18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojej...wyłączyli komentarze...Co za przypadek.

Znawca_Cipek • 2020-12-30, 21:16
Dziwne, ze tak bezpiecznych szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!




W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!

I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!

Gadozer

2020-12-31, 00:55
Kolejny przypadek zgonu po szczepieniu.. Kazdy nawet najgłupszy powinien wysnuć wnioski...
Niezly kipisz robi w organizmie ta szczepionka.
Przetrwają ja tylko najsilniejsze organizmy a reszta zakończy żywot. Czyli wszystko zgodnie z planem...
Jeszcze tylko kryptowaluta zamiast gotówki
I chipy zamiast portfeli.. dziękuję dobranoc

T0B1

2020-12-31, 01:06
Znawca_Cipek napisał/a:

Ej, k***a, to jakos bardzo podobne do rozkladu zgonow w calym spoleczenstwie calego swiata, bez wzgledu na inne czynniki. Nie uwazasz? Ja pie**ole...Ostatni raz dyskutuje tutaj z the bill ami...Poza tym wlasnie z tego wzgledu, o ktorym mowisz, nalezaloby rozpoczac szczepienia od naszych biednych dziatek w przedszkolach i szkolach. Tym bardziej, ze szczepionka jest podobno taka bezpieczna...Aby nie roznosily niepostrzezenie choroby na starsze pokolenia. To dzieci przede wszystkim nie umieja utrzymac tak potrzebnego dzis tzw. ,,dystansu spolecznego,,Nieprawdaz?


Osoba zaszczepiona nadal może roznosić i zarażać - po prostu nie będzie okazywała objawów.

Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Po pierwsze, płace tak i tak, bo z tego co wiemy to obywatele utrzymują sluzbe zdrowia. Po drugie, spoko, ale ci ktorzy się zaszczepio niech tez podpisza to samo.


No fajnie by było gdyby NFZ tak działała (żeby w ogóle sensownie działała) - niestety tak długo jak służba zdrowia to "wspólne dobro" to gadki w stylu "płacę to wymagam" wiesz gdzie możesz sobie wsadzić - kasjer za 2200 miesięcznie w Tesco ma takie same prawa do lekarza jak prezes za 22 000. Poza tym państwo może sobie tworzyć takie prawo, żeby minimalizować koszty Twojego potencjalnego leczenia (patrz akcyza na alkohol czy tytoń lub przepisy nakazujące zapinanie pasów w autach). Tak więc "przymus" szczepień jest naturalnym krokiem podejmowanym przez państwo - taniej jest zapobiec niż leczyć.

Skończyłem_z_ekscesami napisał/a:

Nie przebadali wcale czy szczepionka moze byc rakotwórcza, jedna z faz testow bedzie trwac ok. 24 miesiace (fragment z ulotki producenta) "Planuje się, że uczestnicy będą objęci kontrolą przez maksymalnie 24 miesiące od otrzymania drugiej dawki w celu przeprowadzenia ocen bezpieczeństwa stosowania i skuteczności przeciw COVID-19." Wiec o czym ty pie**olisz, ze bezpieczna, pacanie?


Ta konkretna szczepionka nie została rzecz jasna dokładnie przebadana, co nie oznacza, że szczepionki oparte o mRNA są jakąś nowością.

AndyDy napisał/a:

Dzisiaj mówili że pielęgniarka Tiffany Dover z USA po szczypionce na Covida wpadła w śpiączkę i zmarła w szpitalu....


Nie wiadomo kto to powiedział, nie wiadomo gdzie - dzięki za szerzenie fake newsów płaskoziemco :homer:

Generalnie mam bekę z tych wszystkich foliarzy, którzy pie**olą coś o jakimś podporządkowaniu się wielkiemu bratu, zaczipowaniu ludzkości czy innych pierdołach - tak jakbyście do tej pory nie robili tego co Wam rządzący każą, jakbyście nie jedli tego co Wam podsuwają, nie leczyli się lekami tych samych firm na które teraz tak teraz k***icie. No elo, w takim świecie już żyjemy - spróbujcie sobie załatwić kałacha do obrony własnej dupy albo postawić dom na "waszej" działce bez pozwolenia pana z inspektoratu. Spróbujcie nawet głupiego ZUSu za jeden miesiąc nie zapłacić - w pewnych sprawach mamy gówno do powiedzenia, i to nie od dzisiaj - ojej, tak działa ten świat, serio?


Żeby nie było - ja za przymusem szczepień nie jestem (niech sobie każdy za siebie decyduje - jestem libertarianinem na tyle na ile to możliwe).

Nattttsjel

2020-12-31, 01:10
Mnie cos to śmierdzi już od dawna. Po drugie jakos nagle w statystykach spadło drastycznie odnotowanie przypadków grypy. Na grypę osoby starse również umierają, bywają, że i ludzie w sile wieku. Powiem tak: zarazek jak każdy inny, zawsze były i będą różne świństwa nagle wyskakiwać. Bardziej trzeba bać się debili, którzy mają w dupie tak naprawdę dobro innych i dla własnej wygody wymyślają coraz to nowe zakazy i nakazy. Maski, ok bo w sezonie przeziębieniowym ludzie nie mieli problemu z tym, żeby kaszleć komuś na plecy w sklepie. Spoko ale po co cała ta reszta?

