18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sauerps

2013-08-26, 20:26
Czuję, że jak mu Mariusz odpowiedź nagra to się chłopaczyna zamknie i przeprosi

Ratilt

2013-08-26, 20:27
rexopl napisał/a:

Profesjonalizm tego gościa wygląda tak, że przestawia swoją interpretację tych wydarzeń.
Przykład: gość pokazuje oblanie kwasem tych Brytyjek, tak jakby im się nic nie stało, pikuś - to co pokazał Max to hardkorowe blizny a one to lajcik nic im nie jest.
Przykłąd 2: Fakt że goście byli muzułmanami, jest bardzo istotny - bo to że zdarza się 5 przypadków nie-muzułmańskich nie zmienia faktu, że kozojebcy nie szanują kobiet a tym bardziej innego wyznania i oblewanie kwasem jest u nich częste. Więc tak ma to znaczenie żebyli kozojebcami.
Max może miał jakąś wpadkę ale bez przesady.




Fakt jest tylko jeden: KAŻDY radykalizm JEST ZŁY!
Muzułmanie (wg. multikulti) to nie są mili panowie robiący ludziom dobre kebaby i uśmiechający się do wszystkich
ALE
Muzułmanie (wg. ultraprawi) to też nie są żądni krwi kozojebcy którzy w jednej kieszeni noszą słoik z kwasem a w drugiej bombę.
I co najciekawsze to najwięcej do powiedzenia o muzułmanach mają ci, którzy z żadnym nie mieli nigdy styczności, a nawet nie potrafią odróżnić araba od indyjczyka

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 20:31
Marsto napisał/a:



Nie ! Ten materiał wystawiłeś dla piw ! Ja jakbym chciał ich SKONFRONTOWAĆ to bym wysłał ten link do MMK na oficjalnym FB który max przegląda ;) I tak pewnie już ktoś to 100x razy zrobił ale nie pie**ol że chcesz ich Akurat tutaj skonfrontować.

Ps. Zmień swoje skonfrontować bo nie używamy caps locka ;)



k***a :facepalm: Raczej chodziło mi o to że tutaj co drugi się podnieca MMK a on często pie**oli co nie raz udowodnił.
Lubię gościa, ale ten materiał mnie zaciekawił więc wrzuciłem.
Btw. Na ch*j mi te piwa? :wtf:
Płacą coś za każdy 1000?

Ps. To był shift i miał podkreślić to słowo bo podejrzewam zaraz jakiś idiota by się doj***ł do mnie że jestem z TVN'u...

Sylyndrill

2013-08-26, 20:46
Jak dzieci w piaskownicy.

alanhawk

2013-08-26, 20:53
Ratilt napisał/a:

alanhawk, borisklinga, jackjack - gratuluje szczytu debilizmu. Filmik dodany 20min temu, trwający 11 minut, komentarze dodane po czasie po którym nawet nie zdążyli byście go obejrzeć.
Niech zgadnę - pewnie w innych tematach pisaliście że ludzie to debile, łykają wszystko jak im się poda i nawet nie wysłuchają drugiej strony, która zresztą ma na pewno rację?


co ty mi tu pie**olisz... powiem ci tyle ze nie tylko na sadolu wrzucaja filmiki, powiem ci lepiej widzialem juz to na jutubie

fate.

2013-08-26, 21:16
Lewak z tvnu i polsatu... Widać, że gówniane media mają już dość prawdy o nich i o tym co się dzieje, więc próbują wprowadzić swojego "Maxa".

Hrodgar

2013-08-26, 21:34
Już na wstępie ta osoba dała ciała, ponieważ zaczęła się naśmiewać z osoby, której wypowiedzi są przedmiotem tego filmiku. Takie podejście z góry oznacza brak rzetelności. Z każdą minutą trwania filmiku, jest niestety gorzej.
W sumie czekam teraz na odpowiedź Pana Mariusza M. Kolonko.

menelreoot

2013-08-26, 21:36
Jak by nie było trochę racji ma, ale trochę naciągany ten filmik się wydaje, chodziarz by zdjęcia z plaży są zrobione z miejsca gdzie normalnie jest masa turystów, a na zdjęciu Brytyjki nie widać twarzy, ch*j wie w jakim stanie jest. Ciekaw jestem jak na ten film odpowie Mariusz.

dnr

2013-08-26, 21:37
Po 45 sekundach już widzę że to lewacka k***a pie**oląca o fobiach, lękach i nienawiściach, i takie jego argumenty.

No tak, bo przedstawił relacje aż 2 osób, że tam jest bezpiecznie. Bo te kobiety wcale aż tak nie są poparzone, tylko troszkę mniej, więc nie ma o co szumu robić.

Kolesia zawiść zjada że jego "kolega" ze studiów ma sukces nie będąc marionetką tvnu ani polsatu i próbuje sobie lewactwo przygr*chać i być ich niezależnym dziennikarzem, ale jest marną p*zdą i mu nie wychodzi.

PS obejrzałem to z bólem do końca i koleś tak strasznie pie**oli, mam nadzieję, że Kolonko mu odpowie odpowiednio.

dex6969

2013-08-26, 21:59
Chciał być fajny .... wielka szkoda, że nie jest.

sansa

2013-08-26, 22:16
Cytat:

Redaktor naczelny naTemat.pl



Dziękuję, dobranoc.

( Gdybyś ktoś nie wiedział naTemat.pl to strona założona przez jednego z naczelnych lewicowych dziennikarzy w Polsce - nijakiego Tomasza Lisa ).

KMD

2013-08-26, 23:01
j***ny jaki szlachcic- podświetlany globus ma

Mardog

2013-08-26, 23:03
Wojna komentarzy!
Kto dostani pierwszy najwięcej piwek za swą genialną odpowiedź haha :D

Rolijng

2013-08-26, 23:06
Ale ten telewizor wk***ia!

nanek5

2013-08-26, 23:07
j***ć lewaków, Polska dla Polaków