18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojej...wyłączyli komentarze...Co za przypadek.

Znawca_Cipek • 2020-12-30, 21:16
Dziwne, ze tak bezpiecznych szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!




W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!

I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!

nowynick

2020-12-31, 19:20
podoba mi się ta logika, zacznijmy od dzieci. Jak coś jest sp***olone z tą szczepionką i wywoła np. masową niepłodność to w pierwszej kolejności należy zacząć od pokolenia, które jest jedyną szansą przedłużenia gatunku....

Wiewór

2020-12-31, 19:31
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziwne, ze tak bezpiecznych szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!
W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!
I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!



Owin łeb folia i idz spac do wanny. Od góry ja przykryj ołowiana płyta.
Kolejny k***a debil plaskoziemiec.

Dziwię się że jeszcze żaden płaskimozgi kretyn nie wkleił filmików ze znikającymi igłami i nie drze ryja że ogólnoświatowy spisek.
k***a internet miał być nowa epoka w edukacji a jest głównym narzędziem zagłady intelektu.

Bourbonable

2021-01-01, 02:11
Wiewór napisał/a:

Owin łeb folia i idz spac do wanny. Od góry ja przykryj ołowiana płyta.
Kolejny k***a debil plaskoziemiec.
Dziwię się że jeszcze żaden płaskimozgi kretyn nie wkleił filmików ze znikającymi igłami i nie drze ryja że ogólnoświatowy spisek.
k***a internet miał być nowa epoka w edukacji a jest głównym narzędziem zagłady intelektu.



ot jesteś idealnym przykładem zagłady. Tatusiowie wiedzą, że korzystasz po kryjomu z ich telefonu ?

kulawiec

2021-01-01, 06:13
Jest tylko jeden problem z tymi szczepieniami. Otóż trzeba pojechać na szczepienia, a statystycznie jest większe prawdopodobieństwo, że zginiemy w trakcie drogi na szczepienie, niż z powodu Covida.

Dupaapud

2021-01-01, 10:56
Ja przyjąłem szczepionkę dwa dni temu. Jestem pracownikiem służby zdrowia. Efektów ubocznych nie widzę. A otrzymałem dokument, który w 2021 zapewni prawa obywatelskie. Certyfikat szczepienia. Motłoch, który nie rusza się dalej niż na granicę gminy nie potrzebuje tego. Ale jak ktoś często musi latać za granicę już tak. Tydzień temu zmarł mój ojciec. Covid też wydawał mu się zwykłą grypą. Łaził z objawami i zarażał innych. Gości przyjmował w domu nawet. Debile niech się zarażają i czytają statystyki, których nie rozumieją. Zgony wśród młodych są rzadkie, ale powikłania bardzo częste. Wszyscy, którzy przeszli Covid mają jakieś powikłania. Jednemu został kaszel, innemu szumy w uszach, inny sie nie może skoncentrować a koleżanka nie może zasnąć. Polecam na prawdę trzymać się z dala od tej choroby.

St...........sz

2021-01-01, 14:08
Dupaapud napisał/a:

Ja przyjąłem szczepionkę dwa dni temu. Jestem pracownikiem służby zdrowia. Efektów ubocznych nie widzę. A otrzymałem dokument, który w 2021 zapewni prawa obywatelskie. Certyfikat szczepienia. Motłoch, który nie rusza się dalej niż na granicę gminy nie potrzebuje tego. Ale jak ktoś często musi latać za granicę już tak. Tydzień temu zmarł mój ojciec. Covid też wydawał mu się zwykłą grypą. Łaził z objawami i zarażał innych. Gości przyjmował w domu nawet. Debile niech się zarażają i czytają statystyki, których nie rozumieją. Zgony wśród młodych są rzadkie, ale powikłania bardzo częste. Wszyscy, którzy przeszli Covid mają jakieś powikłania. Jednemu został kaszel, innemu szumy w uszach, inny sie nie może skoncentrować a koleżanka nie może zasnąć. Polecam na prawdę trzymać się z dala od tej choroby.



