18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojej...wyłączyli komentarze...Co za przypadek.

Znawca_Cipek • 2020-12-30, 21:16
Dziwne, ze tak bezpiecznych szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!




W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!

I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!

ciepson

2021-01-03, 18:12
bloodwar napisał/a:

Osoby z nadwagą przechodzą chorobę ciężko, właśnie dlatego w USA mają tyle zgonów



Czyli bez grubych ludzi i starych bab nie będzie miał kto sapać w sklepie za plecami i kolejki do specjalistów się zmniejszą. Jak będziemy żyć i na co się wk***iać.

St...........sz

2021-01-05, 03:31
Niezwyciężony napisał/a:

Gówno prawda, w 2009 podawano szczepionki mRNA w trakcie badań nad leczeniem nowotworów. A więc była stosowana u ludzi.
Typ kłamie już w 4 zdaniu wywiadu, w p*zdę se wsadź tego pajaca z UWM, szkoda czasu na czytanie i weryfikowanie tych bredni



Linka poproszę

:-D
Również słyszałem, że technologia mRNA była stosowana, ale u szympansów.., a nie u ludzi.

zito6

2021-01-22, 07:50
Ech ci foliarze, pomyśleć ze w 21 wieku wszystkie badania naukowe i nawet podstawy do nich publikowane są w internecie, a oni wierzą filmom z żółtymi napisami od amerykańskich odpowiedników zięby :roll: