18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani, która myśli że jest panem morduje 6 osób.

GeorgeHarvey1 • 2023-03-28, 07:10







Trójkę dzieci, trójkę dorosłych w chrześcijańskiej szkole.Nashville

killua

2023-03-28, 20:15
uuu zaczyna się. graficy tracą robotę przez AI :) wkrótece informatycy 15K z ARkami będą latać.

ColinFarelka

2023-03-28, 20:45
Najważniejsze pytanie, czy hasła robaki?

mit2

2023-03-28, 22:13
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Pełnego automatu nie mozesz mieć. Ani w Polsce, ani w USA.


U nas mogą mieć strzelnice, w USA w niektórych stanach z tego co kojarzę można posiadać broń automatyczną po zarejestrowaniu. Z tym, że jankesi nie lubią jak im się władza wpie**ala z buciorami w życie i mało kto się bawi w rejestrację.

~mg_schutze

2023-03-28, 22:28
mwaski napisał/a:

Porównywanie dostępności broni w PL i w US, to lekkie nieporozumienie.



Myślenie, że w całych US, dostępność jest taka jak w Texasie, to lekkie nieporozumienie...

bryzagtw

2023-03-28, 23:15
Wrzucam bo tu jest więcej materiału niż u poprzednika.
Widać na początku małom RAMBO, nawet dobrze mierzy (1:25).
5:40 decyzyjny strzał który wysłał Audrey Hale w zaświaty.



CS :D

kowboj

2023-03-28, 23:16
Wada genetyczna została wyelinowana i dobrze k***a :snajper2:

Wykurwi

2023-03-28, 23:25
typiara zdecydowanie feministka. Ryj na który nikt nie chce patrzeć, ubiera się jak chłop strzela do dzieci których nienawidzi bo nigdy nie miała i by w przyszlosci nie miala i chce zwrócić na siebie uwagę trzymając gnata, że jest silna.

Ajot

2023-03-28, 23:32
Zna ktoś z Was normalną lesbijkę?
Ja znałem kilka, w szkole średniej, na studiach i później też miałem wątpliwą przyjemność, m.in w pracy.
Wszystkie były złośliwe, mściwe i bezinteresownie wredne, nienawidziły obu płci normatywnych, co okazywały nader często.
Przy tym gejów też w swoim życiu kilku poznałem i oni w przeciwieństwie do lesb nie pluli jadem dookoła, raczej byli życzliwi i dla kobiet i mężczyzn.

loksucba

2023-03-28, 23:43
Ajot napisał/a:

Zna ktoś z Was normalną lesbijkę?
Ja znałem kilka, w szkole średniej, na studiach i później też miałem wątpliwą przyjemność, m.in w pracy.
Wszystkie były złośliwe, mściwe i bezinteresownie wredne, nienawidziły obu płci normatywnych, co okazywały nader często.
Przy tym gejów też w swoim życiu kilku poznałem i oni w przeciwieństwie do lesb nie pluli jadem dookoła, raczej byli życzliwi i dla kobiet i mężczyzn.



Bo mężczyźni ogólnie są bardziej rozwinięci intelektualnie i emocjonalnie od kobiet i tak jak napisałeś o tych gejach, to sam bym takiemu possał wacka za to jakimi są spoko ludźmi. Lesby to totalne przeciwieństwo i są w większości brzydkie!

PsikutaBezS

2023-03-28, 23:59
Powszechny dostęp do broni:
Statystyka:
USA - Liczba ludności: 328 200 000 / Liczba zabójstw: 40 000 - co daje 0,012 %
Polska - Liczba ludności: 38 000 000 / Liczba zabójstw: 520 (z użyciem broni 30)- co daje 0,00136 %

Ale USA to inna kultura jest. :)

W USA bezpieczniej jest być żołnierzem na misji niż np. chodzić do szkoły. :)

krzylo

2023-03-29, 00:07
loksucba napisał/a:

Bo mężczyźni ogólnie są bardziej rozwinięci intelektualnie i emocjonalnie od kobiet i tak jak napisałeś o tych gejach, to sam bym takiemu possał wacka za to jakimi są spoko ludźmi. Lesby to totalne przeciwieństwo i są w większości brzydkie!



Noz koorla mac. Dom wariatow. Nie potrafisz w inny sposob okazac wdziecznozci?

Ajot

2023-03-29, 00:08
krzylo napisał/a:

Noz koorla mac. Dom wariatow. Nie potrafisz w inny sposob okazac wdziecznozci?



A w czym problem? W sumie pozytywny i uczynny chłopak.

GeorgeHarvey1

2023-03-29, 00:20
Zauważyliście coś dziwnego? Zmieniła buty podczas strzelaniny. k***a glitchb w matrixie czy co? Ja już tego nie ogarniam...






gen1r2

2023-03-29, 00:44
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Zauważyliście coś dziwnego? Zmieniła buty podczas strzelaniny. k***a glitchb w matrixie czy co? Ja już tego nie ogarniam...



bardzo lubie takie doszukiwanie się braku spójności, jednak wydaje mi się że ten tranzystor cały czas nosił czerwono żólte vansy, poprostu jakość i światło na nagranich z kamer ze szkoły tak gra że nie widać dokładnie wzoru. jak dla mnie jednak po przeanalizowaniu filmiku z posta widać ze chodząc po korytarzu na butach przebija się czerwony i żółty

no dobra znalazłem 1080p i sprawdziłem jeszcze raz, bo mi to spokoju nie dawało