Również Polecam prawdę, ale dla ludzi myślących. I żeby było jasne nie twierdzę, że nie ma Covida tylko, że sporo ludzi ma powikłania pogrypowe i osobiście znam gościa, któremu padły nerki i do tej pory ma dializy. Jest w kolejce na przeszczep więc nie umniejszaj innym chorobom powikłań które są takie SAME jak w przypadku Covida.

Jak nie wiesz o co chodzi:



https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

Tyle w temacie.

Sztabson93

2021-01-01, 15:57
Oczywiście że jak najdalej od szczepionki ale obawiam się że wyjścia nie będzie patrzac na społeczeństwo które dalej wierzy ze jest na świecie straszna pandemia. Wchodzimy w proces światowego holocaustu i depopulacji ale nikt strzelał nie będzie, teraz są lepsze rozwiązania. Wystraczy tak przetraszyc społeczeństwo żeby samo poszło przyjąć syf od firmy która podczas 2 wojny światowej testowała swoje specyfiki na więźniach obozu w Auschwitz. Ludność dała sobie założyć maski które przed niczym nie chronią a raczej szkodzą to dadzą się też zaszczepić, wystarczy dalej zastraszać.

fifipmi1

2021-01-01, 18:37
Flodzia napisał/a:

Masz:
powinno starczyć dla ciebie i całej twojej rodziny.
Gdyby umarł 25 l zdrowy człowiek po podaniu szczepionki to można szukać sensacji ale umarł 85l schorowany dziadek w wyniku zatrzymania krążenia.
Gdyby zgiął w wypadku komunikacyjnym godzinę po podaniu szczepionki to foliarze również zacieraliby ręce szukając sensacji.



pie**olnij sie koczkodanie w łeb

bloodwar

2021-01-01, 18:42
Dupaapud napisał/a:

Ja przyjąłem szczepionkę dwa dni temu. Jestem pracownikiem służby zdrowia. Efektów ubocznych nie widzę. A otrzymałem dokument, który w 2021 zapewni prawa obywatelskie. Certyfikat szczepienia. Motłoch, który nie rusza się dalej niż na granicę gminy nie potrzebuje tego. Ale jak ktoś często musi latać za granicę już tak. Tydzień temu zmarł mój ojciec. Covid też wydawał mu się zwykłą grypą. Łaził z objawami i zarażał innych. Gości przyjmował w domu nawet. Debile niech się zarażają i czytają statystyki, których nie rozumieją. Zgony wśród młodych są rzadkie, ale powikłania bardzo częste. Wszyscy, którzy przeszli Covid mają jakieś powikłania. Jednemu został kaszel, innemu szumy w uszach, inny sie nie może skoncentrować a koleżanka nie może zasnąć. Polecam na prawdę trzymać się z dala od tej choroby.



U mnie w pracy praktycznie cała firma przeszła chorobę i nikt nie miał żadnych powikłań poza tym lekko uciążliwym problemem ze smakiem i zapachem (a i to tylko u 30% chorych i znika po kilku tygodniach) więc wychodzi na to, że jak większość pracowników służby zdrowia - celowo straszysz o wszechobecnych powikłaniach bo masz w tym interes

Sztabson93

2021-01-01, 21:30
Czerstwy napisał/a:

Uwielbiam gdy ktoś kieruje takie nawoływanie do działań w danej kwestii, bez żadnych konkretnych dowodów, publikacji, głębszych rozpraw i przemyśleń i toczy wirtualne demonstracje z transparentem: 'nie dla szczepień przeciw covid!!! Chco nas zaczypować¡¡¡ nie dajcie sie ludzie!!!' Bo jakiś Marian pod trzepakiem koło bloku, albo jakiś pie**olony teoretyk spiskowy z yt coś powiedział. To gorszy sort ludzi niż Ci co obłudnie wierzą w tą pandemie, w jej statystyki, w to jak to się zaczęło oraz, że wszystko jest dziełem przypadku i nieszczęścia.



