18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

obraz polek za granicą

Polnischefuhrer • 2013-01-16, 00:30
bekowy teledysk ale jakby nie patrzeć to coś w tym jest bo polki wyjeżdżają na tanie wakacje do tunezji i dają dupy brudasom.
"Miała na imię Bożenka, była córeczką taty
z figury trochę podobna do trzydrzwiowej szafy" :mrgreen:

pawu95

2013-01-17, 01:39
Jarema88 napisał/a:

Pewnie zaraz się zacznie hejt na hh. Dlaczego wszyscy wszystkim muszą udowadniać wyższość rapu nad metalem i odwrotnie. Slucham Slayera, Metalliki, Judas Priest, Iron Maiden, Fokusa, Fisza, Paktofoniki K44, Sokoła, czasem O.S.T.R. i jakoś nie widzę sprzeczności. Wystarczy nie być zamkniętym "jak kupa w klozecie".



Rapu tez sluchasz, czy tylko tych co wymieniles?

MdoN napisał/a:

ciekawe skąd prosto wzięło tych strażaków do klipu :D



Mnie bardziej zastanawia skad wzielo tych strazakow do nawijki. Grzegorz Rasiak ma lepsza technike w pilce noznej niz ten typ w rapie. W "prosto" prawie wszyscy tacy utalentowani, jedynie vnm tam sie nadaje.

Skurvinox

2013-01-17, 07:23
To że Polkom podobają się brudasy i murzyny wynika z biologicznej potrzeby mieszania genów, bowiem im większe zróżnicowanie tym, silniejsze będzie potomstwo. Niektórzy nazywają to "chemią". Ja tam ich nie usprawiedliwiam, bo też z cywilizowanego punktu widzenia uważam takie zachowanie za szmaciarstwo, no ale faceci też robią swoje za granicą z np. azjatkami czy hiszpankami itp. ;p

janeczekw

2013-01-17, 16:18
nie ma co się spinać, my robimy to samo na Ukrainie... tam wystarczy laskę w drzwiach przepuścić a już sie jest gentlemanem:)

Zwiastun

2013-01-19, 17:49
Dobry kawałek. Lubiąc, nie lubiąc, przyznać musze że zajebisty tekst, aż przyjemnie się słucha.