18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

O lewactwie na JoeMonster

ni...........a • 2013-07-10, 11:30
Od dawna wiadomo, że portal joemonster.org jest ostoją lewactwa wszelakiego i nie raz pokazywali jacy to oni "nowocześni" i "tolerancyjni".
(Swoją drogą sam już od dawna nie wiem dlaczego tam zaglądam, siłą przyzwyczajenia chyba)

Chciałbym jednak poruszyć jedną kwestię.

Dziś na ich głównej stronie ukazał się artykuł o nazwie "Czego nauczył nas internet?" W sarkastyczny sposób próbuje opisać internetową "rzeczywistość".
Cytat:

rzeczywistość przepchnięta przez sieciowy labirynt zdaje się być mocno wypaczona.


jak napisał redaktor Coldseed

I otóż, w artykule pojawił się wątek muzułmanów
Cytat:

Arabowie są strasznie źli

Każdy Muzułmanin zawsze taszczy ze sobą kamizelkę z trotylem i żywi niezdrowe uczucia względem swej sędziwej kozy. Podobnie jak każdy Azjata jest mistrzem w wywijaniu nunczaku, tak i każdy Arab doskonale zna się na produkcji kebabów. Niech jednak godna samego Mahometa rozkosz w gębie nie zamydli nam oczu - Muzułmanie to przecież dybiący na nasze ziemie strasznie źli terroryści, gwałciciele i mordercy, którzy zawsze, na chwilę przed zrobieniem czegoś brzydkiego, ryczą ku niebiosom „Allahu Akbar!”. Musimy się ich panicznie bać i dlatego też, z całego serca, nienawidzić.



Osobiście uważam, że jest to ewidentne nawiązanie do sadistica i próba wyśmiania naszej niechęci do tych "pokojowych mieszkańców bliskiego wschodu".

Ten artykuł (moim zdaniem) ma pokazać, że taki obraz muzułmanów jaki jest przedstawiany "w internecie" jest obrazem "wypaczonym" bo "przecież tak naprawdę są oni pokojowi, umiejący się asymilować", a na tym zależy przecież lewicowym piewcom multikulturalizmu i "tolerancji".

Co o tym sądzicie sadole?

Jak temat się nie podoba to zasuszyć w p*zdu

Roszp

2013-07-10, 21:14
Libertarian napisał/a:

Dodam jeszcze, że po zwróceniu im uwagi w komentarzach dostałem permanentnego bana. Piękny przykład lewicowej tolerancji


Już ja znam to wasze "zwracanie uwagi"
:krejzi:

ni...........a

2013-07-10, 22:26
Roszp napisał/a:


Już ja znam to wasze "zwracanie uwagi"
:krejzi:



Tak, napisałem, że redaktor jest niedouczonym lewakiem i dałem link do filmu Islam w pigułce, poprosiłem by obejrzał, pomyślał i wyciągnął wnioski. Tyle. I za to dostałem bana. Czy według Ciebie przesadziłem? Wydaje mi się, że nie. Mój komentarz był podstawą do rozpoczęcia dyskusji a zamiast tego pokazano mi, że nie można się tam wychylać z poglądami innymi niż redakcji.

Gl0BaL

2013-07-10, 22:42
Widzę że Islam zaczyna pochłaniać nawet Joe Monster. No cóż rodacy... Istnieją normalni Islamiści, nawet jest to większość. Jest też jednak duża grupa klonujących się Allahu Akbarów którą powinno się deportować lub zantydestabilodematerializować. Tak po prostu.

Atreyu

2013-07-10, 22:44
Gl0BaL napisał/a:

No cóż rodacy... Istnieją normalni Islamiści, nawet jest to większość.



I to główne źródło sporu, bo dla wielu każdy [i to było wyśmiewane!] jest taki sam i zły - a to nie prawda.

Roszp napisał/a:


A moim zdaniem on wyśmiewa waszą głupotę w wierzeniu w stereotypy. Nikt z was nie miał do czynienia z muzułmaninem, a wszyscy jesteście ekspertami od ich wierzeń i kultury.



Podpisuje się pod tym. Może nie że nikt, ale większość zna ich tylko z filmików na Sadisticu na którym są radykałowie. Sam znam dwóch arabów o czym nie raz wspominałem i to normalni, uczciwi, pracujący ciężko ludzie - żadni fanatycy religijni.

WolfManGoth

2013-07-10, 22:49
Libertarian napisał/a:

Co o tym sądzicie sadole?



