18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

obraz polek za granicą

Polnischefuhrer • 2013-01-16, 00:30
bekowy teledysk ale jakby nie patrzeć to coś w tym jest bo polki wyjeżdżają na tanie wakacje do tunezji i dają dupy brudasom.
"Miała na imię Bożenka, była córeczką taty
z figury trochę podobna do trzydrzwiowej szafy" :mrgreen:

lith

2013-01-16, 13:16
A co za różnica czy się wam laska puści z ciapatym, czy z rodakiem? Tak czy siak szmata.

Plecionkarz

2013-01-16, 14:19
Nie trzeba słuchać metalu żeby stwierdzić, że hiphop ssie.Co to za pogląd, że jest jakaś wojna fanów różnych gatunków?

kubsones

2013-01-16, 14:26
szacunek dla berty, że sie zgodziła udzielic swego ryja w tym teledysku

wo...........49

2013-01-16, 14:33
Rap ssie palke

bimbastah

2013-01-16, 16:05
Przypomniała mi się sprawa 13-letniej Polki która wróciła z brzuchem z Egiptu a mamusia uznała że w basenie musiała być sperma :lol:
http://www.mmlublin.pl/285899/2009/7/10/moja-corka-zaszla-w-ciaze-bo-w-basenie-byla-sperma?category=news
Co prawda to prawda... w wielu naszych "dziuniach" gen kurestwa uaktywnia się już od najmłodszych lat a jak zobaczą jakiegoś obcokrajowca to już szczają w gacie - może dlatego ciapiaci i bambusy mają takie wzięcie bo na kilometr widać że to nie Polak :-P
Swoją drogą jest to też wina polskich frajerów którzy tak usilnie twierdzą że polki sa takie OH I AH cudowne w ch*j aż się zesrać idzie,niunie myślą ze są pępkiem świata i mają we wszystko wyj***ne a szczególnie w takich polskich ciuli robiących im za podnóżki ;-)

okar19

2013-01-16, 16:45
drugiej części filmu nie jestem w stanie zaakceptować

delsol

2013-01-16, 17:30
A ciekawe kto zczaił, że druga "dupka" :mrgreen: to Grycanka :)

xqvz

2013-01-16, 17:52
r*chałbym Ole :D

szczuplax

2013-01-16, 18:53
jarema 88 dokladnie

Baro

2013-01-16, 20:30
@Jarema88

Dokładnie. Bo słucha się muzyki a nie gatunków i tyle w temacie. :)

ToPrzeciezJa

2013-01-16, 20:49
@Jerema88
Pjona ziomek! Ja też lubię mieszać gantunki muzyczne od OSTRego po Slayera i nigdy nie rozumialem tej calej zj***nej spiny.

Brzeszczot w dupie

2013-01-16, 21:27
Jakby to kogoś interesowało, piosenka w oryginale to - Pokoj z Widokiem na Wojne - Egzotyczna przygoda

ashakel

2013-01-16, 21:45
Typiara ode mnie z roku ustawila sie z turasem, ktory przyjechal wlasnie z erazmusa. Czy waszym zdaniem nalezy sie jej hejt, za to, ze wbija w nia fiuta brudas, a nie jak powinno byc prawilnie, polak?

McSzczery

2013-01-16, 22:08
blessytb napisał/a:

U nas we Wrocławiu był kiedyś (nie wiem czy nadal jest) klub Grawitacja (za Alibi). Kiedyś tam z kumplem poszliśmy, bo podobno dobre dupeczki miały być. Owszem były, ale okazało się, że ten klub to mekka dla j***nych erasmusów, a te pie**olone szmaty mało co nie j***ły się z nimi na parkiecie. Obrzydzenie nas wzięło i wyszliśmy, a pie**olone kebaby i inne gówna woziły się tam jakby u siebie były.


zbierasz ekipe i wbijacie tam białych kapturach. :diabel:

Rxx

2013-01-17, 00:25
ashakel napisał/a:

Typiara ode mnie z roku ustawila sie z turasem, ktory przyjechal wlasnie z erazmusa. Czy waszym zdaniem nalezy sie jej hejt, za to, ze wbija w nia fiuta brudas, a nie jak powinno byc prawilnie, polak?




Stary, wyj***ne mam kto grzmoci jakąś laskę. Ale k***a mać, nie ścierpię takiego durnego obnoszenia się z tym jak by to było nie wiem co. Sam mam znajomą która dorwała Pakistańca w UK i na facebooku od ch*ja zdjęć typu: "Ja i Suresh", "JA i mój kochany Suresh na mieście", "Suresh mój kochany najpiekniejszy", "Suresh i ja w spa, kocham cie Suresh" i w ch*j innych debilnych zdjęć. Serio k***a, po 3 tygodniach w UK już miłość życia ? Wiesz ja nie neguje miłości i innych głębszych uczuć ale jak słyszę że Polka idzie do łóżka z "biznesmenem" z Nigerii i oczekuje że będzie bogata to mi się normalnie nóż w kieszeni otwiera.