18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony pałac - Dolny Śląsk - Kingdom Of Heaven

addic7ed • 2013-09-30, 20:29
Początki tego pałacu sięgają 16 wieku.
Pałac wielokrotnie przechodził z rąk do rąk.
Niestety na chwilę obecną niszczeje aczkolwiek nie można mu odmówić niepowtarzalnego uroku.
Nocowanie w aucie w ten weekend i początek sesji o 6 rano pozwoliły mi uchwycić ten obiekt we mgle :)
Wnętrza też zamieszczę jeśli spotka się pałac z waszym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć z opuszczonych obiektów (pałace, dworki, kościoły i inne) znajdziecie pod adresem:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl






addic7ed

2013-10-01, 11:30
Sengrod napisał/a:

Zajebisty temat !



Dzięki man :)
W kolejce czeka jeszcze jeden pałac oraz szpital :)
Jest na co czekać myślę.
Do tego tematu dojdzie jeszcze sporo zdjęć jeśli o wnętrza chodzi a są zajebiste wręcz!

elda1987

2013-10-01, 12:18
addic7ed napisał/a:



Te pokrzywieńce jak to nazwałeś to efekt rybiego oka drogi kolego, szkło tudzież obiektyw ma taką specyfikę ponieważ swoim zakresem obejmuje kąt widzenia 180 stopni.
Zdjęcia są artystyczne to po pierwsze, nie muszą się podobać. Będąc fotografem przez zdjęcia coś wyrażasz i masz swoją estetykę. Jeśli w środowisku foto zdjęcia znajdują poparcie i uznanie to jest OK, możecie mieć swoje opinie aczkolwiek nie muszę się z nimi zgadzać.



nazwałAś :) może się to nazywać efekt rybiego oka czy oko krokodyla, dla mnie to bez różnicy :) bo fotografią się nie zajmuję zawodowo. Ty nazywasz to artystycznymi zdjęciami, mi się taki artyzm nie podoba i to jest moja opinia (teraz artystą nazywa się każdy, nawet ten, co malując obraz, maźnie jedną kreskę na płótnie i nazwie to sztuką) dobrze jednak, że inni, co się znają, mówia, że to jest dobre. Są to na pewien sposób nowości w fotografii chyba, może z czasem (i nawałem takich zdjęć) się do tego przekonam. Narazie wygląda to dla mnie dość komicznie :)

aszzka

2013-10-01, 13:50
Kto w czym widzi sztukę, to już bardzo indywidualna rzecz. Jak dla mnie te zdjęcia są bardzo chwytliwe i klimatyczne. Aż se polubiłam ten Twój fanpejdż, stary i za to, co tam znalazłam, też ogromny szacun.

A wracając do głównego tematu, to k***a, pakuję się w furę w weekend i jadę to obejrzeć, ciężko mi uwierzyć, że coś tak pięknego znajduje się w zasięgu kilkudziesięciu kilometrów od mojej chałupy i dotąd nie miałam o tym pojęcia.

addic7ed

2013-10-01, 13:54
elda1987 napisał/a:



nazwałAś :) może się to nazywać efekt rybiego oka czy oko krokodyla, dla mnie to bez różnicy :) bo fotografią się nie zajmuję zawodowo. Ty nazywasz to artystycznymi zdjęciami, mi się taki artyzm nie podoba i to jest moja opinia (teraz artystą nazywa się każdy, nawet ten, co malując obraz, maźnie jedną kreskę na płótnie i nazwie to sztuką) dobrze jednak, że inni, co się znają, mówia, że to jest dobre. Są to na pewien sposób nowości w fotografii chyba, może z czasem (i nawałem takich zdjęć) się do tego przekonam. Narazie wygląda to dla mnie dość komicznie :)



Zatem Twoja opinia jest dla mnie bezwartościowa bo nie jest merytorycznie podparta czymkolwiek proste. Może Ci się nie podobać masz prawo. To się nazywa progres w fotografii i uwierz mi, że jeszcze wiele rzeczy Cię zaskoczy. Mianem artysty określić się raczej nie zamierzam ale na swój sposób wyrażam siebie poprzez zdjęcia i jest to moja estetyka zatem wedle uznania. Pozdrawiam

aszzka napisał/a:

Kto w czym widzi sztukę, to już bardzo indywidualna rzecz. Jak dla mnie te zdjęcia są bardzo chwytliwe i klimatyczne. Aż se polubiłam ten Twój fanpejdż, stary i za to, co tam znalazłam, też ogromny szacun.

