18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O lewactwie na JoeMonster

ni...........a • 2013-07-10, 11:30
Od dawna wiadomo, że portal joemonster.org jest ostoją lewactwa wszelakiego i nie raz pokazywali jacy to oni "nowocześni" i "tolerancyjni".
(Swoją drogą sam już od dawna nie wiem dlaczego tam zaglądam, siłą przyzwyczajenia chyba)

Chciałbym jednak poruszyć jedną kwestię.

Dziś na ich głównej stronie ukazał się artykuł o nazwie "Czego nauczył nas internet?" W sarkastyczny sposób próbuje opisać internetową "rzeczywistość".
Cytat:

rzeczywistość przepchnięta przez sieciowy labirynt zdaje się być mocno wypaczona.


jak napisał redaktor Coldseed

I otóż, w artykule pojawił się wątek muzułmanów
Cytat:

Arabowie są strasznie źli

Każdy Muzułmanin zawsze taszczy ze sobą kamizelkę z trotylem i żywi niezdrowe uczucia względem swej sędziwej kozy. Podobnie jak każdy Azjata jest mistrzem w wywijaniu nunczaku, tak i każdy Arab doskonale zna się na produkcji kebabów. Niech jednak godna samego Mahometa rozkosz w gębie nie zamydli nam oczu - Muzułmanie to przecież dybiący na nasze ziemie strasznie źli terroryści, gwałciciele i mordercy, którzy zawsze, na chwilę przed zrobieniem czegoś brzydkiego, ryczą ku niebiosom „Allahu Akbar!”. Musimy się ich panicznie bać i dlatego też, z całego serca, nienawidzić.



Osobiście uważam, że jest to ewidentne nawiązanie do sadistica i próba wyśmiania naszej niechęci do tych "pokojowych mieszkańców bliskiego wschodu".

Ten artykuł (moim zdaniem) ma pokazać, że taki obraz muzułmanów jaki jest przedstawiany "w internecie" jest obrazem "wypaczonym" bo "przecież tak naprawdę są oni pokojowi, umiejący się asymilować", a na tym zależy przecież lewicowym piewcom multikulturalizmu i "tolerancji".

Co o tym sądzicie sadole?

Jak temat się nie podoba to zasuszyć w p*zdu

RavenRR

2013-07-11, 08:19
Widzę, że niektórym z was politycy weszli tak głęboko w dupę ze swoją indoktrynacją, że aż wychodzą wam ustami - i stajecie się tępymi marionetkami, głoszącymi ich poglądy. Prawiczki, lewacy - wszyscy jesteście debilami, bo dajecie się manipulować i ustawiać niczym pionki na szachownicy, by wzajemnie się napie**alać.
Białe, czarne - k***a, czy wszystko musi należeć do jednej z dwóch kategorii? Pojadę po pedałach - prawiczek, ciemniak. Pojadę po pedofilach w sutannach - lewak, sługus ryżego. To politycy i społeczniacy, pokroju Winnickiego i Palikota, rozstawiają was po kątach i cieszą ryje, widząc jak się hejtujecie. W imię czego, do ch*ja?

M_Boro_

2013-07-11, 08:28
@RavenRR

ja mam na wszystko i wszystkich wyebane. poki mam firme i stac mnie na utrzymanie rodziny (a nie mam milionow i nie potrzebuje , zyje skromnie) to ma W DUPIE ! opcje polityczne pedalow . lesby palikota po , pis smolensk , heretykow dz**ki i kuglarzy. bo mam w dupie !!!!! nie to ze nie interesuje sie krajem - ma ojczyzna i z niej nie ucieklem - ale coraz bardziej mnie ona przestaje interesowac ze wzgledu na wszystko - wiec MA TO W DUPIE !! a wiadomosci ogladam tylko po to zeby zobaczyc czy o dzieciobojczyni znowu gadaja - bo ile k***a mozna - czy moze jest nowe nagranie ze smolenska - bo az k***a jestem ciekaw - i czy kaczorowi znowu nie odpie**olilo.... bo poza pogoda w telewizji nie ma nic konstruktywnego. juz nawet wieczorynka sie sqrwila. AMEN!

kapelan_szturmowy

2013-07-11, 09:07
@up i do tego właśnie władza dąży. Żeby Ci wszsytko obrzydło i żebyś przestał się tym interesować.

Atreyu

2013-07-11, 14:27
Libertarian napisał/a:


Jeżeli jest islamistą i żyje wg koranu to prędzej czy później wyjdzie szydło z worka. A to, że pokazują, że niby nie są źli i to im dzieje się krzywda jest częścią ich gry. Na pokaz mili, wewnątrz dżihadyści.



