18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie słowa umierającego człowieka.

je...........yA • 2015-03-20, 16:56
Mężczyzna opowiada co jest po drugiej stronie dla tych którzy są zbyt nowocześni, żeby uwierzyć i których argumenty skłaniają się do słów " bo tak ".


Leet

2015-03-20, 22:04
jerryA napisał/a:

są zbyt nowocześni, żeby uwierzyć i których argumenty skłaniają się do słów " bo tak ".


ale to przecież argument wierzących, którzy na pytania dlaczego wierzą w bogów zamiast podać jakikolwiek konkretny i rozwiewający wszelkie wątpliwości argument odpowiadają najczęściej "bo tak czuję".

do wszystkich, którzy mamroczą o "potrzebie" celu tego wszechświata itp. - wasz problem polega na chorobliwym egoizmie, który zmusza was do przekonania, że cały j***ny wszechświat, z setkami miliardów galaktyk, tysiącami miliardów gwiazd został stworzony tylko i wyłącznie dla was a najważniejszym problemem w całym pie**olonym wszechświecie jest to czy jakiś małolat się masturbuje albo jeden pedał ładuje drugiego pedała w dupę. To jest tak chory egoizm, że się w dupie k***a nie mieści.

Ale ch*j.. Nie bronię ludziom wierzyć i łudzić się nadzieją na życie po śmierci bo wiem doskonale, że ateizm nie jest dla każdego ale zlitujcie się i nie męczcie ludzi swoimi pierdołami i nie leczcie swoich lęków przed śmiercią na innych.

Wyluzujcie k***a, wierzcie sobie a od innych się kulturalnie odpie**olcie.

Lucky.79

2015-03-20, 22:05
Szczerze? Każdy ma prawo wierzyć w to co mu się żywnie podoba, byleby przy tym nikomu krzywdy nie czynił...

kokroucz

2015-03-20, 22:09
no cóż, pozostaje mi się śmiać z ciebie autorze, pewnyś tego życia po drugiej stronie no to tego ci właśnie życzę..
ja np wierzę w smoki i mam nadzieję kiedyś jednego dosiąść, tak więc mój ty przyjacielu od bajek obyśmy oboje dostąpili swych pragnień!

prawda

2015-03-20, 22:43
trzeba byc grubo popie**olonym aby w to wierzyc, ale coz debili jest wiecej niz madrych, jedynie sadistic przywrocil mi wiare w ludzi bo jest tu troche myslacych osob nie wierzacych w takie rozmaite gowna

~Velture

2015-03-21, 08:08
Nie karmcie trolla.

gooru

2015-03-21, 09:36
Jakieś informacje czy przeżył?

Bankracy

2015-03-21, 11:05
@up nie widzę żeby buty spadły więc pewnie tak :krejzi:

Mom and Death

2015-03-21, 17:36
Myślałem, że powie coś ciekawego a tu takie pie**olenie...

SalvaCzoko

2015-03-21, 17:40
Zaakceptuj boga, którego? Jest ich od ch*ja, toż to niczym się od sekty nie różni.

pemb

2015-03-21, 17:53
@jerryA
Aleś ty głupi.
Wynoś się na frondę.

mYOUsick

2015-03-21, 17:54
Dobrze, że stojąc w progu nam opowiedział, bo ja głupi nie wierzyłem. Wszyscy jesteście ślepi. Jak można nie słuchać umierającego starca, który mówi prawdę?


A można :amused:

@jerryA
A tobie zalecam dawkę pawuloniku, boś ciemnota!

ellsworth

2015-03-21, 18:02
sir_Alex napisał/a:

najlepsze że ateiści zaczynają wierzyć, gdy są na łożu śmierci, gdy wszystko inne przemija, zostaje tylko wiara


Nawet najlepsza rzecz kiedyś zaczyna szwankować i psuć się. Nic dziwnego, że nawet najinteligentniejszy człowiek w stanie przedśmiertnym, może różne durne rzeczy wyczyniać, tylko nie wiem skąd pomysł by za religijne oświecenie uważać stan zapaści intelektualnej

LadyCarminqa

2015-03-21, 18:03
Bueheheh jakim trzeba być niesamowitym optymistą i desperatem, żeby przyjść nawracać na sadolu :rofl:

St...........on

2015-03-21, 18:13
jerryA napisał/a:

Głupcy.... żyjecie jakby świat był bez powodu. Takie dzieło przypadku. Żyć i umrzeć. Jeśli tak będziecie myśleć, to faktycznie umrzecie, ale w mękach które będziecie odczuwali nie 5 lat, nie 90, a WIECZNOŚĆ. Wiecie co to jest wieczność palić się i czuć ten ból spalania się ciała ? Zdajecie sobie sprawę jak to jest być prześladowanym mimo tego przez najokropniejsze stwory jakie kiedykolwiek istniały. Jak to ochydztwo oplata was ? Dusi, odgryza wam kawałki ciała a wy przeżywacie to wciąż od nowa i od nowa, w nieskończoność i nikt wam nie pomoże już nigdy ?...

Naprawdę dziwię się, że próbujecie wszystko brać na logikę powołując się na argumenty innych naukowców, którzy nie mają pojęcia co jest po śmierci, bo nigdy tam nie byli. W dodatku wszystkie teorie o ewolucji zostały dawno obalone, ale świat kierowany przez szatana nie chce abyście poznali te stwierdzenia.



Dziwne, że podczas FSM wszyscy ludzie widzą praktycznie to samo. Że nikt nie widział jeszcze różowego słonia z dildo w ręce, skoro częściej oglądacie takie pierdoły niż myślicie o Bogu.,...

jak przyjdą 3 dni ciemności i zacznie się wielka wojna, to macie jeszcze cały 1 dzień szansy. Nie przekreślam was.. Bóg powiedział, że miłosierdzie jego jest tym większe im większe grzechy popełniliście za życia. I jest szansa uwierzyć i przepraszać. Ale warunkiem jest uwierzenie w Chrystusa i pójście do spowiedzi, oraz trwanie w modlitwie.

Krzyż na niebie zwiastować będzie apokalipsę.

Kto umrze śmiercią tragiczną z ciężkim grzechem na sumieniu, ten ugrzęźnie na wieki w piekle, bez sądu, bez pytania i proszenia..

Ślepcy... jest dla was szansa aby uwierzyć. I nie jest to trolling, sam kiedyś mówiłem tak jak wy.....



nie wiem co brałeś ale pora zmienić dilera, bo to gówno Cię wykończy.

ksz-ksz

2015-03-21, 18:19
szkoda, że nie wierzę w boga. jakbym wierzył, to po tym filmiku pewnie by się moja wiara umocniła.