LB...........BZ

2020-12-31, 01:45
xXx5226 napisał/a:

Popatrz na komentarze. Te koczkodany samodzielnie myśleć nawet nie potrafią. Masz inne poglądy niż oni to musisz nosić foliowa czapeczkę. Masz oczekiwania jakieś to jesteś szurem. Porównując społeczeństwo do eksperymentu Calhouna jesteśmy w fazie stagnacji.



Mów po polsku. Co to znaczy nosić foliową czapeczkę i szur?

PękniętySłoik

2020-12-31, 06:12
Skąd na starym dobrym sadolu tyle kurew z przemielonymi pałami zamiast mózgów ? Kiedyś autor tematu zostałby zwyzywany od p*zd, że taką oczywistą prawdę tutaj umieszcza. A teraz stado p*zd urodzonych ok 2000roku i pozbawionych umiejętności samodzielnego myślenia, osądu i refleksjii wyje tak jak im w tv, w szkole czy w korpo rozkażą. Żałosne to i smutne zarazem w ch*j. Nie widzę dla nas przyszłości koledzy sadole. Czas albo umierać, albo wypie**alać w góry wierchojańskie, bo jeszcze tam normalność przez jakiś czas się ostanie. j***ć wszystkie porobione przez system k***y. j***ć was i wasze rodziny pie**oleni idioci z syndromem sztokholmskim, bo ciągniecie na dno nie tylko siebie, ale też i nas.

grzesio1712

2020-12-31, 07:13
Trzeba być niezłym pojebem, żeby od razu wyzywać od foliarzy tych, którzy powątpiewają w tę szczepionkę. Wali mnie to czy będę miał styczność z osobą zaszczepioną czy nie. Szczepionka chroni tylko i wyłącznie osobę zaszczepioną. Naukowcy wątpią w to, że transmisja wirusa przez to zmaleje, ale tylko dlatego, że jeszcze jest za mała wiedza na ten temat. Przy jej robieniu skupiono się na bezpieczeństwie zaszczepionych oraz na zabijaniu wirusa.

Pan_Cernik

2020-12-31, 07:24
Znawca_Cipek napisał/a:

Ej, k***a, to jakos bardzo podobne do rozkladu zgonow w calym spoleczenstwie calego swiata, bez wzgledu na inne czynniki. Nie uwazasz? Ja pie**ole...Ostatni raz dyskutuje tutaj z the bill ami...Poza tym wlasnie z tego wzgledu, o ktorym mowisz, nalezaloby rozpoczac szczepienia od naszych biednych dziatek w przedszkolach i szkolach. Tym bardziej, ze szczepionka jest podobno taka bezpieczna...Aby nie roznosily niepostrzezenie choroby na starsze pokolenia. To dzieci przede wszystkim nie umieja utrzymac tak potrzebnego dzis tzw. ,,dystansu spolecznego,,Nieprawdaz?



Istnieje opinia że szczepionka przeciwgruźlicza BCG ma spory wpływ na zwalczanie COVID-19 w organizmie człowieka

W Polsce jest ona obowiązkowa od 1955 roku, więc ludzie którzy maja ponad 65 lat jako nie szczepieni, są według tej teorii bardziej narażeni na skutki COVID-19.
Poza tym, w niektórych państwach (Włochy, Belgia, UK) nigdy nie była stosowana, a w niektórych już dawno zaprzestano jej stosować jako obowiązkową.
https://en.wikipedia.org/wiki/BCG_vaccine

Jeśli popatrzeć na te statystyki światowe umieralności na COVID-19 pod kątem szczepień przeciwgruźlicznych BCG, to jednak trochę się pokrywają

notak

2020-12-31, 07:46
Znawca_Cipek
jak na ilość sucharów jesteś mistrzem,
ten temat też powinien tam wylądować

skywalker75

2020-12-31, 07:47
Zastanawiające komu tak bardzo zależy na tym , żeby Polacy się nie szczepili. Rozumiem, że część foliarzy to debile ale to nie wyklucza także, że ci najbardziej aktywni to świadomi sabotażyści. Tutaj nie mamy już doczynienia z kontestacja szczepień, tylko z nawoływaniem do rezygnacji. Wojna informacyjna na całego. Komuś bardzo zależy żeby lockdawny w Polsce trwały dłużej , a ich skutki gospodarcze były jeszcze gorsze. Bo jakie będą konsekwencje przedłużające j się pandemii u nas , kiedy w Europie zachodniej gospodarka odpali , znikną obostrzenia a my będziemy siedzieć zamknięci? :evil:

grzesio1712

2020-12-31, 07:54
skywalker75 napisał/a:

Zastanawiające komu tak bardzo zależy na tym , żeby Polacy się nie szczepili. Rozumiem, że część foliarzy to debile ale to nie wyklucza także, że ci najbardziej aktywni to świadomi sabotażyści. Tutaj nie mamy już doczynienia z kontestacja szczepień, tylko z nawoływaniem do rezygnacji. Wojna informacyjna na całego. Komuś bardzo zależy żeby lockdawny w Polsce trwały dłużej , a ich skutki gospodarcze były jeszcze gorsze. Bo jakie będą konsekwencje przedłużające j się pandemii u nas , kiedy w Europie zachodniej gospodarka odpali , znikną obostrzenia a my będziemy siedzieć zamknięci?