A wracając do głównego tematu, to k***a, pakuję się w furę w weekend i jadę to obejrzeć, ciężko mi uwierzyć, że coś tak pięknego znajduje się w zasięgu kilkudziesięciu kilometrów od mojej chałupy i dotąd nie miałam o tym pojęcia.



Dzięki! Oto właśnie chodzi by pokazać klimat miejsca i zaprezentować je tak jak widzi je fotograf czyli w tym przypadku ja :) Dzięki za odwiedziny na FB i zapraszam ponownie, jeszcze sporo nowego w drodze! Pozdrawiam

op...........ve

2013-10-01, 16:35
addic7ed napisał/a:



Nie będę rozmawiał z kimś kto zielonego pojęcia nie ma o fotografii i technice HDR to raz. Żeby krytykować należy przeczytać kilka książek z zakresu fotografii i setki zdjęć przerobić więc za mały jesteś, żeby ze mną rozmawiać.





ch*j mnie to szczerze obchodzi, ale fakt faktem że efekty ch*jowy tyle w temacie...według ciebie muszę przeczytać kilka książek żeby mi się zaczęło nie podobać :idzwch*j:
ja koło takich miejsc latam z kanarkiem nie aparatem toteż naprawdę serdecznieg głęboko w dupie mam twoją wiedzę i umiejętności robienia fotek HDR, widzę że zakompleksiony jesteś w ch*j skoro żadnej krytyki przyjąć nie potrafisz......

addic7ed

2013-10-01, 16:47
[quote="opusative"]
addic7ed napisał/a:



Nie będę rozmawiał z kimś kto zielonego pojęcia nie ma o fotografii i technice HDR to raz. Żeby krytykować należy przeczytać kilka książek z zakresu fotografii i setki zdjęć przerobić więc za mały jesteś, żeby ze mną rozmawiać.


ch*j mnie to szczerze obchodzi, ale fakt faktem że efekty ch*jowy tyle w temacie...



Ty mnie też ch*j obchodzisz dorośnij. Standardowy polski hejter, zacznij robić coś swojego a potem się udzielaj.

Znasz pojęcie krytyki konstruktywnej ?
Jeśli nie to nie mamy o czym rozmawiać choć słowo "konstruktywna" jest Ci obce. Neodzieciak kolejny :)
Kanarka to zapewne masz w majtkach i stąd problem a możesz się wyszaleć tylko na necie :D Masz rację pstrykaj dalej foty swoją nokią 3510i pozdro.

op...........ve

2013-10-01, 16:48
addic7ed napisał/a:



Ty mnie też ch*j obchodzisz dorośnij. Standardowy polski hejter, zacznij robić coś swojego a potem się udzielaj.



wiesz akurat robię coś swojego nie tylko siedzę na dupie w domu, tylko nie podniecam się tym na sadolu żebrząc parę piwek
ty k***a myślisz że twoja praca każdemu ma się podobać, i jest nieskazitelna ? Dodajesz to tutaj to chyba zważasz na to że poleci krytyka ?
ojojojo widzę pociekło chyba, kolejny idiota z lustrzanką i fanpejdżem na fejsie, jakie to oryginalne !

addic7ed

2013-10-01, 16:51
opusative napisał/a:



wiesz akurat robię coś swojego nie tylko siedzę na dupie w domu, tylko nie podniecam się tym na sadolu żebrząc parę piwek
ty k***a myślisz że twoja praca każdemu ma się podobać, i jest nieskazitelna ? Dodajesz to tutaj to chyba zważasz na to że poleci krytyka ?



http://pl.wikipedia.org/wiki/Konstruktywna_krytyka

dialog z Tobą kończę.

op...........ve

2013-10-01, 16:55
addic7ed napisał/a:



Ty mnie też ch*j obchodzisz dorośnij. Standardowy polski hejter, zacznij robić coś swojego a potem się udzielaj.

