18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ojej...wyłączyli komentarze...Co za przypadek.

Znawca_Cipek • 2020-12-30, 21:16
Dziwne, ze tak bezpiecznych szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!




W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!

I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!

banerr

2020-12-30, 21:21
Nie zesraj się.

kretowicz14

2020-12-30, 21:22
Kolejny antyszczepinkowiec i płaskoziemiec. Widać ten dziadek to okaz zdrowia i młody chłopak, bardzo silny itd. Takie gówno z palca to idź na jakieś kw***ki wrzucać. Bo nawet w tytule bali się o pozwy by napisać że zmarł od szczepionki - bo widać od niej nie umarł.
To teraz obarczaj wszystkie zgony na świecie szczepionką...

xXx5226

2020-12-30, 21:27
Znawca_Cipek napisał/a:

Dziwne, ze szczepien nie zaczynaja od dzieci w przedszkolach...Przeciez od poczatku mowili, ze dzieci sa najgorszymi roznosicielami, bo przechodza chorobe bezobjawowo i zarazaja!
W ogole, co to za lockdowny na calym swiecie, jezeli nie zamykaja komunikacji publicznej??? Smiech na sali! Nie dajcie sie robic jak stado szympansow. Jak najdalej od szczepionek!
I wspomnicie moje slowa. Juz niebawem beda wiadomosci, ze 70 % sie zaszczepilo, reszta czeka ze lzami w oczach na swoja kolej! Potem, ze 80, potem, ze 90%...ch*jA!!!



Popatrz na komentarze. Te koczkodany samodzielnie myśleć nawet nie potrafią. Masz inne poglądy niż oni to musisz nosić foliowa czapeczkę. Masz oczekiwania jakieś to jesteś szurem. Porównując społeczeństwo do eksperymentu Calhouna jesteśmy w fazie stagnacji.

Bourbonable

2020-12-30, 21:28
kretowicz14 napisał/a:

Kolejny antyszczepinkowiec i płaskoziemiec. Widać ten dziadek to okaz zdrowia i młody chłopak, bardzo silny itd. Takie gówno z palca to idź na jakieś kw***ki wrzucać. Bo nawet w tytule bali się o pozwy by napisać że zmarł od szczepionki - bo widać od niej nie umarł.
To teraz obarczaj wszystkie zgony na świecie szczepionką...



Zacytuje kolegę z pierwszego posta : "nie zesraj się" .

Znawca_Cipek

2020-12-30, 21:29
kretowicz14 napisał/a:

Kolejny antyszczepinkowiec i płaskoziemiec. Widać ten dziadek to okaz zdrowia i młody chłopak, bardzo silny itd. Takie gówno z palca to idź na jakieś kw***ki wrzucać. Bo nawet w tytule bali się o pozwy by napisać że zmarł od szczepionki - bo widać od niej nie umarł.
To teraz obarczaj wszystkie zgony na świecie szczepionką...



Idz lepiej sie zaszczep. Nigdy nie bylem i nie jestem antyszczepionkowcem, ale jestem przeciwnikem TEJ szczepionki i calej tej paranoicznej plandemii. Zaszczep sie i szczep sie do konca zycia dwa razy w roku! Zeby byc pewnym. I sam k***a nie wykluczam, ze sie bede musial zaszczepic, bo majac takie spoleczenstwo na swiecie, zmusza do tego wszystkich, mimo, ze szczepionka jest ,,dobrowolna,,. Niebawem nie wejdziesz do sklepu i nie wysrasz sie w kiblu publicznym na dworcu bez zaswiadczenia o szczepieniu.
P.S. Myslicie pewnie, ze szczepionka jest bezplatna? He he he he heeee...

Flodzia

2020-12-30, 21:38
Masz:



powinno starczyć dla ciebie i całej twojej rodziny.



Gdyby umarł 25 l zdrowy człowiek po podaniu szczepionki to można szukać sensacji ale umarł 85l schorowany dziadek w wyniku zatrzymania krążenia.

Gdyby zgiął w wypadku komunikacyjnym godzinę po podaniu szczepionki to foliarze również zacieraliby ręce szukając sensacji.

Czerstwy

2020-12-30, 21:42
Uwielbiam gdy ktoś kieruje takie nawoływanie do działań w danej kwestii, bez żadnych konkretnych dowodów, publikacji, głębszych rozpraw i przemyśleń i toczy wirtualne demonstracje z transparentem: 'nie dla szczepień przeciw covid!!! Chco nas zaczypować¡¡¡ nie dajcie sie ludzie!!!' Bo jakiś Marian pod trzepakiem koło bloku, albo jakiś pie**olony teoretyk spiskowy z yt coś powiedział. To gorszy sort ludzi niż Ci co obłudnie wierzą w tą pandemie, w jej statystyki, w to jak to się zaczęło oraz, że wszystko jest dziełem przypadku i nieszczęścia.

Hollow_Man

2020-12-30, 21:51
I pamiętajmy o jednym ta nie dokońca sprawdzona i przebadana szczepionka ma aż 95% skuteczności tak moi drodzy według producenta 95% cuda.

Mam nadzieję że teraz jak ktoś umrze to wszystko będą przypisywać szczepionce tak jak teraz każdy zgon przypisywali covidowi.

Znawca_Cipek

2020-12-30, 21:55
Hollow_Man napisał/a:

I pamiętajmy o jednym ta nie dokońca sprawdzona i przebadana szczepionka ma aż 95% skuteczności tak moi drodzy według producenta 95% cuda.
Mam nadzieję że teraz jak ktoś umrze to wszystko będą przypisywać szczepionce tak jak teraz każdy zgon przypisywali covidowi.



Piwo ode mnie masz, ale nadziei nie miej.

I podyskutujmy sobie, bo zaraz ktos dobrze zaplaci, zeby temat trafil do sucharow

pankruk

2020-12-30, 21:57
Szczepionka przeciw broni biologicznej wymierzonej w Chiny, a to dobre :D

outsidethebox86

2020-12-30, 21:59
Szczepionka na covida bardziej niebezpieczna niz sam covid haha

Znawca_Cipek

2020-12-30, 22:00
McQurwa napisał/a:

To jest jeszcze lepszej



Poj***lo cie? Usun to! Zrob osobny temat! :-D

bodzionek

2020-12-30, 22:02


To osoby starsze są najbardziej zagrożone a nie gówniaki, które często przechodzą chorobę bez objawów i bez powikłań. Dlatego szczepienie osób starszych ma więcej sensu niż szczepienie gówniaków w przedszkolach.