No właśnie szczepionka to chyba jedyna droga, żeby świat znowu wystartował. Nawet jeśli cała pandemia to pic, a szczepionka to placebo. Innej drogi nie ma, bo za daleko to już zabrnęło. Żaden z włodarzy nie powie "ee dobra, czas z tym kończyć bo nic z tego nie będzie.". Antyszczepionkowcem nie jestem nawet w 1 ‰ ale akurat to szczepienie będę odkładał jak najdłużej się da/

bloodwar

2020-12-31, 08:06
Hektor napisał/a:



https://fakenews.pl/zdrowie/zmarla-tiffany-dover-pielegniarka-zaszczepiona-na-covid-19-brak-dowodow/

jezu, ludzie...
co jeden to glupszy. .



Nie ma dowodów na to, że zmarła ale... nie ma też dowodów na to, że żyje. Jej wszystkie profile społecznościowe zostały wyłączone albo przestawione na prywatne a ona sama nie dała znaku życia od momentu feralnego szczepienia, rodzina i szpital odmawiają uparcie komentarzy a jedynym dowodem na to, że żyje jest zdjęcie "ze schodów" z dnia 21.12 na którym osoba która jest wyższa, ma inną linię brwi, ciemniejszą skórę, kolor włosów, nawet oczy ma ciemniejsze (Tiffany miała charakterystyczne bardzo jasne) i jest wyraźnie młodsza ma jej plakietkę identyfikacyjną (fotka oczywiście w grupie ludzi i przez to w masce "bo pandemia" jakby tak trudno było zrobić jej fotkę gdy jest sama i może maskę zdjąć co by zakończyło wszystkie domniemania co do jej stanu)

skywalker75 napisał/a:

Zastanawiające komu tak bardzo zależy na tym , żeby Polacy się nie szczepili. Rozumiem, że część foliarzy to debile ale to nie wyklucza także, że ci najbardziej aktywni to świadomi sabotażyści. Tutaj nie mamy już doczynienia z kontestacja szczepień, tylko z nawoływaniem do rezygnacji. Wojna informacyjna na całego. Komuś bardzo zależy żeby lockdawny w Polsce trwały dłużej , a ich skutki gospodarcze były jeszcze gorsze. Bo jakie będą konsekwencje przedłużające j się pandemii u nas , kiedy w Europie zachodniej gospodarka odpali , znikną obostrzenia a my będziemy siedzieć zamknięci?



Taki scenariusz jest mało prawdopodobny bo we wszystkich krajach "poparcie" dla szczepionki oscyluje w okolicy 40%, jedyny sposób by przyspieszyć szczepienia to bezpośredni albo pośredni przymus (np. zakaz wstępu do szpitali niezaszczepionych, obowiązek szczepienia dla nowych pracowników, ograniczenia w poruszaniu i imprezowaniu dla niezaszczepionych) i to się prawdopodobnie będzie powoli małymi krokami działo

konradkonradkonrad

2020-12-31, 08:30
ciekawe czy też go sklasyfikowali jako ofiare covidową :mrgreen: wygląda na to że więcej ludzi umrze przez szczepionkę niż na covidka

Karol.Tar

2020-12-31, 09:23
Czytajac komentarze, przeraza mnie jak wiele osob nie potrafi myslec samodzielnie i analizowac wielu danych. Stado bezmyslnych baranow, ktore wierza we wszystko co im rzad powie.

WizarD90

2020-12-31, 09:37
Boże jak czytam te komentarze to aż mnie słabi. Strzelam, że 95% z hejtujących szepionke, że oj oj NIEZDROWA, siedzi przed kompem z wykrzywionym kręgosłupem, co weekend wiadomo wódeczka bo j***ć wątrobę, cygarek - j***ć płuca oczywiście colca albo inne gówno z cukrem bo przecież HEHE w wodzie to sie ryby r*chajom a nerki mam dwie to pierdo**ić. Zamiast drzeć mordę o masońskich spiskach może weźcie się do roboty..



Noside

2020-12-31, 09:46
Foliarstwo kontra foliarstwo.
Jedni bredzą, że szczepionka morduje. Inni bredzą, że szczepionka jest sprawdzona i bezpieczna.
Folia wyjęta z innej czekolady nadal jest folią.