18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

obraz polek za granicą

Polnischefuhrer • 2013-01-16, 00:30
bekowy teledysk ale jakby nie patrzeć to coś w tym jest bo polki wyjeżdżają na tanie wakacje do tunezji i dają dupy brudasom.
"Miała na imię Bożenka, była córeczką taty
z figury trochę podobna do trzydrzwiowej szafy" :mrgreen:

Ja...........88

2013-01-16, 00:42
Pewnie zaraz się zacznie hejt na hh. Dlaczego wszyscy wszystkim muszą udowadniać wyższość rapu nad metalem i odwrotnie. Slucham Slayera, Metalliki, Judas Priest, Iron Maiden, Fokusa, Fisza, Paktofoniki K44, Sokoła, czasem O.S.T.R. i jakoś nie widzę sprzeczności. Wystarczy nie być zamkniętym "jak kupa w klozecie".

camson

2013-01-16, 01:00
Juras ma talent do story tellingów :D

misio_pysio

2013-01-16, 01:18
Podoba mi się to spojrzenie na kwestię tego co durne polaczki wyprawiają zagranicą, a potem wracają i płaczą a to że im mąż dzieci odebrał, a to że teściowa bije, a to że wpierd*l bo kebab za słony.
Co w ogóle kobiety widzą w brudasach O.o ludzie kochani na początku wszystko pięknie cudownie a potem zgrzytanie zębami. Ze wszystkich przypadków z którymi miałam do czynienia tylko jedna para była szczęśliwa a to tylko dlatego że mąż teoretycznie arab od urodzenia mieszkał u nas i miał ojca europejczyka.

lemon1988

2013-01-16, 01:46
piwo bo jest w tym duzo prawdy a wk***ia mnie jak niektore puste panienki na widok brudasa rozkladaja nogi
nie nie mam problemow z dziewczynami tylko jak wczesniej dolecial brudas to ch*j wie co mozesz zlapac

Aureora

2013-01-16, 01:58
No to akurat jest piwnica polskiego rapu.

-logan-

2013-01-16, 03:44
Piwo, jest w tym dużo prawdy... Moja dziewczyna z którą byłem 2 lata, jak pojechała za granicę to puściła się już po 2 tygodniach... a po jej powrocie chciałem się jej oświadczyć... :/

PaQ93

2013-01-16, 04:12
smutne ale prawdziwe :(

jazda123

2013-01-16, 04:31
Nie panikujcie w Angli 96% polek rodzi dzieci polaków więc byle brudas czy murzyn nie ma szans u polki

Tutaj doskonałe wyjaśnienie :P

Nie brakuje jednak kobiet, które są rzeczywiście zakochane w swoich Nigeryjczykach: – Trudno o tym mówić, ale są one mało atrakcyjne. Eufemistycznie ujmując: równie słabo rozwinięte intelektualnie. Przychodzą wraz z dziećmi i płaczą prawdziwymi łzami. Za późno orientują się, że zostały bezlitośnie wykorzystane – mówi urzędnik.

wzięte z "Nigeryjska mafia. Szpetne żony i narkotyki"

moonmaker05

2013-01-16, 06:09
Tą gruba znam niestety osobiscie :|

donald207

2013-01-16, 07:50
Nie no to jest zajebiste. Made my day

mayhem86

2013-01-16, 08:02
Pozazdrościć dziewczynom. Nie ma to jak zacząć karierę w teledyskach i być wyzwanym od "k***iszonów".... tylko się rodzince pochwalić.

alhazar

2013-01-16, 08:07
W zeszłym roku sam byłem świadkiem podobnej sytuacji. Wakacje spędzałem z kobietą i znajomymi w Turcji. W hotelowej restauracji widziałem jak na oko 17-18-letnia blondyneczka z Polski sama bajeruje Turka. Niby dama, bo po angielsku z chłopakiem rozmawiała. Później Turcy zaczęli pić z nami wódkę to opowiadali co robią z turystkami. Dobry bajer, kilka komplementów, wyjście na dyskotekę,a po dyskotece chlapie k***ie na twarz i do widzenia.


@jazda123
No to normalne dziewczyny znasz,bo mi się trafiła jakaś patologia. Na 5 koleżanek, które wróciły z UK, 4 przywiozły małego ciapaciucha lub murzyna. Jeszcze ślub wzięły z nygusami. A później dziwią się,że są poniewierane w Pakistanie czy Afryce. Moja sąsiadka sama ma jednego bambusa, drugi w drodze, nie dawno wyszła za murzyna......,a murzyn ma wyj***ne. Ona w Polsce siedzi i bawi dziecko,a ten w UK niby pracuje. Gdzie takie dupy mają rozum? A i jeszcze ta znajoma mówi,że Polaka to ona nie dotknie nigdy :-) No k***a jak się patrzy. Zero szacunku dla szmaty.