18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jackjack

2013-08-26, 19:52
O widzę wysłannik tefałenu i Gówno prawdy z tego gościa.
Tyle na jego i tego co mówi temat:

borisklinga

2013-08-26, 19:53
ch*j mnie obchodza jakies wojenki podjazdowe 2 dziennikarzy, jak znam zycie to pewnie jeden drugiemu kiedys puknął laske albo zajął miejsce w TV,

wyj***ć to w p*zdu

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-26, 19:54
@Upy
Ciekawe który z was tego do końca wysłuchał...
Po czasie od zamieszczenia wnioskuje że żaden.

Od razu mówię że ten materiał zamieściłem aby SKONFRONTOWAĆ obu panów i nie opowiadam się po żadnej ze stron.

szpila_forever

2013-08-26, 19:59
Gość bardzo celnie wypunktował niedociągnięcia Maksa, a jego telewizja tylko by zyskała wprowadzając zmiany przez niego proponowane.

mm...........al

2013-08-26, 20:01
no ciekawie prawi, tylko czekac az Kolanko powie jak jest :]

mesiash

2013-08-26, 20:02
Nie rozumiem, koleś pokazuje że Mariusz Kolonko pie**oli pod publiczkę jak poj***ny (co mu się często zdarza, pomiędzy rzeczami ciekawymi), ale cztery pierwsze komentarze pojawiające się w 6 minut po wrzucie 11-minutowego filmiku to tylko lamenty jakichś gimbusów.

Ratilt

2013-08-26, 20:05
alanhawk, borisklinga, jackjack - gratuluje szczytu debilizmu. Filmik dodany 20min temu, trwający 11 minut, komentarze dodane po czasie po którym nawet nie zdążyli byście go obejrzeć.
Niech zgadnę - pewnie w innych tematach pisaliście że ludzie to debile, łykają wszystko jak im się poda i nawet nie wysłuchają drugiej strony, która zresztą ma na pewno rację?

anakin

2013-08-26, 20:14
taka sytuacja

rexopl

2013-08-26, 20:15
Profesjonalizm tego gościa wygląda tak, że przestawia swoją interpretację tych wydarzeń.
Przykład: gość pokazuje oblanie kwasem tych Brytyjek, tak jakby im się nic nie stało, pikuś - to co pokazał Max to hardkorowe blizny a one to lajcik nic im nie jest.
Przykłąd 2: Fakt że goście byli muzułmanami, jest bardzo istotny - bo to że zdarza się 5 przypadków nie-muzułmańskich nie zmienia faktu, że kozojebcy nie szanują kobiet a tym bardziej innego wyznania i oblewanie kwasem jest u nich częste. Więc tak ma to znaczenie żebyli kozojebcami.
Max może miał jakąś wpadkę ale bez przesady.

McMenel

2013-08-26, 20:19
rexopl W takim razie czym on się różni od Kolonki ?? Jest tak samo wiarygodny co on i tak samo argumentuje. A tak Kolonko się podoba bo podobają wam się jego stwierdzenia a nie fakty z którymi się mija jak widać. I to mija się bardzo. Kolonko to populista który za kasę powie wszystko. No i ten ahmerykański akcent... Oh wow pewnie prawiczki mają mokro w majtach jak go słyszą.

Marsto

2013-08-26, 20:24
Szczam_na_koło napisał/a:

@Upy
Ciekawe który z was tego do końca wysłuchał...
Po czasie od zamieszczenia wnioskuje że żaden.

Od razu mówię że ten materiał zamieściłem aby Skonfrontować obu panów i nie opowiadam się po żadnej ze stron.



Nie ! Ten materiał wystawiłeś dla piw ! Ja jakbym chciał ich SKONFRONTOWAĆ to bym wysłał ten link do MMK na oficjalnym FB który max przegląda ;) I tak pewnie już ktoś to 100x razy zrobił ale nie pie**ol że chcesz ich Akurat tutaj skonfrontować.

Ps. Zmień swoje skonfrontować bo nie używamy caps locka ;)

AgentGrzesiek

2013-08-26, 20:26
6:40
"atak zlecił jej zazdrosny chłopak"
ale ten chłopak był ciapaty, oglądałem program o tej pani kiedyś...
Więc ten pan też nie mówi jak jest