18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oduczanie kurzenia

T3RMINATOR • 2023-01-30, 01:09
Ojciec zmusza młodego do kurzenia w ramach kary.



Nie moje nagranie, tylko znalazłem i wrzucam.

takisobie2

2023-01-30, 19:27
beny561 napisał/a:

Ja się przerzuciłem na snusy i już 5 lat nie palę. Tylko jak mi zabraknie to mnie telepie jak z fajkami



To jeszcze nie masz tragedii. U mnie pół firmy na tym leciało. Z daleka było widać gdy któremuś wyszły. poduszeczki wyszły Jak to się mówi...bez pały lepiej
nie podchodź

dracov6664

2023-01-30, 19:58
Ja wiem że reklama ale mi się udało bo kupiłem w aptece Desmoxan.Nie wiem czy to dalej można kupić ale mi tylko to pomogło.Próbowałem plastry,gumy,fajkę z nikotyną i wszystko w piach.

jor

2023-01-30, 20:31
Dobrze, że nie przyłapał go na braniu w dupę od kolegi :mrgreen:

kevlarus

2023-01-30, 20:38
To jest przemoc stosowana na dziecku. Jeśli dziecko sięga po fajki , to należy dowiedzieć się dlaczego tak się dzieje, jakie są motywy jego postępowania. Jeśli czuje się bezpiecznie, ma zaufanie do rodziców i wysokie poczucie własnej wartości, tak brutalna przemoc nie miałaby miejsca. Widać, że nie ma zaufania do rodziców i wcale się nie dziwię.

Za jakąkolwiek przemoc na dziecku powinno się wyciągać surowe konsekwencje w stosunku do sprawcy, w tym przypadku do rodziców, którym tylko wydaje się, że czynią dobrze. Można to porównać do lania pasem.

NataliaW

2023-01-30, 21:35
Dobra terapia, na pewno zadziała.
Ale pojeb stary niepotrzebnie wrzuca to do sieci, w szkole gowniarzeria nie da mu żyć.

pisior17

2023-01-30, 22:24
Mam mieszane uczucia. Niby ok bo młody może i się zniechęci ślę k***a czy nie ma innych metod? Czy ten ziemniak z dzieckiem rozmawiać nie potrafi?

Novik

2023-01-31, 06:56
Kolegi ojciec zrobił mu herbatę z paczki fajek i dal do wypicia jak wypije całe bez zwrócenia sam będzie mu fajki kupował

Ekukutno

2023-02-03, 09:06
Boniek01 napisał/a:

I bardzo k***a pięknie, terapia smrodowa, może jakby mi ojciec kazał tak wypalić zamiast wyj***ć mi w łeb to bym dziś nie palił, młody się zrazi, może jebnie bełcika i przy odrobinie szczęścia pie**olnie tym gównem, może sport zacznie trenować. Ale co ja też pie**ole - to w końcu sadistic mógłby ktoś podrzucić zdjęcie płuc trupka palacza :*



A ty co atencji szukasz? bujaj sie ze swoimi wypocinami zyciowymi do ksiedza pedofila a nie na sadolu pie**olisz .