18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie słowa umierającego człowieka.

je...........yA • 2015-03-20, 16:56
Mężczyzna opowiada co jest po drugiej stronie dla tych którzy są zbyt nowocześni, żeby uwierzyć i których argumenty skłaniają się do słów " bo tak ".


Strugi

2015-03-20, 17:02
Po ch*j wrzuciłeś to w slow motion -.-

je...........yA

2015-03-20, 17:06
Naprawdę sądzisz, że życie powstało ze skał ?.... Nie chcesz nie czytaj tego, żyj w swoim świecie samolubnych przyjemności i strachu przed śmiercia.

hudziel

2015-03-20, 17:09
@jerryA
Albo jesteś trollem, który wszystkich wk***ia albo pomyliłeś portale i wszystkich wk***iasz.

kaiel

2015-03-20, 17:10
ten umiera, a ta mu odkurzaczem napie**ala po pokoju

sir_Alex

2015-03-20, 17:10
najlepsze że ateiści zaczynają wierzyć, gdy są na łożu śmierci, gdy wszystko inne przemija, zostaje tylko wiara




PS. już widzę zdziwienie ciapatych z ISIS :amused:

je...........yA

2015-03-20, 17:13
Macie jeszcze szansę. Wasza sprawa, czy z niej skorzystacie... Chciałem dobrze...

McMenel

2015-03-20, 17:18
I co w związku z tym ?? Jeżeli znajdę kogoś kto na łożu śmierci powołuje się na FSM oznacza to iż FSM jest prawdziwy ?? Echh....

I2ufu5

2015-03-20, 17:19
Ale wgl nie rozumiem argumentu...
Że niby mam uwierzyć w boga tylko dlatego że jakiś dziadek umierając mówi że trzeba wierzyć w boga?
A jakby powiedział że smerfy istnieją to też mam uwierzyć?
poj***nyś...

el_kadafi

2015-03-20, 17:38
Mózg mu siada i tyle. Przedstawia jakieś wizje, które były jego głównym wyobrażeniem przechodzenia na tamten świat. Tak samo jak we śnie i tyle. Jeśli od dziecka przedstawiano by mu że odchodzenie do nieba to droga przez wielkiego tasiemca na końcu którego jest dupa arabskiego szejka to po dłuższym utrwalaniu zacząłby przedstawiać dokładnie taką samą wersję.
To właśnie dlatego większość umierających widzi tunel i inne gówna. Zdechniesz, wjebią cię robale i tyle. Światło zgaśnie ... koniec.

je...........yA

2015-03-20, 18:35
Głupcy.... żyjecie jakby świat był bez powodu. Takie dzieło przypadku. Żyć i umrzeć. Jeśli tak będziecie myśleć, to faktycznie umrzecie, ale w mękach które będziecie odczuwali nie 5 lat, nie 90, a WIECZNOŚĆ. Wiecie co to jest wieczność palić się i czuć ten ból spalania się ciała ? Zdajecie sobie sprawę jak to jest być prześladowanym mimo tego przez najokropniejsze stwory jakie kiedykolwiek istniały. Jak to ochydztwo oplata was ? Dusi, odgryza wam kawałki ciała a wy przeżywacie to wciąż od nowa i od nowa, w nieskończoność i nikt wam nie pomoże już nigdy ?...

Naprawdę dziwię się, że próbujecie wszystko brać na logikę powołując się na argumenty innych naukowców, którzy nie mają pojęcia co jest po śmierci, bo nigdy tam nie byli. W dodatku wszystkie teorie o ewolucji zostały dawno obalone, ale świat kierowany przez szatana nie chce abyście poznali te stwierdzenia.

Dziwne, że podczas FSM wszyscy ludzie widzą praktycznie to samo. Że nikt nie widział jeszcze różowego słonia z dildo w ręce, skoro częściej oglądacie takie pierdoły niż myślicie o Bogu.,...

jak przyjdą 3 dni ciemności i zacznie się wielka wojna, to macie jeszcze cały 1 dzień szansy. Nie przekreślam was.. Bóg powiedział, że miłosierdzie jego jest tym większe im większe grzechy popełniliście za życia. I jest szansa uwierzyć i przepraszać. Ale warunkiem jest uwierzenie w Chrystusa i pójście do spowiedzi, oraz trwanie w modlitwie.

Krzyż na niebie zwiastować będzie apokalipsę.

Kto umrze śmiercią tragiczną z ciężkim grzechem na sumieniu, ten ugrzęźnie na wieki w piekle, bez sądu, bez pytania i proszenia..

Ślepcy... jest dla was szansa aby uwierzyć. I nie jest to trolling, sam kiedyś mówiłem tak jak wy.....

Mercury001

2015-03-20, 18:45
Nagrywane VHS, ale opcja 720p HD musi być :D Typowy "Kołalsky".

Bankracy

2015-03-20, 18:57
@ jerryA

Chcesz powiedzieć, że jak nie wierzę i nie łoże na tacę a mimo to jestem dobrym człowiekiem to i tak ch*j mi w dupe przez wieczność?

Chłopie odstaw kościelne kadzidło, bo ci szkodzi.

androgenius

2015-03-20, 19:46
jerry, będziesz moją szóstą ofiarą.

McMenel

2015-03-20, 19:48
Cytat:

Głupcy.... żyjecie jakby świat był bez powodu. Takie dzieło przypadku. Żyć i umrzeć. Jeśli tak będziecie myśleć, to faktycznie umrzecie, ale w mękach które będziecie odczuwali nie 5 lat, nie 90, a WIECZNOŚĆ. Wiecie co to jest wieczność palić się i czuć ten ból spalania się ciała ? Zdajecie sobie sprawę jak to jest być prześladowanym mimo tego przez najokropniejsze stwory jakie kiedykolwiek istniały. Jak to ochydztwo oplata was ? Dusi, odgryza wam kawałki ciała a wy przeżywacie to wciąż od nowa i od nowa, w nieskończoność i nikt wam nie pomoże już nigdy ?...



Coś ty taki pewien co jest po śmierci ?? Bóg który mówi mi " uwierz we mnie a nie będziesz smażyć się w piekle po wieki " to tyran , sadysta nie miłosierna istota...

Cytat:

Naprawdę dziwię się, że próbujecie wszystko brać na logikę powołując się na argumenty innych naukowców, którzy nie mają pojęcia co jest po śmierci, bo nigdy tam nie byli. W dodatku wszystkie teorie o ewolucji zostały dawno obalone, ale świat kierowany przez szatana nie chce abyście poznali te stwierdzenia.


A ty wiesz ??

Cytat:

Dziwne, że podczas FSM wszyscy ludzie widzą praktycznie to samo. Że nikt nie widział jeszcze różowego słonia z dildo w ręce, skoro częściej oglądacie takie pierdoły niż myślicie o Bogu.,...


Polecam zapoznać się z badaniami naukowymi na temat NDE.