Są islamistami, nie żyją ściśle wg. koranu, tak jak i mało który katolik w europie żyje zgodnie z zasadami biblii. Jeden jest nawet gejem - to już kompletne combo. Nie pokazują że dzieje im się krzywda, pracują w dużych firmach, jeden ma BMW droższe niż 5 aut statystycznego polaka razem wziętych.

Radykałowie islamscy to tylko garstka z imigrantów i nie każdy arab ich lubi, nie każdy chce żyć jak oni - patrz na to co się dzieje w Egipcie.

tranzystor

2013-07-11, 14:48
Libertarian napisał/a:



Mówi osoba która nie napisała ani jednego tematu



To już lepiej zakładać jak ty - tematy z sucharami i k***a pseudopolityczną nagonką, żeby się zrobiła kłótnia... :shock:

Gl0BaL

2013-07-11, 15:52
Chciałbym was "prawiczków" uświadomić, że jesteście tacy sami jak bydło oglądające TVN24. Jesteście zmanipulowanymi kozami. Oglądacie tylko sadictic gdzie jest ta cała nagonka na ciapatych. (Uzasadniona, jednak PRZESADNA). Wyjedźcie za granicę. Wejdźcie do sklepu w Anglii. Zawsze za ladą stoi ciapek. I to nie jest jakiś tam k***a niedojeb z bombą w majtach tylko zwyczajny koleś, często rówieśnik ciężko zapie**alający żeby utrzymać rodzinę. Ogólnie będę za granicą trzy miesiące. Póki co po ponad tygodniu łażenia po jednym z największych miast w GB nie spotkałem ani jednego popie**olonego ciapka. Spotkałem za to grupkę debili z Polski naśmiewających się z każdego murzyna który wsiadał do autobusu, wstyd k***a. Smutne to ale prawdziwe. I wcale nie mówię że macie pogodzić się z Islamem. Macie po prostu zamknąć już te mordy i czekać w gotowości na rozwój wydarzeń z ciapatymi. Jeśli przegną pałę i będą chcieli zacząć rządzić ruszcie że te tłuste dupy i nie wylewajcie nic nie znaczącego żalu w internecie.

M_Boro_

2013-07-11, 16:17
@fiattt

ja sie interesuje sprawami polski ale juz wszystko mi obrzydlo - bo jak by nie patrzec czym mam sie interesowac - jak wyzej napisalem.

moze to wg. kogos dziwna koncepcja ale.

jak mam isc na wybory i oddac glos na tych co siedza w sejmie/senacie - to poszukam partii ktora jest ponizej progu wyborczego

jesli nie oddam glosu na rządzących - to maja do stanu + 0

jesli oddam na tych ktorzy nie wejda , to rzadzacy bede mieli w glosach - 1

a skoro rzadna opcha polityczna mi sie nie podoba - to lepiej "zmarnowac" swoj glos , niz nawet nie dac go komus.

z kraju nie spie***am , choc moze bedzie tak lepiej ? ale co bedzie jak sie Polska wyludni ? nie bedzie Polski.

Ten kto rzadzi bedzie wprowadzal wlasne "widzimisie" , reszta bedzie to krytykowac - standard.

a teraz wyobrazmy sobie sytuacje - prawie jak z koko sroko euro spoko - " a ch`j - zaglosuje na nich bo i tak nie wygraja. pomyslalo milion Polakow.... i co wyszlo ? wygraly.

a teraz partia - "dam wam zryc i beda pieniadze" - progu nie przekroczy bo ma poparcie 0,00001 % - milion polakow na nia zaglosuje - kto wygra ?? wiadomo....

I najlepsze - co zrobi po wygraniu ??

zakladam ! chipoteza w mym rozumowaniu !

spełni swoje obietnice wyborcze bo nie bedzie wiedziala co robic , bo sie takiego sukcesu nie spodziewali ????????

jak sie myle to mi kregoslup moralny wyprostujcie.

