18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczony pałac - Dolny Śląsk - Kingdom Of Heaven

addic7ed • 2013-09-30, 20:29
Początki tego pałacu sięgają 16 wieku.
Pałac wielokrotnie przechodził z rąk do rąk.
Niestety na chwilę obecną niszczeje aczkolwiek nie można mu odmówić niepowtarzalnego uroku.
Nocowanie w aucie w ten weekend i początek sesji o 6 rano pozwoliły mi uchwycić ten obiekt we mgle :)
Wnętrza też zamieszczę jeśli spotka się pałac z waszym zainteresowaniem.

Więcej zdjęć z opuszczonych obiektów (pałace, dworki, kościoły i inne) znajdziecie pod adresem:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl






addic7ed

2013-09-30, 23:18
opusative napisał/a:

że tak zapytam, nie można to zrobić normalnych zdjęć ? Tylko k***a namieszać udając pseudo artystę poprzez oczojebność tych fot ? Pałacyk fajny klimatyczny, tylko k***a rób gościu normlane fotki bez zabawy z jakimiś perspektywami kadrami ch*jami mujami sorry nie znam się, bo zwykłe zdjęcie ma najlepszy klimat i tak i tak....



Nie będę rozmawiał z kimś kto zielonego pojęcia nie ma o fotografii i technice HDR to raz. Żeby krytykować należy przeczytać kilka książek z zakresu fotografii i setki zdjęć przerobić więc za mały jesteś, żeby ze mną rozmawiać.

elda1987 napisał/a:

miejsce wygląda na piękne i klimatyczne, aż żal patrzeć na to, jak takie wnętrza, z ich potencjałem i historią, popadają w kompletną ruinę, gdybym nie była takim biedakiem, to chętnie bym kupiła taki pałacyk, odremontowała i cieszyła się jego pięknem, a co.

Co do zdjęć - pierwsze dwa, te we mgle, są zajebiaszcze, a potem nagle wrzucasz te dziwne pokrzywieńce, ch*j wie co to. Wyostrzyć kolory - ok, ale ta pokrzywiona perspektywa, czy jak to tam się nazywa, jest kompletnie bez sensu.



Te pokrzywieńce jak to nazwałeś to efekt rybiego oka drogi kolego, szkło tudzież obiektyw ma taką specyfikę ponieważ swoim zakresem obejmuje kąt widzenia 180 stopni.
Zdjęcia są artystyczne to po pierwsze, nie muszą się podobać. Będąc fotografem przez zdjęcia coś wyrażasz i masz swoją estetykę. Jeśli w środowisku foto zdjęcia znajdują poparcie i uznanie to jest OK, możecie mieć swoje opinie aczkolwiek nie muszę się z nimi zgadzać.

angel_punx

2013-09-30, 23:22
W latach 1990-95 chodziłem tam do szkoły, Technikum Hodowlane jakby co. Część zajęć mieliśmy w klasach znajdujących się w tym właśnie pałacu.

Vadim

2013-09-30, 23:32
Za urbex zawsze piwko

tadzik21

2013-10-01, 00:36
z kiedy te zdjęcia mieszkam jakieś 5km od tego pałacu (zamku)a jakoś nigdy sie nie wybrałem na zwiedzanie

addic7ed

2013-10-01, 00:42
tadzik21 napisał/a:

z kiedy te zdjęcia mieszkam jakieś 5km od tego pałacu (zamku)a jakoś nigdy sie nie wybrałem na zwiedzanie



Skoro mieszkasz blisko to chyba żal nie odwiedzić :)

me...........wa

2013-10-01, 01:00
Ja go kupię!!! Wygram niedługo w lotka i kupię i zrobię bibę dla całej społeczności sadola ,a później urodze tam gromadke bachorów i dożyje pieknej starosci

Mom and Death

2013-10-01, 01:15
@up możesz najwyżej gałę bezdomnemu opie**olić.

natking

2013-10-01, 05:01
Jakim sprzętem robisz?

Dobrutro

2013-10-01, 05:03
Niemcy zbudowali to nic dziwnego że mimo tylu lat wygląda solidnie i dostojnie. Polskie budowle kruszą się ledwo oddane do użytku.

joker91

2013-10-01, 07:44
"Ja go kupię!!! Wygram niedługo w lotka i kupię i zrobię bibę dla całej społeczności sadola ,a później urodze tam gromadke bachorów i dożyje pieknej starosc"

musiał byś z 5 razy wygrać w lotka :)

addic7ed

2013-10-01, 11:20
Powiem tak.. Kupić nie jest wielkim problemem bo poszedł za 1.2 mln wcześniej choć nie wiem za ile teraz będzie wystawiony na sprzedaż. Niestety nawet jeśli się go kupi to, żeby przywrócić go do dobrego stanu trzeba wydać jakieś 20 mln zł więc bez wsparcia państwa się nie obędzie a jak wiadomo na państwo liczyć nie można..








Sengrod

2013-10-01, 11:23
Zajebisty temat !