18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pani, która myśli że jest panem morduje 6 osób.

GeorgeHarvey1 • 2023-03-28, 07:10







Trójkę dzieci, trójkę dorosłych w chrześcijańskiej szkole.Nashville

Bul_od_bytu

2023-03-28, 12:11
To chyba jakaś szkółka niedzielna bo tłumów nie ma :D Z takim sprzętem mogła pobić Breivika

Szary_Jeleń

2023-03-28, 12:17
Jarosławkaczyński napisał/a:

ch*ja widać. Nie oglądać, szkoda czasu



k***a, na przyszłość będę najpierw czytał komentarze.

Siriuz

2023-03-28, 13:48
0_rafiks_0 napisał/a:

Dziwne te strzelania w szkole. Az tak bardzo cisna ich psychicznie aby wracac tam z bronia?
Moim zdaniem, to jakas akcja przeciwko posiadaniu broni. Ktos musi nimi manipulowac i zmuszac do tych czynow....



Lewackie media... te k***y nawet wojny podsycają

Fl...........na

2023-03-28, 13:55
Zulu-Gula napisał/a:

U nas też.
...sportową albo myśliwską




A możesz mieć karabin automatyczny i masz możliwość zakupu nielimitowanej Amunicji do niego? No raczej że nie.
Takim gówno rewolwerem kolekcjonerskim możesz oddać 6 strzałów i koniec, w gówno Ameryce każdy debil może mieć kilka automatów. Jeszcze nie widziałam zamachu z rewolwerem. Do dupy takie tłumaczenie. Broń nie powinna być w pełni legalna tak jak za oceanem. Nigdy.

mit2

2023-03-28, 14:11
Flegamina napisał/a:

Broń nie powinna być w pełni legalna tak jak za oceanem. Nigdy.


Posiadanie broni powinno być pierwszym, najważniejszym i podstawowym prawem każdego wolnego człowieka. Zawsze.

I ch*ja się znasz na broni, jak każdy hoplofob zresztą.

Dawid0101

2023-03-28, 15:15
Janusz_k napisał/a:

USA , kraj 3 świata gdzie każdy świr może mieć broń



U nas każdy świr może płodzić dzieci co gorsza jeszcze je "wychowuje"

[quote="Flegamina"]A możesz mieć karabin automatyczny i masz możliwość zakupu nielimitowanej Amunicji do niego? No raczej że nie.
Takim gówno rewolwerem kolekcjonerskim możesz oddać 6 strzałów i koniec, w gówno Ameryce każdy debil może mieć kilka automatów. Jeszcze nie widziałam zamachu z rewolwerem. Do dupy takie tłumaczenie. Broń nie powinna być w pełni legalna tak jak za

mit2 napisał/a:

Posiadanie broni powinno być pierwszym, najważniejszym i podstawowym prawem każdego wolnego człowieka. Zawsze.
I ch*ja się znasz na broni, jak każdy hoplofob zresztą.



Popieram, ale hoplofob ma to do siebie że dba o własne i tylko własne ja i strach przed wszystkim determinuje jego nielogiczne rozumowanie i postępowanie.

Flegamina napisał/a:

A możesz mieć karabin automatyczny i masz możliwość zakupu nielimitowanej Amunicji do niego? No raczej że nie.
Takim gówno rewolwerem kolekcjonerskim możesz oddać 6 strzałów i koniec, w gówno Ameryce każdy debil może mieć kilka automatów. Jeszcze nie widziałam zamachu z rewolwerem. Do dupy takie tłumaczenie. Broń nie powinna być w pełni legalna tak jak za oceanem. Nigdy.



W nasz kraj każdy sportiwiec myśliwy i kolekcjoner może mieć długą broń palną automatyczną (o zgrozo) I kupić tyle jej sztuk i amunicji do niej ile tylko ma pieniędzy

Makulata

2023-03-28, 15:33
Zulu-Gula napisał/a:

U nas też.
...sportową albo myśliwską



W każdym miejscu na świecie każdy świr może mieć broń, jedynie w USA normalni ludzie nie muszą się prosić i błagać urzędników by ją sobie móc kupić, j***na amebo.

silwerbalk

2023-03-28, 16:11
Makulata napisał/a:

W każdym miejscu na świecie każdy świr może mieć broń, jedynie w USA normalni ludzie nie muszą się prosić i błagać urzędników by ją sobie móc kupić, j***na amebo.



Jeśli masz więcej mózgu niż winniczek to spokojnie ci się uda zrobić 1000 zł i w 2 miesiące masz pozwolenie na broń nie nie musisz błagać komendanta o pozwolenie ani uzasadniać tego że czujesz się zagrożony o swoje zdrowie

:roll:

GeorgeHarvey1

2023-03-28, 17:15

Ale już nie będzie, bo nie żyje . Nashville, Tennessee.

Pekin1991

2023-03-28, 17:21
Piekna akcja,dobrze ze u nas nie ma tak dostepnej broni bo sami wiecie co by sie dzialo po alkoholu

Silverface

2023-03-28, 17:22
W tle to syrena wyje, czy to mordowane dziecko się drze....? :D

MysteryMan

2023-03-28, 17:26
Pekin1991 napisał/a:

Piekna akcja,dobrze ze u nas nie ma tak dostepnej broni bo sami wiecie co by sie dzialo po alkoholu



haha :D Jest dostępna i ty nawet o tym nie wiesz :D

Siriuz

2023-03-28, 17:32
@up już nie strasz go bardziej, ledwo pewnie z domu wychodzi ze strachu przed samochodami, smogiem, pisem, covidem i ruskami.

to...........10

2023-03-28, 17:38
MysteryMan napisał/a:

haha Jest dostępna i ty nawet o tym nie wiesz



Porównywanie dostępności broni w PL i w US, to lekkie nieporozumienie.

MysteryMan

2023-03-28, 17:39
mwaski napisał/a:

Porównywanie dostępności broni w PL i w US, to lekkie nieporozumienie.



Pewnie i masz rację, ale nadal nie zmienia to faktu że jest dostępna.