Znasz pojęcie krytyki konstruktywnej ?
Jeśli nie to nie mamy o czym rozmawiać choć słowo "konstruktywna" jest Ci obce. Neodzieciak kolejny :)
Kanarka to zapewne masz w majtkach i stąd problem a możesz się wyszaleć tylko na necie :D Masz rację pstrykaj dalej foty swoją nokią 3510i pozdro.



widzisz jakoś nie widzę potrzeby robienia zdjęć, tym bardziej telefonem

The.prophecy

2013-10-01, 19:09
addic7ed napisał/a:


Nie będę rozmawiał z kimś kto zielonego pojęcia nie ma o fotografii i technice HDR to raz. Żeby krytykować należy przeczytać kilka książek z zakresu fotografii i setki zdjęć przerobić więc za mały jesteś, żeby ze mną rozmawiać.



+2 / 0 / -2

Zasługuję na dyskusję? :diabel:

addic7ed napisał/a:

Te pokrzywieńce jak to nazwałeś to efekt rybiego oka drogi kolego, szkło tudzież obiektyw ma taką specyfikę ponieważ swoim zakresem obejmuje kąt widzenia 180 stopni.


Będziesz miał okazję to zrób i wstaw zdjęcie tej samej sceny w zwykłym obiektywie i szerokokątnym. Może zobaczą różnicę w klimacie takiego ujęcia.

addic7ed

2013-10-01, 20:54
Nienawidzę.Poniedziałków napisał/a:



+2 / 0 / -2

Zasługuję na dyskusję? :diabel:


Będziesz miał okazję to zrób i wstaw zdjęcie tej samej sceny w zwykłym obiektywie i szerokokątnym. Może zobaczą różnicę w klimacie takiego ujęcia.



No w końcu ktoś kto kuma czaczę :D Dokładnie -2/0/+2, statyw, f/8, samyang 8

Co do scen to noszę ze sobą 4 różne obiektywy i czasem po prostu nie chce mi się żonglować a czasem nie mam czasu.
Jest jeszcze jedna kwestia otóż pył, kurz jaki panuje uniemożliwia mi częstą wymianę szkieł w obawie o zabrudzenia. Nie chcę oddawać lustra po każdej wyprawie do czyszczenia :) .

Zdjęcia zrobione są rybą bo dopiero co ją nabyłem ot co :) więc chwilowo się bawię i cieszę tym szkiełkiem

More photos:








quarenas

2013-10-01, 23:27
powiedz jak tam jest z wejściem do środka, chyba że już wcześniej w jakimś komencie o tym wspomniałeś, bo nie czytałem dokładnie tych hejtów

elda1987

2013-10-01, 23:54
addic7ed napisał/a:



Zatem Twoja opinia jest dla mnie bezwartościowa bo nie jest merytorycznie podparta czymkolwiek proste. Może Ci się nie podobać masz prawo. To się nazywa progres w fotografii i uwierz mi, że jeszcze wiele rzeczy Cię zaskoczy. Mianem artysty określić się raczej nie zamierzam ale na swój sposób wyrażam siebie poprzez zdjęcia i jest to moja estetyka zatem wedle uznania. Pozdrawiam



a widzisz, opinia każdego człowieka, nawet takiego, który się w teorii na fotografii nie zna, powinna cię obchodzić, skoro wystawiasz swoje prace na ogólne forum. No przykro mi, że nie wpadam w ochy i achy nad tym efektem rybiego oka, ale jest on dla mnie męczący. Rozumiem jednak, że tobie może się to podobać lub jest to teraz na topie i każdy pasjonat, którego stać na pierdylion obiektywów, teraz takie zdjęcia robi.