakaś masakra w szkole, żłobku, a w większych miastach prawie codziennie kilka zastrzelonych osób.



Bo to jest po prostu popie**olony naród i broń nic do tego nie ma.