18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyman

2013-08-27, 00:39
Żałosny rycerz spod Stolca Dolnego...
POwieśić ich wszystkich!!!

Boczuardo

2013-08-27, 00:40
Czy tylko ja zauwazylem po lewej stronie zegar w ksztalcie piramidy?

dolar10

2013-08-27, 00:44
Kto tu wj***l k***e z tvn-u co za zenada

necroorcen

2013-08-27, 00:47
@up wcześniej ktoś zauważył, że koleś ma masoński zegar ;)

Co do filmiku: o tych poparzonych kobietach Max rzeczywiście dał ciała. Natomiast argument dla potwierdzenia tezy, że oblewanie kwasem nie jest islamską metodą załatwiania sporów mówiący, że inni też tak robią jest dopiero żałosny i brakuje mu tego, czego u MMK jest sporo: logiki.

Mam nadzieję, że MMK się odniesie to tego filmiku i przyzna się do błędu albo udowodni, że tvnowicz kłamie.

skurvell

2013-08-27, 00:55
W końcu ktoś skonfrontował się z tym fanatycznym łbem.

pepa1705

2013-08-27, 00:56
nie no wcale nie jest wazne ze ci co oblewali to kozojebcy. widze ze takie mordy jak na filmiku dostaly juz nakaz siania gowna w necie

walkerkox

2013-08-27, 00:57
"tą uczelnię" od samego początku dał pokaz swojego profesjonalizmu, poza tym po co to wspomniał? Żeby się pochwalić? Z tym akcentem też doj***ł, ja jakoś nie zauważyłem, żeby MMK mówił z akcentem, jak to mówił ten wypudrowany pajac (swoją drogą ma na ryju więcej tego gówna niż niejedna celebrytka), z tego co zauważyłem, to MMK mówi z akcentem, ale tylko po angielsku. Poza tym, żeby nagrywając kilkunastosekundowe fragmenty ciągle musiał spoglądać na kartki, to już żenada. Jak dla mnie w tym pojedynku MMK 1 : 0 wypudrowany pajac.

necroorcen

2013-08-27, 01:05
@up
Przecież oni w TV cały czas czytają z promptera i nie mówią nic z głowy, czemu się dziwić?

monto

2013-08-27, 01:07
ale pojeb k***a, a znacie przypadki oblanych kwasem przez chrzescijan? bo ja nie znam a w necie jest pelno kobiet w tych czarnych przescieradlach potraktowanych owym kwasem przez mezow muzulmanow !

encepence88

2013-08-27, 01:20
tak pie**olicie, że lemingi słuchają i bezmyślnie robią co im powiedzą. chwalicie się, jacy to wy nie myśliciele, ale wystarczy, że ktoś podważy choć słowo waszego guru i już byście jak za allaha do gardła skoczyli.
Tym się różnią ludzie inteligentni, że wysłuchają obu stron i sami wyciągną wnioski...

Ja osobiście w wielu sprawach zgadzam się z panem M.M.Kolonko, ale nie znaczy, że i on się nie myli.

Gambi

2013-08-27, 01:37
Wzięli się za niego...

powiadam wam, nie słuchać Kolonko na ślepo, ale z rozumem. W razie gdy by i on nas oszukał, zostawić lub zmusić do zmiany.

Tyle w temacie.

wernetto

2013-08-27, 01:41
norbi5544 napisał/a:

ale on pie**oli.... I jeszcze wyglada jak cwe* z TVNu -.-

WYpie**alAC z nim.



Jeden z drugim siebie warci. Szkoda tylko, że tłum dalej patrzy ślepo w stronę Maxa, który niestety często miesza fakty z fikcją. Wystarczy trochę czytać, wertować informację i analizować fakty. A nie przyjmować je jako gotową formę. Szkoda, że sadolom brak wiedzy i zwyczajnego pomyślunku i traktują Max'a, tak samo jak muzułmanie mahometa. Czyli to co powiedział Kolonko jest święte - koniec kropka.

No litości, sam Maxio nie wystarczy by poznawać świat, szczególnie kiedy sam jest nierzetelny.

wojni

2013-08-27, 01:59
Zrób ktoś jego twarz w samochodzie i podpis SPIER***MY z głównej haha :)

Konrad26b

2013-08-27, 02:19
Koleś jest w ch*j żałosny :-/

karoryfer_babci

2013-08-27, 02:28
Jakie to jest śmieszne kiedy ktoś napisze że się nie zgadza w czymś z Golonką w jakiejś sprawie to od razu jest wyzywany od j***nych lewaków, komuchów, cwe*i z TVN itp
Tak bardzo śmieszne i wy pie**olone prawicowe bydło(oczywiście nie wszyscy, tak jak są normalni prawicowcy to też są normalni ciapaci) zaczynacie zachowywać się jak te j***ne kozojebce tylko zamiast allahu akbar to p*zde drzecie JKK akbar, komucho-cwe*o-p*zdo-pedało-k***y czy inne wymyśle nazwy.