Że autor posty ma małego siusiaka :emo:

Mi...........13

2013-07-10, 22:50
Freedom_69 napisał/a:

Troche prawda, aczkolwiek nie każdy ciapaty jest zły. Przykład? Wczoraj mnie naszła niesamowita chęć na kebaba i koleś nie dość, że naj***ł mi dużo mięsa (zdecydowanie na + ^^) to jeszcze chwilke ze mną pogadał (co prawda łamaną polszczyzną, ale zawsze) podczas przygotowywania go, na temat nożnej to jeszcze miał na wierzchu wisiorek z wizerunkiem Matki Boskiej. Można? Można ;)



czyli nie jest muzułmaninem, k***a

Dolan_Dusk

2013-07-10, 22:52
@Libertarian
Wchodzisz na forum, wyzywasz ludzi od niedouczonych lewaków, swoimi "argumentami" potwierdzasz to na temat czego ironizowali i jeszcze się dziwisz że bana dostałeś? O_o
Poza tym, pamiętaj że tolerancja/myślenie inaczej niż Korwin Krul nie równa się lewactwu, lewactwo jest tam gdzie ludzie przesadzają z tolerancją ;)

myha

2013-07-10, 22:53
Libertarian: zmień nick proszę cię, ty nie masz nic wspólnego z libertarianizmem twoje poglądy są w 100% sprzeczne względem tej doktryny

ni...........a

2013-07-10, 22:56
Atreyu napisał/a:



I to główne źródło sporu, bo dla wielu każdy [i to było wyśmiewane!] jest taki sam i zły - a to nie prawda.



Kolejny raz zachęcam do obejrzenia Islamu w pigułce

Jeżeli jest islamistą i żyje wg koranu to prędzej czy później wyjdzie szydło z worka. A to, że pokazują, że niby nie są źli i to im dzieje się krzywda jest częścią ich gry. Na pokaz mili, wewnątrz dżihadyści.

Dla mnie jedyni muzułmanie do zaakceptowania to Turcy, bo oni żyją raczej wg. praw cywilizowanego świata. Turcja nie jest państwem wyznaniowym lecz świeckim. I dlatego wiele ludzi myśli, że "facet z budki z kebabem jest w porządku więc większość muzułmanów jest w porządku". W tych budkach są Turcy przeważnie, oni pracują z reguły uczciwie i asymilują się.

chybeck

2013-07-10, 23:03
Freedom_69 napisał/a:

Troche prawda, aczkolwiek nie każdy ciapaty jest zły. Przykład? Wczoraj mnie naszła niesamowita chęć na kebaba i koleś nie dość, że naj***ł mi dużo mięsa (zdecydowanie na + ^^) to jeszcze chwilke ze mną pogadał (co prawda łamaną polszczyzną, ale zawsze) podczas przygotowywania go, na temat nożnej to jeszcze miał na wierzchu wisiorek z wizerunkiem Matki Boskiej. Można? Można ;)



Widzę, że kolega z Warszawy, czy być może był to kebab na Grochowskiej przy przystanku Kickiego? Bo tam są właśnie tacy panowie wręcz do rany przyłóż. Nie pamiętam już ile razy płaciłem za kebsa 5-6 zł. bo więcej nie miałem, a oni z uśmiechem mówili, że więcej nie trzeba.

ni...........a

2013-07-10, 23:05
myha napisał/a:

Libertarian: zmień nick proszę cię, ty nie masz nic wspólnego z libertarianizmem twoje poglądy są w 100% sprzeczne względem tej doktryny



Nie wydaje mi się. Jedna z głównych zasad libertarianizmu mówi
Cytat:

Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna moja.


a uważam (podobnie jak wielu i do tego jak pokazują nam niedawne obrazki z Anglii, Francji czy Szwecji bardzo słusznie) islam za zagrożenie wolności w Europie, za jakiś czas napewno w Polsce, więc także zapewne i mojej wolności.

ellsworth

2013-07-10, 23:07
Libertarian napisał/a:


Ten artykuł (moim zdaniem) ma pokazać, że taki obraz muzułmanów jaki jest przedstawiany "w internecie" jest obrazem "wypaczonym" bo "przecież tak naprawdę są oni pokojowi, umiejący się asymilować", a na tym zależy przecież lewicowym piewcom multikulturalizmu i "tolerancji".


Jeżeli na prawdę uważasz, że pokazany m.in. tu obraz muzułmanów NIE jest wypaczony to masz nierówno pod sufitem!

tranzystor

2013-07-10, 23:09
Libertarian napisał/a:

Od dawna wiadomo, że portal joemonster.org jest ostoją lewactwa wszelakiego i nie raz pokazywali jacy to oni "nowocześni" i "tolerancyjni".




A Ty k***a na siłę musisz jątrzyć? Na ch*j te wypociny tu wstawiasz? Ja nie jestem, ani "lewicowy", ani "prawicowy", ale od jakiegoś czasu na Sadistic'u zagnieździło się pełno prawiczków i każda wypowiedź, niezgodna w 100% z ich wymysłami (najczęściej obce im jest wszystko, co związane z myśleniem) kończy się obelgami i inwektywami (tak ostatnio modne "lewak"). Szukaj sobie innego portalu do politykowania i kłótni.

ni...........a

2013-07-10, 23:11
ellsworth napisał/a:


Jeżeli na prawdę uważasz, że pokazany m.in. tu obraz muzułmanów NIE jest wypaczony to masz nierówno pod sufitem!



Nie uważam, że pokazywany na sadolu obraz muzułmanów jest w 100% zgodny z prawdą, lecz na pewno jest bliższy prawdy niż obraz szerzony przez środowiska "tolerancyjne", które twierdzą, że problemem u muzułmanów są jednostki a nie cała doktryna.

R-Team

2013-07-10, 23:12
Freedom_69 napisał/a:

naj***ł mi dużo mięsa



musiał sie szybko ciała pozbyć ;-)