18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony pałac - Dolny Śląsk - Kingdom Of Heaven

addic7ed • 2013-09-30, 20:29
Początki tego pałacu sięgają 16 wieku.
Pałac wielokrotnie przechodził z rąk do rąk.
Niestety na chwilę obecną niszczeje aczkolwiek nie można mu odmówić niepowtarzalnego uroku.
Nocowanie w aucie w ten weekend i początek sesji o 6 rano pozwoliły mi uchwycić ten obiekt we mgle :)
Wnętrza też zamieszczę jeśli spotka się pałac z waszym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć z opuszczonych obiektów (pałace, dworki, kościoły i inne) znajdziecie pod adresem:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl






Samudaripen

2013-09-30, 21:51
kiedyś, gdy szukałem nowej haty na necie, widziałem na jakiejś stronie z nieruchomościami, że jest na sprzedaż ten pałacyk, ale stwierdziłem, że za dużo sprzątania by było i nie nawiązałem dalszego kontakty ze sprzedawcami ;)

Jendor

2013-09-30, 21:53
kurde aż mi się nie chce wierzyć że taka perełka stoi i się marnuje i w dodatku jest w Polsce o,O muszę odwiedzić jak będę przejazdem ale sam widok zza mgły robi wrażenie

kub45

2013-09-30, 21:56
Kurna, 15 km od mojego miasta i nawet nie wiedziałem, że taki pałac tam jest. Eh, trzeba w końcu ruszyć dupsko z domu.

OstrySadol

2013-09-30, 22:18
Mieszkam blisko tego pałacu, na żywo robi jeszcze większe wrażenie polecam ruszyć dupsko sprzed komputera i zobaczyć :-P

sadolek

2013-09-30, 22:26
Kurde, pierwsze zdjęcie jest... piękne;d

gazo

2013-09-30, 22:40
k***a jam je z dolnego slaska, kiedys to kupie.

pietom

2013-09-30, 22:44
aż się dziwię, że tego stołu nikt jeszcze nie wyniusł

wzl00

2013-09-30, 22:47
Jak jesteś z Dolnego Sląska to na bank znasz Klasztor Cystersów w Lubiązu :) jak masz fotki to wrzucaj a jak nie to polecam :)

Pastel

2013-09-30, 22:47
pietom napisał/a:

aż się dziwię, że tego stołu nikt jeszcze nie wyniusł


A ja się nie dziwię, że go nikt nie wyniusł.

op...........ve

2013-09-30, 23:03
że tak zapytam, nie można to zrobić normalnych zdjęć ? Tylko k***a namieszać udając pseudo artystę poprzez oczojebność tych fot ? Pałacyk fajny klimatyczny, tylko k***a rób gościu normlane fotki bez zabawy z jakimiś perspektywami kadrami ch*jami mujami sorry nie znam się, bo zwykłe zdjęcie ma najlepszy klimat i tak i tak....

elda1987

2013-09-30, 23:06
miejsce wygląda na piękne i klimatyczne, aż żal patrzeć na to, jak takie wnętrza, z ich potencjałem i historią, popadają w kompletną ruinę, gdybym nie była takim biedakiem, to chętnie bym kupiła taki pałacyk, odremontowała i cieszyła się jego pięknem, a co.

Co do zdjęć - pierwsze dwa, te we mgle, są zajebiaszcze, a potem nagle wrzucasz te dziwne pokrzywieńce, ch*j wie co to. Wyostrzyć kolory - ok, ale ta pokrzywiona perspektywa, czy jak to tam się nazywa, jest kompletnie bez sensu.