Garwina

2013-07-11, 19:17
Ach , cóż za pospolite ruszenie wyzwolonych z opcji politycznych wolnomyślicieli. Uprzedzając oskarżenia o nieznanie terenu : nieraz bywałem na zachodzie oraz w paru krajach arabskich. Owszem , bywali mili , bo zwyczajnie mieli hajs z turystów , gorzej jak im coś nie podpasowało. Trzeba zdać sobie sprawę z tego , że oni są doktrynalnie sp***oleni , polecam http://www.sadistic.pl/muzulmanskie-gangi-gwalcicieli-w-wielkiej-brytanii-vt212697.htm#2304146 , dla każdego muzułmanina niewierzący z automatu jest istotą gorszą (swoją drogą pewnie wk***ia ich to , że w takich hotelach muszą zapie**alać wokół podludzi , czy też przyrządzać im kebaby pytając o sos) . Tak ochoczo wspominacie dodatkowe mięso w kebabie , super , teraz pewnie jesteście nowoczesnymi europejczykami znającymi zachodnie standardy i nie ulegacie stereotypom. Nosz k***a mać ! To , że jakiś pojedynczy ciapak ogarnął ci kebaba to nic nie zmienia , szczególnie na początku , gdy mają robić dobry grunt (taktyka takija) , choć z pewnością znajdą się i normalni , nie przeczę - tylko co z tego ? Co to wam da ? Jak przyjdą ich hordy , tak jak na zachodzie to myślicie , że te jednostki wstawią się za wami, uratują was czy jak ? Jesteśmy w sytuacji starożytnego Rzymu , zmierzch naszej cywilizacji jest bliski , mamy tragiczną demografie , sytuacje ekonomiczną ( zachód stoi , w ogóle się nie rozwija) a na to wszystko nadchodzą barbarzyńcy , którzy z czasem zajmą nasze miejsce , a biały człowiek przejdzie do historii pokonany tak samo jak Rzymianie. Przykre jest to , że odchodzimy w tak żałosnym stylu.
Co do polityki, wy tak serio ? Myślicie , że można zamknąć się w myśleniu typu "Mam swoją małą firemke i nie obchodzi mnie kto rządzi" - debilnie naiwne. Od tego jaki jest system i kto rządzi zależy czy w ogóle będziesz mógł otworzyć swoją firemkę , czy będziesz oddawał 10 , 20, a może 80% swoich dochodów. Od system zależy czy za te dochody będziesz mógł kupić dowolny produkt , czy to na co przyzwoli ci państwo. Postawa niezainteresowanego barana w stadzie wcale nie świadczy o tym , że jest się wolnym od czegokolwiek, przeciwnie , dajecie się dymać z zawiązanymi oczami udając , że to nie wasza dupa.

Mirek23

2013-07-11, 19:26
No k***a tępy głupi ch*j to pisał...

...artykuł off course. Po co debilu wszystkich uogólniasz. 55% muzułmanów to ch*je wierzące w świętą wojnę a 45% to porządni ludzie umiejący się zachować. JAk taki k***a jesteś fafarafa, to jedź do k***a nie wiem... Pakistanu i przetłumacz swój artykuł i pokaż jakiemuś jebniętemu typowi, zobaczymy czy będąc tam będziesz taki kozak, oj***liby Ci łeb tępym zardzewiałym nożem głupia pie**olnięta strzało, internetowy napinaczy obrońco polskości k***a, jestem biały jak ściana, ale jak widzę artykuły nic nie wprowadzające do naszego życia to mnie k***a krew zalewa, i musiałem założyć tu konto i Cię buraku pie**olony obrazić...


...peace.

rew123321

2013-07-11, 19:46
Libertarian napisał/a:

Od dawna wiadomo, że portal joemonster.org jest ostoją lewactwa wszelakiego i nie raz pokazywali jacy to oni "nowocześni" i "tolerancyjni".
(Swoją drogą sam już od dawna nie wiem dlaczego tam zaglądam, siłą przyzwyczajenia chyba)

Chciałbym jednak poruszyć jedną kwestię.

Dziś na ich głównej stronie ukazał się artykuł o nazwie "Czego nauczył nas internet?" W sarkastyczny sposób próbuje opisać internetową "rzeczywistość".
jak napisał redaktor Coldseed

I otóż, w artykule pojawił się wątek muzułmanów


Osobiście uważam, że jest to ewidentne nawiązanie do sadistica i próba wyśmiania naszej niechęci do tych "pokojowych mieszkańców bliskiego wschodu".

Ten artykuł (moim zdaniem) ma pokazać, że taki obraz muzułmanów jaki jest przedstawiany "w internecie" jest obrazem "wypaczonym" bo "przecież tak naprawdę są oni pokojowi, umiejący się asymilować", a na tym zależy przecież lewicowym piewcom multikulturalizmu i "tolerancji".

Co o tym sądzicie sadole?

Jak temat się nie podoba to zasuszyć w p*zdu


olaboga! dżomonsteła zawładnęli!!! dzwońcie prędko po Qrwina Majkiego!

Malan

2013-07-27, 16:42


Generalnie joemonster zszedł na psy. Kiedyś była to naprawdę ciekawa stronka i aż żal patrzeć na to w jaki sposób funkcjonuje teraz. Poziom "artykułów" jest po prostu żałosny, ostatnio coraz częściej na "artykuł" składa się kilka zdjęć (czasem nawet jedno) skopiowanych z pudelka lub innych podobnych portali, w dodatku bez jakiegokolwiek opisu. Szkoda, kiedyś to był naprawdę świetny portal z mnóstwem ciekawych materiałów, teraz nawet nie warto tam zaglądać, bo jest to zwykła strata czasu.