A wiesz ze jesteś debilem?

ciepson

2021-01-02, 16:12
bloodwar napisał/a:

U mnie w pracy praktycznie cała firma przeszła chorobę i nikt nie miał żadnych powikłań poza tym lekko uciążliwym problemem ze smakiem i zapachem (a i to tylko u 30% chorych i znika po kilku tygodniach) więc wychodzi na to, że jak większość pracowników służby zdrowia - celowo straszysz o wszechobecnych powikłaniach bo masz w tym interes



Zazdroszczę lekkiego przejścia. U mnie wyglądało to tak, że czułem się jak przy zwykłej grypie, ale dłużej i mocniej. Plecy napie**alają, biegunka i wymioty. I tak przez 10 dni.
Nie dało się normalnie jeść a przez osłabienie nie dałem rady iść do kibla bez pomocy kogoś z rodziny albo kul łokciowych. Przez ten czas jadłem tyle co nic i piłem tylko wodę. Po ustąpieniu objawów jeszcze przez tydzień nie czułem smaku.
Plus z tego jest taki, że jak komuś przeszkadza kałdun to można schudnąć. :D

Wiewór

2021-01-02, 17:54
Stołndzisz napisał/a:

Również Polecam prawdę, ale dla ludzi myślących. I żeby było jasne nie twierdzę, że nie ma Covida tylko, że sporo ludzi ma powikłania pogrypowe i osobiście znam gościa, któremu padły nerki i do tej pory ma dializy. Jest w kolejce na przeszczep więc nie umniejszaj innym chorobom powikłań które są takie SAME jak w przypadku Covida.
Jak nie wiesz o co chodzi:
Tyle w temacie.



Zapomniałeś dopisać, że Gates ma korzenie żydowskie czyli w zasadzie to wszystko co opisałeś to kolejny ogólnoświatowy spisek żydowski.

Nie zapomnij na noc owinąć łba folia. Tylko grubo nawijaj bo Bill Gates kazał zwiększyć moc 5g jak się dowiedział że przejzeliscie jego plan i nawijacie folie na łby.

St...........sz

2021-01-02, 20:17
Wiewór napisał/a:

Zapomniałeś dopisać, że Gates ma korzenie żydowskie czyli w zasadzie to wszystko co opisałeś to kolejny ogólnoświatowy spisek żydowski.
Nie zapomnij na noc owinąć łba folia. Tylko grubo nawijaj bo Bill Gates kazał zwiększyć moc 5g jak się dowiedział że przejzeliscie jego plan i nawijacie folie na łby.



Nie chce insynuacji tylko faktów. Czytałeś linka do wywiadu z prof. Zw. Dr hab Romanem Zielińskim - Genetykiem z 40 letnim doświadczeniem? Jak przeczytasz to zapraszam do kulturalnej dyskusji na powyższy temat. Pozdrawiam:roll:

Ni...........ny

2021-01-02, 20:57
Stołndzisz napisał/a:

Nie chce insynuacji tylko faktów. Czytałeś linka do wywiadu z prof. Zw. Dr hab Romanem Zielińskim - Genetykiem z 40 letnim doświadczeniem? Jak przeczytasz to zapraszam do kulturalnej dyskusji na powyższy temat. Pozdrawiam



Ekspert szurniętych napisał/a:

...A przecież proponowana technologia mRNA nigdy nie była stosowana u ludzi...



Gówno prawda, w 2009 podawano szczepionki mRNA w trakcie badań nad leczeniem nowotworów. A więc była stosowana u ludzi.
Typ kłamie już w 4 zdaniu wywiadu, w p*zdę se wsadź tego pajaca z UWM, szkoda czasu na czytanie i weryfikowanie tych bredni :kawa:

bloodwar

2021-01-03, 08:50
ciepson napisał/a:

Zazdroszczę lekkiego przejścia. U mnie wyglądało to tak, że czułem się jak przy zwykłej grypie, ale dłużej i mocniej. Plecy napie**alają, biegunka i wymioty. I tak przez 10 dni.
Nie dało się normalnie jeść a przez osłabienie nie dałem rady iść do kibla bez pomocy kogoś z rodziny albo kul łokciowych. Przez ten czas jadłem tyle co nic i piłem tylko wodę. Po ustąpieniu objawów jeszcze przez tydzień nie czułem smaku.
Plus z tego jest taki, że jak komuś przeszkadza kałdun to można schudnąć.



Osoby z nadwagą przechodzą chorobę ciężko, właśnie dlatego w USA mają tyle zgonów