18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Obywatelskie zatrzymanie małżeństwa

wawol • 2016-10-05, 19:10
Janusz "Szeryf" Taksówkarz zatrzymuje... a, sami zobaczcie!



Znalezione na YT.

wwwj

2016-10-05, 19:18
Złotówy się pienią bo drzeć hajsów już nie można.

garota

2016-10-05, 19:32
Przecież na taksiarzy idą największe zjeby. Kozaki z kolegami i gazem w kieszeni.

mygyry

2016-10-05, 19:38
Gapie mają własne koszulki odblaskowe? :amused:

SirMajkel

2016-10-05, 20:09
j***ne złotówy bez honoru, oszuści, złodzieje i kanciarze... a potem się dziwią, że ich kosują w taksówkach.

Magik2501

2016-10-05, 20:23
Uber nieuczciwy! Uber KRADNIE!!
KRADNIE, bo jest tańszy! KRADNIE, bo te pieniądze powinny być MOJE!
Nie ma licencji, a można jeździć tylko z licencją!
ZŁO-DZIE-JE! ZŁO-DZIE-JE!



Złotowy krzyczą, że to nieuczciwe, bo bez licencji. No tak, ale ja, jako pasażer, wiem, że oni licencji nie mają. I że kierowca może być dałnem. Ale DOBROWOLNIE się na to godzę.
Cejrowski fajnie opowiadał jak jest w Ameryce Południowej. Jest sobie knajpa, która ma certyfikat sanepidu i obok jest taka bez tego certyfikatu. W pierwszej danie A kosztuje np. 15 dolarów, a w tej drugiej 4,50 dolara. Twój wybór. I to jest wolność!

BrianGriffin

2016-10-05, 20:23
Wpie**ol za dotknięcie prywatnego samochodu.

mygyry

2016-10-05, 20:28
Ja proponuję, żeby wszyscy taksiarze przeszli na uber, będą mega zadowoleni z przywilejów i braku licencji, tylko będą mieli problem w j***niu klientów i to ich hamuję

facet85

2016-10-05, 21:36
głupie uber jest nielegalny w polsce ?
jesli nie to taksówkarze powinni dostać "srogi" wpie**ol od policji za zawracanie dupy. przeszukanie auta + sprawdzenie liczników...

t1ger_delta

2016-10-05, 21:44
Dobrze, że złotówa jeszcze wiadra gówna nie wylał na to auto. I jaki obrażony, ocho! Złotówiarz chciał być ważny, ale mu nie wyszło. Ale pompa jest :P

Uber nie jest nielegalny w Polsce. To szara strefa. W Poznaniu i Wrocławiu działa bez problemów, w Krakowie problemem jest urząd - czyli zależy od administracji, a w Warszawie złotówy nielegalnie oblewają ich auta gównem, blokują i dokonują "zatrzymania obywatelskiego". Najczęściej mylnie. Uber jak mówiłem to szara strefa. Ale to, co odwalają złotówy z Wawy to już łamanie prawa. Trzeba im odbierać licencje za takie akcje. Oni nie są od karania "złego Ubera". Nie wspomnę o tym jakie przekręty odpieprzają. Pozdrawiam kierowcę Marka z Sawa czy Sowa Taxi z Warszawy. Dzięki za wycieczkę objazdową kmiocie, zwrot kasy dostałem, pewnie już nie pracujesz :) Tacy jak ty to najlepsza reklama Ubera, a jest was wielu.

No i licencja o której tak złotówy płaczą. To nie są pieprzone psychotesty, to dowód, że gość zna jakiś tam region miasta w miarę dobrze. Licencja to nie gwarancja bezpieczeństwa, tylko tego, że gość nie będzie szukał czegoś w GPSie... Czyli dzisiaj to zwykły przeżytek, bo szukanie punktu na mapie to ile? Minuta jak ktoś pisze z prędkością emeryta?

piotrFr

2016-10-05, 21:55
Magik2501 napisał/a:

Uber nieuczciwy! Uber KRADNIE!!
KRADNIE, bo jest tańszy! KRADNIE, bo te pieniądze powinny być MOJE!
Nie ma licencji, a można jeździć tylko z licencją!
ZŁO-DZIE-JE! ZŁO-DZIE-JE!



Złotowy krzyczą, że to nieuczciwe, bo bez licencji. No tak, ale ja, jako pasażer, wiem, że oni licencji nie mają. I że kierowca może być dałnem. Ale DOBROWOLNIE się na to godzę.
Cejrowski fajnie opowiadał jak jest w Ameryce Południowej. Jest sobie knajpa, która ma certyfikat sanepidu i obok jest taka bez tego certyfikatu. W pierwszej danie A kosztuje np. 15 dolarów, a w tej drugiej 4,50 dolara. Twój wybór. I to jest wolność!



Tu nie chodzi o to, ze nie chca konkurencji ale niech wszyscy maja rowne zasady. Podejrzewam, ze jeszcze lepiej bys pajacowal, gdyby obok twojej firmy(nie wiem czym sie zajmujesz) powstala taka, ktora nie musi placic zadnego podatku, zusu itp i ludzie robia ta sama prace co ty tylko, ze 5x taniej. Chcialbym to zobaczyc

6T...........ak

2016-10-05, 21:58
Jestem za tym by złotówy wyzdychały z głodu!

Wiewór

2016-10-05, 22:46
ja się złotówom nie dziwię, że się tak pienią. Przecież to jest ich być albo nie być. Oni nie mają wykształcenia. Nic nie potrafią. Jedyne kwalifikacje jakie mają to prawo jazdy. Chociaż jeździć też nie potrafią. Nie ma większych kurew na drodze niż złotówy.
Jakby tego było mało to pracować im się nie chce.
W Krakowie kiedyś walczyli z icarem. Tak samo napadali na kierowców icara. Icar się zalegalizował a taryfiarze dalej dostają w p*zdę bo icar jest tańszy, nie przyjmują tam wiejskich łorów. Icary śmigają w te i wewte. Kiedy nie zadwonisz na icara. Zawsze mają wszystkie auta zajęte a złotówy stoją na parkingach i czytają gazety bo nikt z nimi nie chce jeździć bo mają ceny z kosmosu.

mieszalniapasz

2016-10-05, 22:50
Połowa tych praworządnych jeździ na "pompkach" i w piździe im strzyka, że klientela się budzi.